Pirmas žvilgsnis į naujausią „Samsung“ flagmaną: kokios savybės suvilios vartotojus?

Pirmas žvilgsnis į naujausią „Samsung“ flagmaną: kokios savybės suvilios vartotojus?

Kaip ir kasmet, vasarį „Samsung“ pristatė naują „Galaxy S“ flagmano modelį. Šiemet, švęsdama serijos dešimties metų sukaktį, kompanija pristatė net keturis „Galaxy S10“ modelius. Technologijų apžvalgininkas, „Youtube“ platformoje „Techline“ kanale vaizdo apžvalgas kuriantis Linas, vienas pirmųjų Londone turėjo galimybę išbandyti naujuosius flagmanus. Anot jo, pirmasis įspūdis – naujojo išmaniojo funkcijos stebina pažangumu.

Jubiliejinę „Samsung Galaxy S“ išmaniųjų seriją sudaro keturi modeliai – „S10“, „S10+“, „S10e“ ir „S10“ su 5G ryšio technologija. Technologijų apžvalgininkas teigia, kad naujausi serijos modeliai atrodo gana pažįstami ir iš pirmo žvilgsnio primena „Samsung Galaxy S9“ serijos telefonus. Tačiau patyrinėjus atidžiau, pasak jo, naujieji flagmanai ne tik gerokai pažengę į priekį, bet ir turi nemažai skirtumų tarpusavyje.

Londone buvo pristatytas „Galaxy S10“ – aukščiausios klasės išmanusis, pasižymintis itin galingu veikimu, jo mažesnysis brolis „S10e“ sukurtas kompaktiškumą vertinantiems vartotojams ir galingiausias serijos išmanusis „S10+“. Taip pat buvo pristatytas ir tik kiek vėliau šiemet pasirodysiantis „S10“ su 5G ryšio technologija, išvystysiantis maksimalų naršymo greitį.

Pristatymą stebėjusio „Techline“ kanalo kūrėjo teigimu, naujieji „Galaxy S“ serijos telefonai yra gerokai patobulėję lyginant su ankstesniu serijos modeliu. Kaip labiausiai patobulintas funkcijas Linas įvardina itin galingą procesorių, „AMOLED“ ekraną, perteikiantį aukščiausią vaizdo kokybę, ir geriausią kada nors „Samsung“ telefone turėtą kamerą. Būtent šios savybės, pasak jo, labiausiai trauks vartotojų dėmesį.

Pažangiausios telefono savybės

Išvaizda.„Galaxy S10“, „Galaxy S10+“ ir „Galaxy S10e“ telefonai yra universalių spalvų – spindinčios baltos arba juodos, kompanija pasiūlė ir įdomesnį pasirinkimą – spindinčios žalios įrenginį. Anot Lino, visi naujieji „Galaxy S“ serijos įrenginiai atrodo prabangiai, tačiau jam didžiausią įspūdį paliko „S10+“ modelis –  pirmas „Samsung“ išmanusis, turintis keramikinį korpusą ir 6,4 colių lenktą ekraną. Tačiau kompaktiškumą vertinantys vartotojai geriau jausis rankose laikydami 5,8 colių ekrano „S10e“ arba 6,1 colių „S10“ išmanųjį. 

Ekranas.Visi „S10“ serijos telefonai turi dinaminį „AMOLED“ ekraną – pirmą kartą integruotą išmaniajame telefone. Dėl dinaminio tonų atvaizdavimo vartotojai matys platesnį spalvų spektrą, o vaizdo turinys bus atvaizduojamas taip, koks jis yra tikrovėje. „AMOLED“ ekranuose perteikiamas baltos ir juodos spalvos kontrasto santykis mobiliajame įrenginyje kol kas geriausias visoje rinkoje. Pasak Lino, iki šiol tai geriausias ekranas, kokį jis yra matęs testuodamas daugybę išmaniųjų telefonų, kadangi natūralus spalvų atvaizdavimas net dienos šviesoje lieka toks pat ryškus.

Kamera.Iki šiol „Galaxy S“ serijos įrenginių turėtas funkcijas – „Dual Pixel“ technologiją ir dvigubą diafragmą – papildė dar keletas patobulinimų. „S10“ serija pirmoji, kuri pasižymi itin plataus kampo objektyvu, kuris apima tokį vaizdą, kaip ir žmogaus akys. Taip pat stabilus įrašymas su skaitmenine stabilizavimo technologija leis fotografuoti ir filmuoti, net judant vaizdui. Nors visų modelių kameros turės plataus kampo objektyvą, Linas pataria išmanųjį rinktis atsižvelgiant į asmeninius poreikius ir fotografavimo funkcijas, nes „S10“ ir „S10+“ turės po tris, o „S10e“ dvi galines kameras. Taip pat „S10+“ vienintelis iš visų turės dvigubą priekinę asmenukių kamerą.

Ultragarsinis pirštų atspaudų skaitytuvas.Linas pripažįsta, kad tai vienas pagrindinių patobulinimų, kuris gali vilioti įsigyti šį įrenginį. Pirmasis ultragarsinių technologijų pagrindu ekrane veikiantis pirštų atspaudų skaitytuvas suteikia pačią stipriausią apsaugą nesibaiminant, kad kas nors kitas sužinojęs užraktą galės įsibrauti į telefoną.

Belaidis energijos dalijimasis.„S10“ modeliai – pirmieji „Samsung“ išmanieji, kurie belaidžiu būdu gali dalintis energija su kitais įrenginiais, palaikančiais belaidžio įkrovimo funkciją. Nors kalbant apie kitas funkcijas modelių patobulinimai turi skirtumų, belaidžiu energijos dalijimusi  pasižymės visi „Galaxy S10“ išmanieji ir greitu įkrovimu galės įkrauti ne tik kitus telefonus, bet ir nešiojamus su telefonu susiejamus įrenginius, pavyzdžiui, ausines ar laikrodį.

Pirkti ar ne?

Linas pažymi, kad naujausi „Galaxy S10“ serijos išmanieji išsiskiria ypač galingu procesoriumi, kuris užtikrins itin greitą telefono veikimą, todėl bet kuriuo šios serijos telefonu bus patogu naudotis. Nors didelė pažanga matoma kiekviename modelyje, svarstant, kurį iš jų įsigyti, kiekvienas pirmiausia turėtų atsižvelgti savo asmeninius poreikius, įrenginių funkcionalumą, ir, žinoma, kainą.

Pranešimą paskelbė: Justina Polikaitytė, UAB „Publicum”