„MWC 2019“: LG SKELBIA NAUJĄ MOBILUMO ERĄ SU DVIEM STULBINANČIAIS TELEFONAIS

„MWC 2019“: LG SKELBIA NAUJĄ MOBILUMO ERĄ SU DVIEM STULBINANČIAIS TELEFONAIS

„LG G8ThinQ“ išmaniųjų telefonų galimybes pakelia į naują lygį, o

„LG V50ThinQ 5G“ žmonėms suteikia žvėriško 5G greičio patirtį

BARSELONA, 2019 m. vasario 25 d. — Parodoje „Mobile World Congress 2019“ („MWC 2019“) kompanijos „LG Electronics“ (LG) pristatomi naujausi G ir V serijų išmaniųjų telefonų flagmanai žmonių norus pavertė realybe. „LG V50ThinQ 5G“ yra pirmasis 5G palaikantis kompanijos telefonas, o naujasis „LG G8ThinQ“ stebina inovacijų gausa.

Nauja patirtis su „LG G8ThinQ

Su „LG G8ThinQ“ kompanija tęsia savo tradiciją siūlyti patogumą didinančias naujoves, didžiausią dėmesį skiriant pažangioms optikos ir garso galimybėms. Kuriant telefono dizainą buvo atsisakyta visų nereikšmingų elementų, todėl „LG G8ThinQ“ yra neperkrautas ir stilingas. Subtili estetika išlaikoma ne tik įrenginio priekyje, bet ir nugarėlėje, kuri yra visiškai lygi – galinė kamera tolygiai susilieja su korpusu. Be to, vietoje priekinio garsiakalbio telefone naudojama „Crystal Sound OLED“ technologija, taigi garsas perduodamas tiesiai per ekraną.

LG telefonuose naudojamos pažangios biometrinės atpažinimo sistemos, kurių pasirinkimas yra didžiausias iš visų gamintojų. „LG G8ThinQ“ yra pirmasis pasaulyje išmanusis, gebantis naudotoją atpažinti iš delno, o unikali LG „Hand ID“ technologija yra saugesnė nei pirštų atspaudų jutikliai. Norint tai padaryti užtenka akimirksnį palaikyti ranką priešais priekinę kamerą. Delnus atpažįsta ne būrėja, o „ToF Z“ kamera ir infraraudonųjų spindulių sensoriai: jie akimirksniu nustato formą, storumą ir kitas rankos kraujagyslių savybes.

Infraraudonųjų spindulių jutikliai taip pat matuoja vaizdo gylį ir tai atlieka greičiau bei kokybiškiau už vaizdo sensorius. Taigi priekine kamera galima užfiksuoti tikroviškas asmenukes, kurių nesugadina ryškus galinis apšvietimas, o veido atpažinimas su „Face Unlock“ veikia tiksliai ir greitai. Kadangi kamera fiksuoja trimatį vaizdą, jos neįmanoma apgauti naudojant telefono savininko nuotrauką, nes nuotraukos yra plokščios ir neturi gylio.

Telefoną taip pat galima valdyti rankų gestais ore, neliečiant įrenginio – tai ypač patogu, kuomet rankos užimtos ar nešvarios, pavyzdžiui, gaminant maistą ar valant namus. Naudodami „Air Motion“ funkciją žmonės gali atsiliepti ar užbaigti skambučius, fiksuoti ekrano nuotraukas ar valdyti garsą tiesiog švytuodami rankomis priešais asmenukių kamerą.

„LG G8ThinQ“ naudojama ne tik pažangi optika, bet ir multimedijos įranga. Tai yra pirmasis G serijos išmanusis su OLED technologijos ekranu, kurio įstrižainė siekia 6,1 colio (15,5 cm). Visą priekinį korpusą okupavusio „QHD+ FullVision“ ekrano raiška siekia 564 pikselius kvadratiniame colyje, o integruota dirbtinio intelekto sistema pasirūpina mažesniu akių nuovargiu, optimizuodama ekrano šviesumą ir spalvas pagal aplinkos sąlygas.

Kokybiškas garsas – LG telefonų standartas, ne išimtis ir „LG G8ThinQ“, kurio garso sistemos sukurtos kartu su „Meridian Audio“. „Boombox Speaker“ garsiakalbiai atkuria tikrovišką stereo garsą su išraiškingais žemais dažniais, o 32 bitų „Hi-Fi Quad DAC“ technologija suteikia neprilygstamą detalumą. Taip pat šis telefonas palaiko „Master Quality Authenticated“ (MQA) technologiją, išlaikančią aukščiausią garso kokybę net transliuojant suspaustus įrašus.

