SAP ir „Girteka Logistics“ pradeda transporto sektoriaus skaitmeninimo procesą

Londonas / Vilnius — 2020 m. sausio 29 d.

Pirmaujanti pasaulyje verslo programinės įrangos gamintoja SAP SE (Niujorko vertybinių popierių birža (NYSE: SAP) šiandien paskelbė, kad didžiausia Europoje pilnų krovinių (FTL) gabenimo bendrovė „Girteka Logistics“ kartu su SAP diegs visą įmonės transporto valdymą apimantį sprendimą. Ambicingą verslo plėtros viziją iki 2025 m. turinti „Girteka Logistics“ siekia visiškai suskaitmeninti savo verslą ir operacijas, pasitelkdama SAP verslo technologijų platformą.

Įdiegti SAP sprendimai turės įtakos visiems 18 000 „Girteka Logistics“ darbuotojų ir visoms veiklos sritims Europoje bei NVS šalyse. Sprendimas apims finansų, kainodaros, sutarčių ir užsakymų valdymo, subrangos, planavimo, sandėlių valdymo, siuntų planavimo, apkrovos suderinimo, klientų aptarnavimo ir pagalbos bei daugelį kitų „Girteka Logistics“ veiklos procesų. Šios standartizuotos ir tarpusavyje integruotos funkcijos leis supaprastinti ir automatizuoti sudėtingus logistikos procesus, suteiks galimybę „Girteka Logistics“ bendrovei teikti paslaugas tiksliau ir efektyviau.

 „Bendradarbiaudami su didžiausiais ir pažangiausiais logistikos paslaugų teikėjais, mūsų klientai siekia maksimalaus krovinių gabenimo efektyvumo. „Girteka Logistics“, pervežanti didžiulius kiekius prekių už konkurencingą kainą, siekia patenkinti augantį transportavimo skaidrumo ir efektyvumo poreikį, tuo pačiu padėdama mūsų klientams užtikrinti puikią jų galutinių vartotojų patirtį“, – sako „Girteka Logistics“ generalinis direktorius Edvardas Liachovičius.

„Šiuo žingsniu „Girteka Logistics“ pakelia į aukštesnį lygį visą logistikos sektorių. Kartu su mūsų strateginiu partneriu SAP, mes galime padidinti savo verslo produktyvumą ir supaprastinti vidinius procesus, taip paklodami pamatus geriausiai transportavimo valdymo kokybei. Kartu mes spartiname visos transportavimo industrijos skaitmeninės transformacijos procesą”, – pabrėžia „Girteka Logistics“ IT direktorius Martynas Sarapinas.

„SAP siekia tapti skaitmeninių transporto paslaugų katalizatoriumi Europoje, kurdama technologines inovacijas logistikos sektoriuje. Patirčių ekonomikoje vien tik daiktų pervežimo iš taško A į tašką B nebeužtenka. Krovinių pervežimo kompanijos atlieka kritinį vaidmenį užtikrinant nenutrūkstamą tiekimo grandinės gyvavimą. Kartu mes galime rodyti kelią ir kitoms pramonės šakoms“, – sako SAP EMEA North prezidentas Brian Duffy.

„SAP bendradarbiavimas su „Girteka Logistics“ – labai svarbus žingsnis transporto sektoriuje plėtojant inovacijas ir siekiant efektyviau valdyti verslo procesus. Tikimės, šis pavyzdys padarys poveikį ne tik transporto, bet ir kitoms Lietuvos verslo šakoms, kurios svarsto ir ieško būdų, kaip perimti gerąją tarptautinę patirtį ir spartinti skaitmeninę transformaciją“, – sako SAP Lietuva pardavimo vadovas Kęstutis Kasakaitis.

Apie SAP

SAP yra verslo taikomųjų programų rinkos lyderė, padedanti veikti įvairaus dydžio bendrovėms skirtingose verslo šakose: 77 proc. verslo operacijų pasaulyje atliekama naudojant SAP® verslo valdymo sistemas. Mūsų sprendimai, tokie kaip mašininis mokymasis (machine learning- angl.k.), daiktų internetas ir pažangios analizavimo technologijos padeda verslui kurti ir tapti išmaniomis kompanijomis. SAP padeda žmonėms ir organizacijoms giliau ir plačiau matyti savo verslą, skatina bendradarbiavimą ir suteikia konkurencinį pranašumą. Mes supaprastiname technologijas, kad kompanijos galėtų naudotis mūsų programine įranga taip, kaip jiems reikia – be sutrikimų. Mūsų programos ir paslaugos padeda daugiau kaip 44 000 įmonių ir viešų organizacijų veikti pelningai, nuolat prisitaikyti ir keistis. SAP, turintis pasaulinį klientų, partnerių, darbuotojų ir bendraminčių lyderių tinklą, padeda pasauliui suktis ir veikti geriau, o taip pat pelengvina žmonių gyvenimą. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite www.sap.com.

Apie „Girteka Logistics“

„Girteka Logistics“ – pirmaujanti transporto ir logistikos kompanija Europoje. Per metus pervežanti daugiau nei 670 000 pilnų krovinių (FTL). Kompanija organiškai augo nuo 600 vilkikų 2010 m., iki šiuo metu transporto parke turimų daugiau nei 7 400 vilkikų ir 7 800 puspriekabių, kuriais vykdoma veikla Europoje, Rusijoje, Skandinavijoje bei NVS šalyse.Didžiausios pasaulio kompanijos renkasi „Girteka Logistics“, turinčią 18 000 profesionalių darbuotojų komandą ir ilgametę patirtį teikiant FTL paslaugas. Mes rūpinamės savo klientais ir užtikriname efektyvų bendravimą bei sklandų krovinių pervežimą pasitelkiant LEAN metodus. Nesvarbu, ar jūs vežate lašišą iš Norvegijos, pieno produktus iš Prancūzijos, ar vaisius iš Ispanijos, turime profesionalią komandą ir patirties, kad užtikrintume, jog pervežimai bus atlikti sklandžiai. „Girteka Logistics“ per metus aptarnauja daugiau sunkvežimių išvykimų nei bet kuris didžiausias pasaulio oro uostas lėktuvų skrydžių.

Pastaba redaktoriams:

Norėdami peržiūrėti ir atsisiųsti nuotraukas, apsilankykite www.sap.com/photos. Šioje platformoje galite rasti aukštos raiškos iliustracijų. Norėdami peržiūrėti vaizdo įrašų istorijas įvairiomis temomis, apsilankykite www.sap-tv.com. Iš šios svetainės galite įterpti įrašus į savo svetaines ir dalintis jais el. paštu ar užsiprenumeruoti RSS naujienų srautą iš SAP TV.

Daugiau informacijos:

SAP, Susanne Kapfer, T +46 (0) 8 587 72798, susanne.kapfer@sap.com, CET

SAP press room: press@sap.com

Kestutis Kasakaitis

„SAP Lietuva“ UAB pardavimo vadovas

Tel: +370 685 82320

E-paštas:kestutis.kasakaitis@sap.com

Kristian Kaas Mortensen

„Girteka Logistics“ Strateginių partnerysčių direktorius,

Tel. +370 6111 3344

E-paštas: kkm@girteka.eu.

SAP News Center. SekiteSAP naujienas Twitter @SAPNews.

Pranešimą paskelbė: Ieva Šimkūnaitė-Jansonienė, KPMS ir partneriai