„Samsung“ pristatydama naujausią „Galaxy S10“ užkėlė kartelę: didesnis ekranas, daugiau kamerų ir galimybių

„Samsung“ pristatydama naujausią „Galaxy S10“ užkėlė kartelę: didesnis ekranas, daugiau kamerų ir galimybių

Vinius, Lietuva, vasario 20 d. Švęsdama dešimties metų sukaktį, kai buvo pristatytas pirmasis „Galaxy S“ serijos išmanusis, „Samsung“ pristatė naujausią telefonų seriją – „Galaxy S10“. Aukščiausios klasės telefonų seriją sudaro keturi išmanieji telefonai, savo techniniais parametrais atliepiantys skirtingus vartotojų poreikius. Naujuose įrenginiuose didžiausi patobulinimai atlikti vartotojų ypač vertinamose flagmanų savybėse: serija pasižymi dar kokybiškesniu dinaminiu „AMOLED“ ekranu, naujos kartos kamera ir dar galingesniu veikimu. 

Jubiliejinis „Galaxy S10“ sukurtas tiems, kurie nori turėti aukščiausios klasės išmanųjį, pasižymintį galingu veikimu ir diktuojantį mobiliųjų rinkos tendencijas. „Galaxy S10+“ – pats galingiausias serijos išmanusis, kuris kiekvieną techninę savybę – nuo kameros, ekrano iki veikimo – perkelia į aukštesnį lygį. Jo mažesnysis brolis „Galaxy S10e“ sukurtas vartotojams, kurie nori turėti visas pagrindines flagmano savybes, tačiau mėgsta kompaktiškumą. Ir galiausiai, kiek vėliau prekyboje atsirasiantis „Galaxy S10“ su 5G ryšio technologija vartotojams leis pasiekti maksimalų greitį ir suteiks galingiausias funkcijas. 

„Jau dešimt metų „Galaxy S“ serija pasižymi aukščiausios kokybės inovacijomis – kiekvienas modelis vartotojams atvėrė neįtikėtinas patirtis ir suteikė galimybę pasirinkti jiems labiausiai tinkantį išmanųjį. Naujausi „Galaxy S10“ serijos telefonai taip pat sukurti išlaikant aukščiausius standartus. To pagrindas – inovacijos pažangiame ekrane, kameroje ir galingame veikime. Keturi aukščiausios klasės įrenginiai dar kartą įrodo, kad „Samsung“ yra išmaniųjų telefonų rinkos lyderė, vedanti vartotojus į naują technologijų erą“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Dinaminis „AMOLED“ ekranas: pilno ekrano patirtis ir ultragarsinis pirštų atspaudų skaitytuvas

Naujuose „Galaxy S10“ serijos modeliuose integruotas geriausias iki šiol sukurtas „Samsung“ išmaniojo ekranas – pirmasis pasaulyje dinaminis „AMOLED“ ekranas. Taip pat tai pirmasis išmanusis turintis „HDR10+“ technologiją, užtikrinančią didesnį vaizdo ryškumą. Dėl dinaminio tonų atvaizdavimo vartotojas matys platesnį spalvų spektrą ir tokį vaizdo turinį, koks jis yra tikrovėje. Vokietijos Elektrotechnikos, Elektronikos ir Informacinių Technologijų Asociacija  pripažino, kad „Galaxy S10“ dinaminis „AMOLED“ ekranas rodo gyvas ir ryškias spalvas[1]bei pasižymi geriausiu rinkoje baltos ir juodos spalvos kontrasto santykiu mobiliajame įrenginyje.[2]

Pasak „DisplayMate“ specialistų, naujųjų „Samsung“ flagmanų ekranai tiksliausiai atvaizduoja spalvas iš visų mobiliųjų įrenginių[3]– net ir ryškiai šviečiant saulei. Dinaminis „AMOLED“ ekranas taip pat sumažina akims žalingos mėlynos spalvos intensyvumą, nesuprastindamas vaizdo kokybės ir neuždėdamas jokio filtro.

