„Samsung“ pristatė naują išmanių dėvimųjų prietaisų liniją aktyvaus gyvenimo būdo šalininkams

„Samsung“ pristatė naują išmanių dėvimųjų prietaisų liniją aktyvaus gyvenimo būdo šalininkams

Praėjusią savaitę vykusio „Unpacked“ renginio metu „Samsung“ pristatė naują „Galaxy“ serijos dėvimųjų prietaisų liniją: išmanųjį laikrodį „Galaxy Watch Active“, išmaniąsias apyrankes „Galaxy Fit“ bei „Galaxy Fit e“ ir belaides ausines „Galaxy Buds“. Šie nauji įrenginiai tinka tiek aktyviai sportuojantiems, tiek sveiką gyvenimo būdą propaguojantiems ir papildomos motyvacijos ieškantiems žmonėms. 

„Pastebime tendenciją, kad vartotojai vis daugiau dėmesio skiria savo gyvenimo kokybei, o pasiekti šiam tikslui jie ieško išmaniųjų įrenginių, kurie kasdien padėtų atrasti balansą ir skatintų judėti. Džiaugiamės, galėdami pristatyti netgi tris naujus prietaisus ir tikimės, kad jie pasitarnaus kiekvienam, kuris rūpinasi savo sveikata ir nori mėgautis aktyviu ir pilnaverčiu gyvenimu“, – teigia Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

„Galaxy Watch Active“

Išmanusis laikrodis „Galaxy Watch Active“ sukurtas tiems, kuriems stilius ir išmaniosios funkcijos yra neatsiejami gyvenimo atributai. Lyginant su praėjusiais metais išleistu „Galaxy Watch“, naujasis įrenginys pasižymi atnaujintu sportiniu dizainu – ypač lengvas ir universalus išmanusis laikrodis taps išskirtine stiliaus detale ir nepamainomu pagalbininku kasdien. Vartotojai pasirinkdami laikrodžio spalvą ir prie jo priderintą keičiamą dirželį, šį prietaisą lengvai pritaikys prie savo asmeninio stiliaus.

„Galaxy Watch Active“ sukurtas remiantis požiūriu, kad sveikatos priežiūroje būtinas balansas ir dėmesys visumai.  Šis išmanusis laikrodis taps asmeniniu gyvenimo būdo treneriu tiems, kurie ieško ne tik sveikesnio kūno, bet ir proto pusiausvyros. Įrenginyje vartotojai ras įvairiausių funkcijų nuo sportinių pratimų iki miego ir streso valdymo stebėjimo. Naujas laikrodis apjungia geriausias „Galaxy“ jau pasiūlytas funkcijas su patobulintomis ypatybėmis.

Pagrindinės „Galaxy Watch Active“ ypatybės:

  • Kraujospūdžio matuoklis[1].„Galaxy Watch Active“ turi patobulintą kraujo spaudimo stebėjimo matuoklį. Vartotojams tereikės atsisiųsti bendradarbiaujant kartu su „Kalifornijos Universitetu“ sukurtą programėlę „My BP Lab“ ir kraujospūdžio duomenis bus galima stebėti kasdien vos pažvelgus į savo riešą.
  • Streso stebėsena. Streso valdymas su išmaniajame laikrodyje įdiegta „Stress Tracker“ programėle dabar bus dar lengvesnis. Streso valdymo stebėjimo funkcijai aptikus aukštą streso lygį, vartotojui bus siūloma atlikti kvėpavimo pratimus, kurie padės sutelkti dėmesį ir sumažinti susidariusią įtampą.
  • Paprastas fizinės būklės sekimas. Pasirinkti fizinę veiklą ir pradėti – viskas, ką reikės daryti vartotojui. Išmanusis laikrodis automatiškai prisitaikys ir pateiks pasiektus rezultatus pagal vartotojo pasirinktą sporto rūšį. Nesvarbu, ar tai bėgimas, dviračio minimas ar aerobikos treniruotė, laikrodyje yra įdiegtos 39 skirtingos sporto veiklos, kurioms pats vartotojas galės išsikelti tikslus ir kasdien stebėti savo pažangą.

Naujas išmanusis laikrodis suderinamas su „Android“ ir „iOS“ operacines sistemas turinčiais prietaisais bei seka vartotojo vidaus ir lauko treniruočių rezultatus. Taip pat įrenginio savininkai galės naudotis populiariomis programėlėmis, įskaitant „Under Armour“, „Spotify“ ir „Strava“. „Galaxy Watch Active“ turi išmanųjį asistentą „Bixby“, kuris leis valdyti savo prietaisą balso komandomis, skambinti ar siųsti žinutes į rankas nepaėmus išmaniojo telefono.

„Galaxy Fit“ ir „Galaxy Fit e“ 

„Galaxy Fit“ ir „Galaxy Fit e“ išmaniosios apyrankės sukurtos aktyviai gyvenantiems vartotojams ir pritaikytos įvairių sporto rūšių entuziastams. Šie dėvimieji įrenginiai skirti ir tik laisvalaikiu pajudėti mėgstančiam bėgikui, ir profesionaliam atletui.

