„Samsung Galaxy Note9“ jau Lietuvoje: išankstiniai užsakymai pranoko lūkesčius

Nuo šiandienos Lietuvoje prasideda oficialūs „Samsung“ išmaniųjų telefonų „Galaxy Note9“ pardavimai. Naujieji flagmanai turi geriausią kada nors sukurtą „Samsung“ išmaniojo telefono kamerą, o patobulintas rašiklis „S Pen“ nuo šiol atlieka dar daugiau funkcijų – nuotoliniu būdu juo galima valdyti kamerą, prezentacijas ir atlikti kitus veiksmus. Naujasis išmanusis pasižymi itin našiu veikimu bei kitomis savybėmis, leidžiančiomis darbo bei kasdienes užduotis atlikti kur kas paprasčiau ir greičiau.

Išankstiniai naujojo flagmano užsakymai parodė, kad susidomėjimas „Samsug Galaxy Note9“ didžiulis. Per dvi savaites šių išmaniųjų telefonų Baltijos šalyse buvo rezervuota beveik 20 proc. daugiau nei planuota iš pradžių. Šiandien pasibaigusių išankstinių užsakymų duomenys atskleidė, kad naujausių flagmanų Baltijos šalyse buvo užsisakyta beveik 40 proc. daugiau, nei praėjusiais metais pristatytų „Note8“.

Išankstiniai užsakymai taip pat parodė, kad net trečdalis iki rugpjūčio 24 d. įrenginius užsirezervavusių asmenų yra verslo klientai. Tai dar kartą įrodo, kad „Note“ serijos išmanieji yra idealūs telefonai darbui, patenkinantys net reikliausio vartotojo poreikius.

„Geresni nei buvo prognozuota išankstinių užsakymų rezultatai rodo, kad šios serijos gerbėjai yra vieni ištikimiausi „Samsung“ vartotojai. Trokštančių įsigyti „Note9“ netrūksta ir Lietuvoje. Tiksliau, palyginti su „Note8“ pardavimais, susidomėjimas šių metų modeliais kol kas atrodo dar didesnis“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje. – „Naujasis „Note9“ sukurtas vartotojams, kuriems svarbus našus, galingas ir sumanus veikimas, tad įrenginio savybės turėtų patenkinti tiek ištikimų „Note“ serijos vartotojų poreikius, tiek ir pirmą kartą šios serijos telefoną įsigijusių žmonių lūkesčius.“

Pasaulyje įtakingi technologijų žurnalistai ir apžvalgininkai taip pat jau spėjo įvertinti naujausią „Samsung“ flagmaną. Jie išskiria itin talpią bateriją, naujas rašiklio „S Pen“ galimybes, kamerą su dviem 12 megapikselių raiškos jutikliais ir vaizdo optimizatorumi bei kitas ypatybes. Apžvalgininkai pažymi, kad „Note9“ yra kol kas geriausią ekraną išmaniųjų rinkoje turintis įrenginys.

9 pagrindinės „Galaxy Note9“ savybės:

  • Naujasis „Galaxy Note9“, palyginti su ankstesniais serijos modeliais,turi didžiausią šios serijos flagmanuose iki šiol įdiegtą4,000 mAh talpos bateriją. Ši baterija tarnaus visa dieną, net jei nuolat kalbėsite, rašysite žinutes, žaisite žaidimus ar nuo ryto iki vakaro žiūrėsite filmus.
  • Tam, kad įrenginyje tilptų dar daugiau duomenų, vidinę 128 GB atmintį galima praplėsti, įdėjus iki 512 GB microSD kortelę. Tai suteiks užtektinai vietos nuotraukoms, vaizdo filmukams, žaidimams ir programėlėms.
  • Patobulintu „S Pen“ rašiklio pagalba dabar nuotoliniu būdu bus galima valdyti kamerą, rodyti bei keisti skaidres, paleisti arba sustabdyti vaizdo filmuką ir dar daugiau. Tiek „Galaxy Note9“, tiek „S Pen“ atitinka IP68 atsparumo vandeniui ir dulkėms standartą, tad naudotis įrenginiu galima pačiomis įvairiausiomis sąlygomis.
  • Naujo išmaniojo kamera pasižymi patobulinta vizualinio triukšmo mažinimo technologija bei turi dvigubą diafragmos objektyvą, prie šviesos prisitaikantį taip, kaip ir žmogaus akis. „Galaxy Note9“ kameroje integruotas vaizdo optimizatorius ir trūkumų aptikimas, kurio dėka vartotojas yra iš karto informuojamas apie nekokybišką nuotrauką.
  • Palyginti su ankstesniais serijos modeliais, naujasis flagmanas turi didžiausią, 4 colių įstrižainės berėmį ekraną „Infinity Display“. Šio įrenginio ekranas sukurtas mėgautis geriausios kokybės vaizdo įrašais, nuotraukomis ir yra patogus naudotis keliomis programomis vienu metu.
  • Aukščiausią garso kokybę naujausiame flagmane užtikrina integruoti „AKG“ gamintojo garsiakalbiai. Nesvarbu, ar vartotojas žiūri filmą, ar klausosi muzikos, garsas yra aiškus ir nepriekaištingos kokybės. „Galaxy Note9“ palaiko erdvinio garso „Dolby Atmos“ sistemą, kurioje garsas juda visomis kryptimis.
  • „Samsung Dex“ leidžia išmanųjį, sujungiantpatogiais HDMI adapteriais,paversti jūsų „Note9“ kompiuteriu. Ši stotelė leidžia sujungti telefoną su monitoriumi, klaviatūra bei pele ir redaguoti dokumentus ar peržiūrėti turinį didesniame ekrane, kurti prezentacijas, redaguoti nuotraukas ir žiūrėti mėgstamiausias laidas. Taip pat monitoriuje vykdant vaizdo peržiūrą, tuo pačiu metu rašikliu „S Pen“ galima žymėtis pastabas ar savo išmanųjį naudoti vietoje kompiuterio pelės.
  • Naujame flagmane taip pat integruota „Samsung Knox“saugumo platforma ir biometrinio autentifikavimo funkcijos, įskaitant pirštų atspaudų ir akies rainelės skaitytuvus bei veido atpažinimo funkciją.
  • Bendrovė turi naujienų ir muzikos gerbėjams – kompanija pradėjo bendradarbiauti su muzikos platforma „Spotify“. Ši partnerystė leidžia lengvai sinchronizuoti ir dalintis muziką, grojaraščiais ir tinklalaidėmis tarp „Note9“, „Smart TV“ įrenginių ir „Galaxy watch“ išmaniojo laikrodžio.

„Galaxy Note9“ jau nuo rytojaus, rugpjūčio 24 d., bus galima įsigyti Lietuvos mobiliųjų operatorių, elektronikos prekių, firminėse „Samsung“ parduotuvėse bei adresu shopsamsung.lt. Vartotojai galės pasirinkti iš dviejų įrenginio spalvų – vidurnakčio juodos ir vandenyno mėlynos su derančiais „S Pen“ rašikliais.

Daugiau informacijos apie „Galaxy Note8“ rasite: http://www.samsungmobilepress.com, news.samsung.com/galaxyor www.samsung.com/galaxy.

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ įkvepia žmones visame pasaulyje ir kuria ateitį novatoriškomis idėjomis bei technologijomis, kurias diegia televizoriuose, išmaniuosiuose telefonuose, dėvimuose įrenginiuose, planšetiniuose kompiuteriuose, kamerose, skaitmeniniuose įrenginiuose, spausdintuvuose, medicinos įrangoje, tinklų sistemose bei puslaidininkiuose. Bendrovė pirmauja kurdama daiktų interneto, išmaniųjų namų bei sveikatos apsaugos skaitmenines technologijas. Įmonėje dirba 307 000 darbuotojų 84 valstybėse. Daugiau informacijos: www.samsung.com bei oficialiame tinklaraštyje global.samsungtomorrow.com

1999 m. įkurta dukterinė kompanija „Samsung Electronics Baltics“ teikia paslaugas trijų šalių rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, ir Estijoje. Tai vienas pirmaujančių prekės ženklų šio regiono buitinės elektronikos rinkoje daugelyje produktų kategorijų. Baltijos šalių padalinys turi 144 darbuotojus trijose šalyse, o 2016 metais kompanijos pardavimai siekė 300 milijonų eurų. Daugiau informacijos: www.samsung.com.

Pranešimą paskelbė: Rūta Pauliukonytė, UAB „Publicum”