Naujieji telefonai pasižymi unikaliu „Infinity-O“ ekranu, kuris turi priekiniam fotoaparatui paliktą skylę ir integruotus sensorius. Į pati ekraną įmontuota priekinė kamera leidžia mėgautis didesniu ekrano plotu. „Galaxy S10“ serijos modeliai taip pat turi pirmąjį ultragarsinių technologijų pagrindu ekrane veikiantį pirštų atspaudų skaitytuvą[4], kuris žmogaus piršto atspaudą nuskaito 3D technologija. Tai apsaugo vartotoją ir jo duomenis nuo internetinių atakų, o dėka pirmojo pasaulyje „FIDO Alliance“ biometrinio komponento sertifikato, šis naujos kartos biometrinis autentifikavimas prietaisui suteikia aukščiausio lygio apsaugą.

Patobulinta kamera

Naujausių flagmanų kameros, kaip ir ankstesnių modelių, turi ne tik „Dual Pixel“ technologiją bei dvigubą diafragmą, bet ir keletą esminių patobulinimų. Tai geriausia kamera, kokia tik turi dabartiniai „Samsung“ išmanieji telefonai.  

„Galaxy S10“ telefono kameros funkcijos: 

  • Itin plataus kampo objektyvas. Tai pirmieji „Galaxy S“ serijos modeliai, kurie turi itin plataus, 123 laipsnių, kampo objektyvą. Šis objektyvas apima tokį patį vaizdą, kokį ir žmogaus akys, todėl ši funkcija leis tobulai įamžinti peizažus, panoraminius vaizdus, vaizdo įrašus ar į vieną kadrą sutalpinti gausią šeimyną.
  • Itin stabilus ir aukštos vaizdo kokybės įrašymas.Stabilus įrašymas su skaitmenine stabilizavimo technologija leis įamžinti ryškius ir nesusiliejusius vaizdus, net ir tuomet kai kamera smarkiai juda. Pavyzdžiui, kai šokate ar važiuojate duobėtu keliu. Priekinė ir galinė kameros filmuoja iki „UHD“ kokybės, o galinė kamera pirmą kartą leidžia filmuoti su „HDR10+“ technologija.[5]
  • AI kamera.„Galaxy S10“ serijos išmanieji turi neuroninį procesoriaus branduolio rinkinį (NPU), kuris skirtas dirbtinio intelekto užduotims atlikti. Dirbtinio intelekto pagalba dabar bet kokia nuotrauka atrodys tarsi atlikta profesionalo ir verta pasidalinti su kitais. Dėka neuroninio procesoriaus telefono kameroje integruotas vaizdo optimizatorius atpažįsta vienoje nuotraukoje esančius atskirus vaizdo elementus ir apdoroja juos tiksliau. Taip pat patobulinta kamera automatiškai pasiūlo rekomenduojamą nuotraukos kompoziciją tam, kad jūsų nuotraukos atrodytų dar geriau.

Pažangios funkcijos leisiančios nuveikti daugiau

„Galaxy S10“ sukurtas naudojant aukščiausios kokybės techninę ir nuolat besimokančią programinę įrangą. Tai „protingiausi“ „Samsung“ išmanieji: nuo energijos dalijimosi su kitais įrenginiais, patobulinto dirbtiniu intelektu pagrįsto veikimo iki sumanaus „Wi-Fi“ ryšio tinklo.