Plonu ir stilingu dizainu pasižyminčios „Galaxy Fit“ ir „Galaxy Fit e“ leis lengvai ir patogiai stebėti sveikatingumo rezultatus, o tai padės pasiekti užsibrėžtus tikslus. Išmaniųjų apyrankių liniją papildę prietaisai automatiškai pradeda fiksuoti vartotojo veiklą, kai tik jis pradeda eiti, bėgti, važiuoti dviračiu, mankštintis ant elipsinio treniruoklio[2]ar užsiima kitokia fizine veikla.

Vartotojai naudodamiesi savo išmaniajame įdiegtoje „Samsung Health“ programėlėje galės pasirinkti bet kurią iš 90 skirtingų treniruočių, o „Galaxy Fit“ ir Galaxy Fit e“ automatiškai pradės ją fiksuoti. Be to, patobulintos miego stebėsenos ir streso valdymo funkcijos, leis stebėti savo sveikatos būklę bet kuriuo paros metu.

„Galaxy Fit“ ir „Galaxy Fit e“ išmaniosios apyrankės lengvai prisitaiko prie bet kokios situacijos. Nesvarbu, kur vartotojas keliaus ir ar rankoje turės išmanųjį telefoną, apyrankės valdiklis visada rodys ateinančius pranešimus, įspėjimus, kalendorių ar orų prognozes. Keliaujant kitoje laiko juostoje, „Galaxy Fit“ vartotojų patogumui automatiškai įjungs papildomą laikrodį. Abu prietaisai atitinka 5 ATM[3]atsparumo vandeniui standartą, todėl tinkami tiek treniruotėms, tiek linksmybėms vandenyje.

Belaidės „Galaxy Buds“ ausinės

Belaidės „Galaxy Buds“ ausinės pritaikytos tiems, kurie nori nevaržomo naudojimosi bet kokioje situacijoje. Dėl patogios konstrukcijos, lengvo valdymo, kompaktiško dydžio ir profesionalios garso kokybės šios ausinės taps nepakeičiamu atributu.

Belaidėse ausinėse įdiegta „AKG“ garso sistema užtikrins aukščiausią garso kokybę, o patobulinta aplinkos garso sistema leis aiškiai girdėti ne tik garsą, sklindantį iš ausinių, bet ir aplinkoje esančius garsus. Tad net ir klausydamiesi muzikos ar atsiliepdami į skambučius vartotojai girdės kas vyksta aplinkui juos. Ausinėse integruoti „Adaptive Dual Microphone“ mikrofonai kiekvienoje ausinėje turi po vieną vidinį ir išorinį mikrofoną.

Šio įrenginio baterija taip pat nenuvils – jos užteks net iki 6 valandų muzikos klausymo „Bluetooth“ ryšiu, o skambučiams iki 5 valandų. Taip pat, kompaktiškas ausinių dėklas išlaikys ausines pakrautas iki 7 valandų[4]ir leis „Galaxy Buds“ įkrauti 1,7 val. baterijos veikimui per 15 minučių. Be to, ausines bus galima įkrauti su naujausiu „Galaxy S10“ išmaniuoju, kuris pasižymi bevieliu energijos dalijimusi ir geba įkrauti kitus įrenginius.

„Galaxy Buds“ ausinės lengvai susiejamos su „Galaxy“ įrenginiuose įdiegtu „Bixby“ išmaniuoju asistentu, tad vartotojai turės galimybę skambinti, siųsti tekstinius pranešimus arba patikrinti ausinių baterijos veikimo laiką tiesiog savo balso komandomis.

[1]Kol kas prieinama tik 5-iose šalyse: Jungtinėse Amerikos Valstijose, Jungtinėje Karalystėje, Kanadoje, Singapūre, Australijoje ir Vokietijoje.

[2]Automatinis stebėjimas dirbant ant elipsinio treniruoklio prieinamas tik su „Galaxy Fit“.

[3]„Galaxy Watch Active“ / „Galaxy Fit“/ „Galaxy Fit e“ turi ISO 22810:2010 sertifikatus, užtikrinančius rankinių laikrodžių 5 ATM vandens atsparumo lygį 50 m gylyje, nustatytomis slėgio, temperatūros ir laiko sąlygomis. Šie prietaisai yra saugūs dėvėti per lietų ar maudantis duše, taip pat gali būti naudojami sekliuose vandenyse, pavyzdžiui, plaukimui baseine. „Galaxy Watch Active“ / „Galaxy Fit“ / „Galaxy Fit“ netinkami naudoti nardant, čiuožiant vandens slidėmis ar užsiimant kita veikla, susijusia su staigiais temperatūros pokyčiais, dideliu vandens purslų greičiu arba panardinimu žemiau tinkamo gylio. Po laikrodžio dėvėjimo jūros vandenyje, prietaisą patariama nuplauti gėlame vandenyje ir išdžiovinti.

[4]Pakrautas ausinių dėklas padidina muzikos atkūrimo laiką iki 13 val., o kalbėjimo laika iki 11 valandų.

Pranešimą paskelbė: Justina Polikaitytė, UAB „Publicum”