Pirmaujantis išmaniųjų aksesuarų ir laikrodžių gamintojas „Fitbit“ pristato pažangius atnaujinimus

Pirmaujantis išmaniųjų aksesuarų ir laikrodžių gamintojas „Fitbit“ pristato pažangius atnaujinimus

Fitbit“ pristato atnaujinimus: „Fitbit OS 3.0“. „Fitbit“ programėlių galeriją papildys net 10 pasaulyje pripažintų sveikatos ir fitneso programėlių, kurios sinchronizuosis su Fitbit kaupiamais duomenimis ir pateiks gilias, personalizuotas įžvalgas. Taip pat sukurta patogi prieiga prie duomenų „Fitbit“ bendruomenės programėlių kūrėjams.

„Šie operacinės sistemos ir programėlių galerijos atnaujinimai leis „Fitbit“ fizinio aktyvumo apyrankių ir išmaniųjų laikrodžių vartotojams dar lengviau siekti tikslų, remiantis asmeniniais sveikatos ir fizinės būklės duomenimis, – komentuoja Jon Oakes, vyresnysis Fitbit produktų viceprezidentas. – Bendradarbiaudami su vienais populiariausių sveikatos ir fitneso programėlių prekiniais ženklais siekiame, kad „Fitbit“ įrenginių fiksuojami duomenys suteiktų vartotojams unikalias patirtis ir pateiktų išsamesnes asmenines įžvalgas apie jų sveikatą, taip palengvindami kelią sveikesnio gyvenimo link. Pavyzdžiui, tokia programėlė kaip „achu health“, susinchronizavus su „Fitbit“ kaupiamais duomenimis, praneš apie galimą susirgimą. O „MySwimPro“ padės pagerinti plaukimo įgūdžius bei rezultatus, pateikdamas asmenines treniruočių programas, sudarytas atsižvelgiant į širdies ritmą plaukimo treniruočių metu“.

Atnaujinta operacinė sistema

„Fitbit“ OS 3.0 atnaujinimas, skirtas „Fitbit Ionic“, „Fitbit Ionic: adidas edition“ ir „Fitbit Versa“ išmaniųjų laikrodžių vartotojams, suteiks dar daugiau asmeninių įžvalgų. Nuo šiol laikrožio ekrane bus galima matyti miego įžvalgas, platesnius treniruočių fiksuojamus duomenis, lengvai suvesti maisto ar vandens suvartojimą.

Papildyta „Fitbit“ programėlių galerija

Taip pat išplėstas populiariausių su sportu, sveikata, išmaniaisiais namais ar laisvalaikiu susijusių programėlių pasirinkimas. Bus galima rasti net 10 naujų, pasaulinio pripažinimo sulaukusių programėlių, tarp kurių „achu health“, „Genius Wrist“ ir „MySwimPro“. O tokios programėlės kaip „FitBark“, „GOLD’S AMP™“, „MINDBODY“, „Noonlight“ ir „TRX“ atsiras jau greitu metu.

Patogesnė prieiga „Fitbit“ programuotojų bendruomenei

„Fitbit“ taip pat suteikia patogesnę prieigą prie duomenų programėlių kūrėjams. Pastarieji galės lengviau, operatyviau ir efektyviau kurti kompleksines ir inovatyvias sveikatos ir fitneso programėles, bei naujus „Fitbit“ išmaniųjų laikrodžių ekranų dizainus. O jau šiandien „Fitbit“ galerijoje bus galima rasti „Alpine Snow“ ir „Skateboard“ programėles, sukurtas Fitbit bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 44 tūkstančiai vartotojų.

„Fitbit“ „Charge 3“ atnaujinimas

Naujausias atnaujinimas, skirtas „Fitbit“ „Charge 3“ fizinio aktyvumo apyrankei, praplės „RunDetect“ programėlės galimybes, kuri automatiškai fiksuos bėgimo momentą, sustabdys duomenų sekimą sustojus pailsėti ir realiu laiku pateiks įžvalgas apie pasiektus rezultatus. O jau kitą savaitę atsiras ir daugiau detalesnių ekrano dizainų pasirinkimų.

Moterų sveikatos programėlės atnaujinimas

Tarp atnaujinimų ir naujausiomis tendencijomis papildyta moterų sveikatingumo stebėjimo fukcija, kuri Fitbit programėlę pasieks jau 2019-ųjų metų pradžioje. Išsamūs menstruacijų ciklo stebėjimo duomenys ir papildomų simptomų fiksavimas leis stebėti tendencijas ir pateiks vartotojams ilgalaikes įžvalgas.

Apie „Fitbit“

Suteikdami siekiantiems sveikiau ir aktyviau gyventi duomenis ir patarimus, „Fitbit“ produktai padeda rūpintis savo sveikata. „Fitbit“ – viena iš lyderiaujančių fizinio aktyvumo apyrankių gamintojų, kuriančių produktus, kurie suteikia motyvacijos gyventi aktyvesnį gyvenimą kasdien. Tarp inovatyviausių ir populiariausių „Fitbit“ prekių – fizinio aktyvumo apyrankės Fitbit Surge®Fitbit Blaze®Fitbit Charge 2®Alta HR™Alta®Fitbit Flex 2®Fitbit One®,  Fitbit Zip® , išmanusis laikrodis Fitbit Ionic™ , bevielės ausinės  Fitbit Flyer™,  Fitbit Aria® ir bevielės svarstyklės Fitbit Aria 2™. „Fitbit“ prekes galima įsigyti 39 tūkst. parduotuvių 86-ose pasaulio valstybėse.

„Fitbit“ taip pat sukūrė vieną didžiausių virtualių sveikatingumo bendruomenių pasaulyje ir vysto sveikatingumo platformą, galinčią kiekvienam vartotojui pasiūlyti unikalias įžvalgas ir pagalbą per operacinę išmaniojo laikrodžio sistemą „Fitbit OS“, programėles „Fitbit“ ir „Fitbit Coach“ bei programą „Guided Health Programs“. „Fitbit“ programos „Fitbit Health Solutions“ metu taip pat vystomi sveikatingumo sprendimai, padedantys skatinti aktyvų gyvenimo būdą ir tobulinti sveikatos sistemas.

Pranešimą paskelbė: Ieva Skurdauskaitė, UAB „Gravitas Partners”