„Samsung“ pristatė išmanią orkaitę su dvigubomis durelėmis

„Samsung“ pristatė išmanią orkaitę su dvigubomis durelėmis

Šiandieninė buitinė technika tobulinama pasitelkiant vis išmanesnes ir inovatyvesnes funkcijas. Siekdama palengvinti žmonių kasdienybę ir spręsti buityje iškylančias problemas, šiemet buitinės technikos sąrašą „Samsung“ papildė funkcionalia „Dual Cook Flex“ orkaite. Naujausias maisto gaminimo namuose technologijas pristatantis įrenginys dėl dvigubų durų taupo vartotojų laiką ir vienu metu leidžia gaminti kelis patiekalus.

„Tyrimai rodo, kad net 95 proc. vartotojų vienu metu ruošia kelis patiekalus arba bent jau norėtų turėti tokią galimybę. Todėl atsižvelgdama į žmonių poreikius, šiemet mūsų kompanija pristatė naują „Dual Cook Flex orkaitės modelį, kuris pasižymi didesne talpa, turi dvigubo kepimo funkciją ir yra praturtintas kitomis pažangiomis ir išmaniomis funkcijomis“, – sakė Miroslavas Ramanavičius, „Samsung“ buitinės elektronikos pardavimų vadovas Baltijos šalyse.

Du skirtingi patiekalai vienu metu 

Remiantis „Samsung“ atlikto tyrimo duomenimis net 73 proc. tūkstantmečio kartos atstovų mieliau laisvalaikį leidžia namuose ir net ketvirtadalis europiečių mažiausiai kartą į savaitę savo draugus lepina namie paruoštu maistu, todėl nenuostabu, kad vartotojams tampa svarbūs išmanūs ir kasdienybę palengvinantys buitiniai prietaisai.

„Samsung“ buitinės technikos sąrašą šiemet papildžiusi ir prestižinį geriausio dizaino apdovanojimą „IDEA“ pelniusi įmontuojama orkaitė „Dual Cook Flex“ – aukščiausius maisto gaminimo standartus atitinkantis įrenginys. Orkaitė turi į dvi atskiras dalis padalinančias duris, o dvigubo kepimo funkcija vienu metu leidžia kepti kelis patiekalus skirtingose temperatūrose bei nustačius skirtingą kepimo laiką. Dėl šios pažangios technologijos kartu galima pasigaminti du skirtingos kepimo temperatūros ar režimo reikalaujančius patiekalus.

Lengvesnis kepimo procesas

Įmontuojamoje orkaitėje esantis išsamus gaminimo vadovas atlieka maisto gaminimo pagalbininko funkciją ir pateikia rekomendacijas, kokį kepimo režimą rinktis geriausia. Išmani orkaitė automatiškai palaiko abiejų skyrių temperatūrą, kad kiekvienas patiekalas iškeptų tobulai. Naujoje orkaitėje nestinga ir patrauklių dizaino elementų – stiklinėse įrenginio durelėse įdiegta virtualios liepsnos funkcija.

Kepant maistą tik vienoje viršutinės orkaitės zonos pusėje, gaminimo laikas sutrumpės 22 proc., o energijos suvartojimas sumažės 20 proc.[1]nei kaitinant visą orkaitę. Taip pat, dėl didelės 75 litrų talpos, naujoje orkaitėje vienu metu galima kepti dar daugiau ir didesnių patiekalų, pavyzdžiui, paršelį arba antį.

Išmanus nuotolinis valdymas

Naują orkaitę galima valdyti iš bet kur ir bet kuriuo metu naudojantis tik išmaniuoju telefonu bei jame įdiegta programėle: net išėjus iš virtuvės, orkaitę galima įjungti arba išjungti, patikrinti ir reguliuoti temperatūrą bei laiką arba pasirinkti iš anksto nustatytus nustatymus.

[1]Remiantis vidinių tyrimų rezultatais pagal IEC- 60350 bandymų protokolą, bendras energijos suvartojimas sumažėja iki 20,8 proc., o kepimo laikas iki 21.8 proc. (maži pyragai, konvekcija 155, lyginant su visomis orkaitės zonomis).

Pranešimą paskelbė: Rūta Pauliukonytė, UAB „Publicum”