Skaitmeninis asistentas „Bixby” nuo šiol prieinamas daugiau nei 200 šalių


Skaitmeninis asistentas „Bixby” nuo šiol prieinamas daugiau nei 200 šalių

Vilnius, Lietuva. Rugpjūčio 25 d. Bendrovė „Samsung” pranešė, kad jos skaitmeninio balso asistento „Bixby” galimybės tapo prieinamos daugiau nei 200 pasaulio šalių. Nuo šiol šią funkciją galės išmėginti ne tik Jungtinių Amerikos Valstijų ar Pietų Korėjos, bet ir Jungtinės Karalystės, Australijos, Kanados, Pietų Afrikos ir kitų šalių gyventojai. Tai leis milijonams vartotojų naudotis savo išmaniaisiais telefonais dar inovatyvesniu būdu – dėl pažangios vartotojo sąsajos jie galės greičiau ir lengviau atlikti kasdienius darbus.

„Nuo dabar milijonai pasaulio vartotojų, tarp jų ir Lietuvos gyventojai, dėka patobulinto asistento „Bixby“ galės naudotis dar pažangesnėmis išmaniojo „Galaxy S8“ funkcijomis. „Bixby” balso galimybių praplėtimas yra pirmasis žingsnis, tobulinat šio asistento funkcionalumą. Ateityje ši sprendimas pasiūlys dar labiau personalizuotas ir sumanias sąveikas bei bus suderinamas su didesniu skaičiumi įrenginių”, – kalba „Samsung Electronics Baltics” padalinio vadovas Lietuvoje Simonas Skupas.

Šiuo metu anglų ir korėjiečių1 kalbomis prieinamas „Bixby” telefoną daro dar produktyvesniu ir labiau personalizuotu įrankiu, kuris valdomas greitosiomis balso komandomis „Quick Commands”, leidžiančiomis aktyvuoti daugiau nei vieną funkciją. Pavyzdžiui, su komanda „Good Night” (liet.: „Labos nakties“), galima automatiškai įjungti tylųjį režimą „Do-not-disturb“ ir mėlynosios šviesos filtrą bei nustatyti žadintuvą.

Skaitmeninis asistentas geba suprasti ir atpažinti žmogaus kalbėjimo toną: ar vartotojas kažko teiraujasi, ar deleguoja tam tikrą užduotį. Padarius kelias nuotraukas ir liepus „Bixby” paskutines fotografijas iš galerijos nusiųsti mamai, jis supras, apie kurias būtent nuotraukas yra kalbama ir nusiųs adresatui. Beje, dėl technologijos, užtikrinančios kartotinį mokymąsi, laikui bėgant „Bixby” galimybės dar labiau išsiplės ir šis asmeninius telefono savininko poreikius atpažins dar tiksliau.

„Bixby“ – unikalus sprendimas, mat tai yra ne atskira programėlė, tačiau intelektuali sąsaja. Naudojantis „Bixby“ galima valdyti tiek su juo suderintas programėles, tiek ir telefone integruotas funkcijas, tokias kaip ekrano pritemdymas ar pranešimų atidarymas, be poreikio nutraukti iki tol atliekamus darbus. 

Asistento galimybės bus plečiamos ir toliau: planuojama plėstis į kitas šalis, pritaikyti sprendimą kitoms kalboms, padaryti suderinamą su įvairesniais įrenginiais, funkcijomis ar programėlėmis. Šiandien telefonų „Galaxy S8” ir „Galaxy S8+”2 savininkai „Bixby” gali aktyvinti paspaudę specialiai jam skirtą mygtuką, esantį įrenginio šone arba tiesiog ištardami „Hi, Bixby“ (liet.: „Labas, Bixby“). 

Daugiau apie „Bixby” galimybes galite sužinoti čia: https://news.samsung.com/global/how-to-get-more-done-in-your-day-with-bixby .

1 Balso komanda atpažįsta anglų ir korėjiečių kalbas. Ne visi akcentai, dialektai ar balso ekspresijos yra atpažįstamos. Paslaugos galimybės gali skirtis priklausomai nuo šalies ar tiekėjo. Natūralios kalbos supratimas asistentui leidžia tobulinti savo gebėjimą interpretuoti regioninius dialektus. Vis dėlto, „Bixby” greičiau išmoksta dažniau naudojamas komandas, tuo tarpu regioninius dialektus, kurie naudojami rečiau, asistentui perprasti reikia daugiau laiko.

2 Šiuo metu „Bixby” prieinamas išmaniuosiuose telefonuose „Galaxy S8” ir „Galaxy S8+”.

3 Kiekvienoje šalyje paslaugos ir trečiųjų šalių partneriai skiriasi.

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ įkvepia žmones visame pasaulyje ir kuria ateitį novatoriškomis idėjomis bei technologijomis, kurias diegia televizoriuose, išmaniuosiuose telefonuose, dėvimuose įrenginiuose, planšetiniuose kompiuteriuose, kamerose, skaitmeniniuose įrenginiuose, spausdintuvuose, medicinos įrangoje, tinklų sistemose bei puslaidininkiuose. Bendrovė pirmauja kurdama daiktų interneto, išmaniųjų namų bei sveikatos apsaugos skaitmenines technologijas. Įmonėje dirba 307 000 darbuotojų 84 valstybėse. Daugiau informacijos: www.samsung.com bei oficialiame tinklaraštyje global.samsungtomorrow.com.

1999 m. įkurta dukterinė kompanija „Samsung Electronics Baltics“ teikia paslaugas trijų šalių rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, ir Estijoje. Tai vienas pirmaujančių prekės ženklų šio regiono buitinės elektronikos rinkoje daugelyje produktų kategorijų. Baltijos šalių padalinys turi 150 darbuotojų trijose šalyse, o 2016 metais kompanijos pardavimai jose siekė 300 milijonų eurų. Daugiau informacijos: www.samsung.com

Pranešimą paskelbė : Ignas Danisas, UAB „Publicum”