RRT ataskaita: daugiausiai naršo „Tele2“ klientai

Per mėnesį daugiausiai gigabaitų vis dar sunaudoja „Tele2“ klientai, o šio operatoriaus turima šalies elektroninių ryšių rinkos dalis pagal aktyvių SIM kortelių skaičių yra didžiausia – siekia net 45,4 proc. Tai Lietuvos Respublikos Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) skelbia naujausioje ataskaitoje.

„Džiugina, kad mūsų klientai ir vėl naršė daugiausiai, tai reiškia, kad jie gali savęs nevaržyti, o mes judame tinkama kryptimi. Tai įrodo ir nuosekliai auganti rinkos dalis“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Remiantis ketvirto 2018 m. ketvirčio RRT pateikta ataskaita, lyginant su kitais šalies operatoriais, išsiųstų ir priimtų mobiliųjų duomenų kiekis daugiausiai augo „Tele2“ vartotojų tarpe – skaičiuojama, kad per mėnesį kiekvienas operatoriaus klientas vidutiniškai išnaršė net 10,6 GB. Tai yra 13,9 proc. daugiau nei trečiąjį 2018 m. ketvirtį ir 37 proc. daugiau nei išnaršo vienas artimiausio rinkos dalyvio vartotojas.

Bendras per ketvirtį išsiųstų ir priimtų duomenų kiekis, lyginant su kitais šalies operatoriais, taip pat buvo didžiausias „Tele2“ vartotojų gretose – iš viso persiųsta 33,2 tūkst. TB duomenų, iš kurių 29,8 tūkst. TB naudojant LTE ir spartesnes technologijas. Šie skaičiai yra 13,3 proc. didesni nei buvo trečiąjį praėjusių metų ketvirtį ir daugiau nei pusantro karto lenkia artimiausią rinkos dalyvį.

Ataskaita rodo, kad pagal pajamas „Tele2“ elektroninių ryšių rinkos dalis taip pat nuosekliai didėjo ir šiuo metu sudaro 22,9 proc. Tai yra 3 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu 2017-aisiais. Toks augimas yra didžiausias lyginant su kitais šalies operatoriais.

Praėjusiais metais vien į tinklo kokybės gerinimą „Tele2“ investavo 10,3 mln. eurų. Daug dėmesio buvo skiriama net tik 4G, bet ir 4G+ tinklo vystymui, kuris „Tele2“ tinkle dengia jau 80 proc. teritorijos.

Šiemet „Tele2“ investuos į pasirengimą 5G plėtrai. „Tele2“ taip pat ketina aktyviai dalyvauti rudenį numatytame leidimų dažniams konkurse.

Pranešimą paskelbė: Karolina Kalibataitė, UAB „Publicum”