Telefonas, sukurtas 5G erai

Tam, kad žmonės galėtų mėgautis visais 5G suteikiamais privalumais, kai tik šis ryšys taps prieinamas, LG pristatė novatoriškąjį „LG V50ThinQ 5G“. Pirmasis kompanijos 5G išmanusis telefonas viršys visus lūkesčius, suteikdamas bekompromisį patikimumą ir galimybę naudotis aukštos kokybės turiniu 5G sparta, kuri bus iki 10 kartų didesnė nei 4G ryšio.

Apklausos rodo, kad naudodamiesi 5G žmonės yra linkę žiūrėti daugiau video turinio ir žaisti. Atsižvelgdama į tai LG naująjį „LG V50ThinQ 5G“ aprūpino pažangiausiu ekranu ir garso sistema. Telefonas turi 6,4 colio (16,25 cm) įstrižainės „QHD+ OLED FullVision“ ekraną, kurio kraštinių santykis yra 19,5 prie 9, taigi juo patogu ir žaisti, ir žiūrėti vaizdo įrašus. Mažesniu akių nuovargiu rūpinasi dirbtinis intelektas, automatiškai pritaikantis ryškumą ir spalvas pagal aplinkos sąlygas.

Telefono garso sistema užtikrina kokybišką stereo garsą tiek naudojant ausines, tiek be jų, o „DTS:X“ technologija atkuria erdvinį garsą, kuris yra tikroviškas, aiškus ir gilus.

Aukščiausią nuotraukų ir vaizdo įrašų kokybę užtikrina LG 5G telefone pritaikytos inovacijos. Tiek priekyje, tiek nugarėlėje esančiose kamerose pritaikyta „Video Depth Control“ technologija, dėl kurios judantys objektai visada yra ryškūs. Atstumą iki objekto ir vaizdo gylį analizuoja „Dual FOV“ technologija, taigi vartotojai gali užfiksuoti būtent tai, ką mato, o vaizdo įrašai atrodo tarsi filmuoti profesionalia kamera. Dar daugiau galimybių filmuojant suteikia „Cine Video“ filtrai, „Point Zoom“ sistema, leidžianti pritraukti bet kurį objektą kadre nekeičiant objektyvo padėties, ir profesionalus filmavimo režimas.

5G ryšiui reikalingą galią telefonui suteikia naujausia „Qualcomm® Snapdragon™ 855“ mobilioji platforma ir optimizuota LG programinė įranga. Taip pat telefone yra 4000 mAh talpos akumuliatorius (20 proc. didesnis nei „V40ThinQ“), o nuo perkaitimo jį saugo moderni „Vapor Chamber“ šilumos paskirstymo sistema.

„LG V50ThinQ 5G“ išlaiko V serijai būdingą stilių, yra lengvas (183 g) ir itin plonas (8,3 mm), o nugarėlė visiškai lygi, be išsikišusių kamerų ar kitų komponentų. Visa tai pasiekta neaukojant tvirtumo: „LG V50ThinQ 5G“ atitinka JAV kariškių standartą MIL-STD 810G.

Ruošdamasi savo pirmojo 5G telefono išleidimui, LG bendradarbiauja su 10 didžiausių operatorių šalyse, kuriose 5G pradės veikti dar šįmet, įskaitant JAV, Pietų Korėją, Australiją ir dalį Europos šalių.

Dvigubas ekranas pilnavertei 5G patirčiai

Žmonių įsitraukimą ir patogumą į naują lygį pakelia „LG V50ThinQ 5G“ skirtas priedas – „Dual Screen“ dėklas su antru 6,2 colio (15,75 cm) įstrižainės OLED ekranu. Kadangi jį galima naudoti ir kaip atskirą ekraną, veiklos scenarijai neriboti. Pavyzdžiui, viename ekrane žiūrint filmą, kitame tuo pačiu metu galima naršyti IMDB svetainėje ar atlikti kitas užduotis. Abu ekranus padalinus pusiau, vienu metu galima naudotis net keturiomis skirtingomis programomis.

„Dual Screen“ ekraną galima palenkti dviem patogiais kampais, 104 ir 180 laipsnių, o kai kuriuose žaidimuose jį galima naudoti kaip valdymo pultą – taip išsprendžiama daugelio išmaniųjų problema, kuomet pirštai užstoja veiksmą ekrane. Kadangi prijungiamas ekranas naudoja telefono bateriją, priedo nereikia atskirai įkrauti.

Parodos „MWC 2019“ lankytojai vasario 25–28 dienomis kviečiami apsilankyti LG stende, kuris yra „Fira Gran Via“ trečiojoje salėje, – čia galėsite sužinoti daugiau apie naujausius LG išmaniuosius telefonus ir kitas kompanijos inovacijas, o taip pat jas išbandyti.