  • Belaidis energijos dalijimasis su kitais prietaisais.„Galaxy S10“ – tai pirmieji bendrovės išmanieji, kurie belaidžiu būdu gali dalintis energija su kitais įrenginiais, palaikančiais belaidžio įkrovimo funkciją. Nauji išmanieji galės įkrauti ne tik kitus telefonus, bet ir nešiojamus bei su „Galaxy S10“ susiejamus įrenginius. Pavyzdžiui, išmaniuosius laikrodžius. Taip pat prie įprasto kroviklio prijungtas naujausias flagmanas tuo pačiu metu galės įkrauti ir kitą įrenginį.[6]Tai leidžia sutaupyti laiko ir vienu metu krauti du įrenginius.
  • Išmanusis veikimas.Nauja dirbtiniu intelektu pagrįsta programinė įranga automatiškai optimizuoja bateriją, CPU, RAM ir netgi įrenginio temperatūrą. Dėka dirbtinio intelekto flagmanai nuolatos mokosi, pavyzdžiui, stebi kokius veiksmus atlieka vartotojas tam, kad įsijungtų dažniausiai naudojamas programėlės. 
  • Išmanus „Wi-Fi“ tinklas.Telefone integruotas išmanus „Wi-Fi“, leidžia nepertraukiamai ir sklandžiai nuo „Wi-Fi“ prisijungti prie LTE tinklo ir atvirkščiai, bei praneša apie galimai riziką keliančius „Wi-Fi“ tinklus. „Galaxy S10“ taip pat palaiko „Wi-Fi 6“ standartą, kuris užtikrina geresnį interneto ryšį.
  • „Bixby“. Į telefoną integruotas virtualusis „Samsung“ asistentas, stebi vartotojo kasdienę rutiną ir pateikia personalizuotas rekomendacijas. Kai žmogus naudojasi iš anksto nustatytomis ir personalizuotomis programomis, tokiomis kaip miego arba vairavimo aplinkomis, pritaikytomis pagal jo įpročius, „Galaxy S10“ veikia sumažindamas būtiną prietaiso palietimą ir palengvina savininko kasdienybę.[7] 

Nauja 5G ryšio era

„Galaxy S10 5G“ – pirmasis „Samsung“ flagmanas su 5G technologija. Dėka 5G ryšio standarto vartotojai visą televizijos serialo sezoną galės atsisiųsti vos per keletą minučių, nepertraukiamai žaisti itin aukštos kokybės „debesyse“ patalpintus žaidimus, mėgautis virtualia ir papildyta realybėmis ar realiu laiku kalbėtis 4K raiškos vaizdo skambučiais. Tam, kad būtų galima išnaudoti visas 5G ryšio teikiamas galimybes, „Samsung“ į „Galaxy S10“ su 5G technologija integravo didžiausią 6,7 colių „Infinity-O“ ekraną. Tai didžiausias ekranas iki šiol buvęs šios serijos išmaniuosiuose. Taip pat šie flagmanai turi 3D gylio kamerą, skirtą 3D vaizdo įrašų įrašymui į „Video Live Focus“ ir automatinį asistentą. Šis išmanusis pasižymi 4,500 mAh talpos baterija su itin greitu, 25W galios įkrovimu.

Geriausia, ką galima patirti: „Galaxy“ tradicijos ir patobulinta ekosistema

Jubiliejiniai „Samsung“ flagmanai turi viską, ko galima tikėtis iš „Galaxy S“ serijos telefonų ir dar daugiau. Tai greitas belaidis įkrovimas „Fast Wireless Charging 2.0“, IP68 atsparumas vandeniui ir dulkėms[8], naujos kartos procesorius ir tokios kompanijos paslaugas kaip išmanusis asistentas „Bixby“, programėlę „Samsung Health“ bei stotelė „Samsung DeX“. Taip pat vartotojams bus pasiūlytas net 1TB talpos atmintis[9]bei galimybė į išmanųjį telefoną įdėti papildomą 512 GB atminties kortelę ir taip vidinę atmintį praplėsti iki 1,5 terabaito.[10]

Naujieji telefonai palaiko naujos kartos „Wi-Fi 6“ tinklo standartą[11], kuris prisijungiant prie interneto, pavyzdžiui, oro uoste, „Galaxy S10“ savininkui suteikia pirmumo teisę ir leidžia juo naudotis keturis kartus greičiau[12]nei kitiems. Pirmą kartą mobiliajame integruota LTE technologija vartotojams leis duomenis atsisiųsti ir naršyti iki 2.0 Gbps.[13] 

Tam, kad vartotojai gautų geriausias patirtis žaidžiant žaidimus, „Galaxy S10“ integruota dirbtiniu intelektu pagrįsta žaidimų našumą optimizuojanti programinė ir aukštos klasės techninė įranga. Erdvinį garsą palaiko „Dolby Atmos“, taip pat išmanieji turi garų kamera pagrįsta aušinimo sistemą. Naujieji flagmanai taip pat yra pirmieji telefonai, kurie optimizuoja žaidimus sukurtus „Unity“ žaidimų variklio platformoje.

