„Samsung Galaxy S10+“ kamera pripažinta geriausia asmenukių kamera

„Samsung Galaxy S10+“ kamera pripažinta geriausia asmenukių kamera

Naujojo „Samsung Galaxy S10+“ priekinė kamera buvo įvertinta kaip geriausia asmenukių kamera naujoje „DxOMark Selfie“ skalėje, pagal kurią vertinamos išmaniųjų telefonų priekinės kameros. Išmanusis geriausiai įvertintas ir „DxOMark Mobile“ galinės kameros kategorijoje.

„DxOMark“ – patikimas išmaniųjų telefonų kamerų, objektyvų ir vaizdo kokybės vertinimo standartas. Pagal jį, vadovaujantis griežtu moksliniu protokolu, atliekami „DxOMark Selfie“ ir „DxOMark Mobile“ kamerų vertinimo testai. Rezultatas nustatomas sudėjus inžinierių nuotraukų ir vaizdo įrašų kokybės vertinimo balus, tad vartotojai turi objektyvų ir patikimą išmaniųjų telefonų kameros veikimo įvertinimą. „DxOMark“ už nuotraukos ir vaizdo įrašų kokybę skiria atskirus balus, kuriuos sudėjus gaunamas bendras įvertinimo balas. Kuo jis didesnis, tuo geriau vertinama vaizdo kokybė.

Naujasis „Galaxy S10+“ asmenukių reitinge „DxOMark Selfie“ užėmė pirmąją vietą, vertinant priekinę kamerą vienintelis surinkęs 96 balus. Geriausią įvertinimą nulėmė išmaniojo „S10+“ dviguba priekinė kamera, sudaryta iš „Dual Pixel“ asmenukių kameros ir RGB gylio kameros. Ši kamera turi suliejimo efektą, ja taip pat galima fotografuoti ir filmuoti iki „UHD“ kokybės. Tai vartotojams suteikia geresnę naudojimosi patirtį.

„DxOMark Mobile“ reitinge „Galaxy S10+“ pasidalino pirmąją vietą surinkęs 109 balus (nuotraukų kokybė įvertinta 114, vaizdo įrašų – 97 balais). Tai iki šiol aukščiausias galinės kameros įvertinimas. Vertindama kameros veikimą, „DxOMark“ komisija tikrino išmaniojo trigubos galinės kameros išlaikymo ir kontrasto, spalvų, automatinio fokusavimo, tekstūros, triukšmo, blykstės, vaizdo stabilizavimo, artinimo ir išliejimo funkcijas

„Galaxy S10+“ skirtas ieškantiems aukščiausios kokybės įrenginio. Jame sudėtos svarbiausios „Galaxy“ serijos inovacijos – pažangus ekranas, patobulinta kamera ir dirbtiniu intelektu pagrįstas veikimas. Naujojo išmaniojo patobulinta kamera pasižymi šiomis pažangiomis funkcijomis:

  • „Galaxy S10+“ pasižymi geriausia pasaulyje priekinės ir galinės „UHD“ kameros vaizdo įrašų įrašymo ir atkūrimo funkcija, leidžiančia išgauti itin tikroviško atvaizdo nuotraukas ir vaizdo įrašus. Pirmą kartą mobiliojo įrenginio galinė kamera geba įrašyti „HDR10 +“ kokybės vaizdo įrašus.
  • Itin plataus kampo objektyvas, turintis 123 laipsnių matymo lauką, apima tokį patį vaizdą kaip ir žmogaus akis.
  • Teleobjektyvas pasižymi dvigubu optiniu ir dešimties kartų skaitmeniniu priartinimu, leidžiančiu lengvai užfiksuoti kadrą bet kokiu kampu.
  • Dar pažangesnis dvigubos diafragmos objektyvas veikia kaip žmogaus akis – savaime prisitaiko tarp f/1,5 ir f/2,4 diafragmų, o tai leidžia vaizdo ryškumui prisitaikyti prie aplinkos šviesumo. „Galaxy S10+“ taip pat turi „šviesios nakties“ funkciją, leidžiančią užfiksuoti aukštos kokybės nuotraukas net visiškoje tamsoje.
  • Itin stabilus vaizdo įrašymas su skaitmenine stabilizavimo technologija leidžia įamžinti ryškius ir nesusiliejusius vaizdus net ir tuomet, kai kamera smarkiai juda, pavyzdžiui, slidinėjant ar važiuojant dviračiu.
  • Sulėtinto vaizdo režimo funkcija „Super slow-mo“ leidžia įrašyti keturis kartus lėtesnius vaizdo įrašus nei įprasta sulėtinimo funkcija. 
  • Dirbtinio intelekto funkcija, paremta neuroniniu procesoriumi (NPU), geba parinkti reikiamus kameros nustatymus. Neuroninio procesoriaus palaikomas dirbtinis intelektas leidžia geriau optimizuoti nuotraukoje esančius atskirus vaizdo elementus ir juos tiksliau apdoroti. Vaizdo optimizavimo funkcija automatiškai koreguoja vaizdo kontrastą ir spalvas nepriklausomai nuo dienos meto ar supančios aplinkos.

Daugiau informacijos apie „Galaxy S10+“: http://www.samsungmobilepress.com, news.samsung.com/galaxyarba www.samsung.com/galaxy.

Daugiau informacijos apie „DxOMark Selfie“ ir „DxOMark Mobile“ reitingus: https://www.dxomark.com/

Pranešimą paskelbė: Justina Polikaitytė, UAB „Publicum”