Techniniai duomenys:

„LG G8 ThinQ“

 • Procesorius: „Qualcomm® Snapdragon™ 855 Mobile Platform“
 • Ekranas: 6,1 colio įstrižainė, kraštinių santykis 19,5:9, „QHD+ OLED FullVision“ (3120 x 1440 tšk. / 564 ppi)
 • Atmintis: 6 GB operatyvinė (RAM) / 128 GB vidinė (ROM) / „microSD“ palaikymas (iki 2 TB)
 • Kameros:

– Galinė    16 MP itin plataus kampo (F1,9 / 1,0 μm / 107˚)

                  12 MP standartinė (F1,5 / 1,4 μm / 78˚)

                  12 MP telefoto (F2,4 / 1,0 μm / 45˚)

– Priekinė 8 MP standartinė (F1,7 / 1,22 μm / 80˚)

                  „Z Camera“ („ToF“)

 • Akumuliatorius: 3500 mAh
 • Operacinė sistema: „Android 9.0 Pie“
 • Išmatavimai: 151,9 x 71,8 x 8,4 mm
 • Svoris: 167 g
 • Tinklai: 3G / 4G LTE-A
 • Ryšiai: „Wi-Fi“ (802.11 a, b, g, n, ac) / „Bluetooth 5.0“ / NFC /

„USB Type-C“ („USB 3.1“ palaikymas)

 • Biometriniai jutikliai: „Hand ID“ (rankos atpažinimas) / „Face Unlock“ (veido atpažinimas) / „Fingerprint“ (pirštų atspaudai)
 • Spalvos: Karmino raudona / Naujoji pašvaistės juoda / Naujoji Maroko mėlyna
 • Kiti duomenys: „Boombox Speaker“ garsiakalbis + „Crystal Sound OLED“ stereo garsiakalbis / Dirbtinio intelekto kamera „AI CAM“ / „Google Lens“ objektų atpažinimas / „Google Assistant“ valdymas balsu / „Super Far Field Voice Recognition“ / 32 bitų „Hi-Fi Quad DAC“ / „DTS:X 3D“ erdvinis garsas / IP68 atsparumas vandeniui ir dulkėms / HDR10 / „Qualcomm® Quick Charge™ 3.0“ greitasis įkrovimas / „MIL-STD 810G“ standartas / FM radijas

„LG V50 ThinQ 5G“

 • Procesorius: „Qualcomm® Snapdragon™ 855 Mobile Platform“
 • Ekranas: 6,4 colio įstrižainė, kraštinių santykis 19.5:9, „QHD+ OLED FullVision“ (3120 x 1440 tšk. / 564 ppi)
 • Atmintis: 6 GB operatyvinė (RAM) / 128 GB vidinė (ROM) / „microSD“ palaikymas (iki 2 TB)
 • Kameros:

– Galinė    16 MP itin plataus kampo (F1,9 / 1,0 μm / 107˚)

                  12 MP standartinė (F1,5 / 1,4 μm / 78˚)

                  12 MP telefoto (F2,4 / 1,0 μm / 47˚)

– Priekinė 8 MP standartinė (F1,9 / 1,12 μm / 80˚)

                  5 MP plataus kampo (F2,2 / 1,0 μm / 90˚)

 • Akumuliatorius: 4000 mAh
 • Operacinė sistema: „Android 9.0 Pie“
 • Išmatavimai: 159,2 x 76,1 x 8,3 mm
 • Svoris: 183 g
 • Tinklai: 3G / 4G LTE-A / 5G
 • Ryšiai: „Wi-Fi“ (802.11 a, b, g, n, ac) / „Bluetooth 5.0“ / NFC /

„USB Type-C“ („USB 3.1“ palaikymas)

 • Spalvos: Astro juoda
 • Kiti duomenys: Pilno spektro stereo garsiakalbiai / „Boombox Speaker“ garsiakalbis / Dirbtinio intelekto kamera „AI CAM“ /  „Google Lens“ objektų atpažinimas / „Google Assistant“ valdymas balsu / „Super Far Field Voice Recognition“ / 32 bitų „Hi-Fi Quad DAC“ / „DTS:X 3D“ erdvinis garsas / IP68 atsparumas vandeniui ir dulkėms / HDR10 / Veido atpažinimas / Pirštų atspaudų jutiklis / „Qualcomm® Quick Charge™ 3.0“ greitasis įkrovimas / „MIL-STD-810G“ standartas / FM radijas

„Dual Screen“ priedas telefonui „LG V50 ThinQ 5G“

 • Ekranas: 6,2 colio įstrižainė, kraštinių santykis 18,7:9, FHD+ OLED (2160 x 1080 tšk.)
 • Išmatavimai: 161,6 x 83,4 x 15,5 mm
 • Svoris: 145 g
 • Jungtys: „Pogo Pin“ (3)
 • Spalvos: Juoda

# # #

Apie LG Electronics, Inc.

Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos pateikiama www.LG.com 

Pranešimą paskelbė: Sonata Židlinskaitė, UAB „Fabula ir partneriai”