Sandėlių valdymo programa

Įmonės,užsiimančios pervežimų ir ekspedijavimo veikla, kasdieną susiduria su iššūkiais, kaip kelių procesų valdymu vienu metu, didelio informacijos srauto apdorojimas bei perdavimas tiek įmonės viduje, tiek išoriniams vartotojams, trečiosioms šalims.

Vienu metu įmonei gali tekti valdyti logistikos procesus, užsakymus, transporto parką, krovinius, dokumentus, įvairią informaciją bei sandėlius. TerraLogistics– logistikos valdymo sistema padeda, taupant laiką, darbuotojų darbo sąnaudas, visus šiuos procesus efektyviai suvaldyti. Šios sistemos siūloma sandėlių valdymo programa skirta valdyti logistikos sandėlius, 3PL paslaugas bei mažinti darbo sąnaudas sandėliavimo procesuose.

TerraLogistics Sandėlių valdymo programa leidžia valdyti prekių srautus, fiksuotiįvairias papildomas operacijas, optimaliai paskirstyti prekes, efektyviai išnaudoti sandėlio pajėgumus. Tiek pati įmonė, tiek jos klientai gali valdyti sandėlio informaciją realiu laiku.

Sandėlių valdymo programa atlieka 3PL paslaugas. Tai yra, kai gali valdyti ne tik savo sandėlių informaciją, bet ir šias paslaugas teikiančių įmonių sandėliuose esančius savo krovinius. Naudojantis 3PL galima matyti savo prekių atvykimą, išvykimą, transporto judėjimą. Gali matyti ir realiai valdyti savo krovinius tuo pat metu išrašyti reikiamus dokumentus, apdoroti duomenis, gauti informaciją įvairių ataskaitų forma.

Integruota sandėlių valdymo programa su trečiosiomis šalimis leidžia efektyviai valdyti sandėlius, keistis informacija, taip sutaupomas laikas, išvengiama popierinių dokumentų, kadangi visi dokumentai yra saugomi sistemoje ir matomi priskirtų grupei įmonių.

TerraLogistics kūrėjai ir vystytojai siekia, kad sistema teiktų visokeriopą ir apčiuopimą naudą klientui, kurią netruksit pamatyti: didesnis sandėlių valdymo efektyvumas, geresnis darbų planavimas.Įmonė nuolat tobulindama šį produktą, naudoja naujausias technologijas, nevengia iššūkių ir džiaugiasi juos įveikę. Daugiau apie TerraIT sandėlių valdymo modulį ir kitus jų siūlomus produktus bei teikiamą naudą galite rastihttp://www.terralogistics.lt/funkcionalumas/logistikos-sandeliu-valdymas.aspx.