Įrenginių saugumas

Naudojantis „Galaxy S10“ įrenginiaisvartotojai gali būti ramūs dėl savo duomenų saugumo ir privatumo. Tai užtikrina visame pasaulyje pripažintas operacinės sistemos saugumo sprendimas „Knox“,įdiegtas saugus dokumentų segtuvas „Saugus aplankas“, kuriame yra vartotojo privatūs užraktai.

Jau nuo rytojaus prasideda išankstiniai naujų flagmanų užsakymai. Vartotojai užsisakę „Galaxy S10“ arba „Galaxy S10+“ iš anksto dovanų gaus naujausias bevieles ausines „Galaxy Buds“.

Tuo tarpu nuo kovo 8 d. šiuos telefonus bus galima įsigyti specializuotose „Samsung“ ir kitose oficialiose išmaniųjų telefonų platintojų parduotuvėse. „Galaxy S10“, „Galaxy S10+“ ir „Galaxy S10e“ vartotojai galės pasirinkti iš kelių įrenginio spalvų – spindinčios baltos, spindinčios juodos ir spindinčios žalios. „Galaxy S10+“ vartotojai taip pat galės rinktis naujo dizaino baltos arba juodos spalvos išmanųjį su keramikiniu korpusu.[14]

[1]Pagal „DisplayMate“ specialistus, didžiausias ekrano šviesumas pasiekia 1200 nitų.

[2]„Galaxy S10e“, „S10“ ir „S10+“ turi Vokietijos elektrotechnikos, elektronikos ir informacinės technikos sąjungos suteiktą sertifikatą pažyminti, kad išmanieji turi 100 proc. spalvų intensyvumą su kontrasto santykiu iki 2 000 000:1.

[3]Pagal „DisplayMate“ specialistus, 0,4 JNDC spalvų tikslumas DCI-P3 spalvų diapazonui.

[4]Integruotas tik „Galaxy S10“ ir „S10+“ modeliuose. „Galaxy S10e“ modelyje piršto atspaudo skaitytuvas integruotas įjungimo/išjungimo mygtuke.

[5]„HDR10+“ įrašymo kokybė gali skirtis nuo dalijimosi platformos ir atkūrimo aplinkos. „HDR10+ spalvos yra galimos tik šią technologiją palaikančiose įrenginiuose ir platformose.

[6]Jei vienu metu krausite du įrenginius, greitas bevielis įkrovimas 2.0 gali neveikti „Galaxy S10e“, „S10“ ir „S10+“.

[7]„Bixby“ vairavimo rutinos funkcija veikia tik tuose automobiliuose, kurie turi „Bluetooth“. 

[8]Atsparumas vandeniui, panardinus įrenginį iki 1.5 m gylyje iki 30 m. Įrenginiui sušlapus praskalauti nuosėdas, nusausinti. Nerekomenduojama naudoti baselinearba paplūdimyje.

[9]Atminties praplėtimas iki 1.5TB su papildoma iki 512GB microSDkortele galimas tik „Galaxy S10+“.

[10]MicroSD kortelė parduodama atskirai. Prieinamumas skiriasi priklausomai nuo rinkos ir gamintojo.

[11]Greitesnis nei ankstesni „Wi-Fi“ ryšiai. „WI-FI 6“ palaikymas veikia priklausomai nuo rinkos ir gamintojo.

[12]Tikrasis greitis gali priklausyti nuo rinkos, paslaugų tiekėjo ir vartotojo aplinkos.

[13]Gali skirtis priklausomai nuo rinkos ir paslaugų tiekėjo.

[14]Keraminė versija galima tik 8GB/512GB ir 12GB/1TB talpos „GalaxyS10+“ modeliuose.

Pranešimą paskelbė: Justina Polikaitytė, UAB „Publicum”