Patarimai, kaip išsirinkti elektrinę frezą nagams

Šiandien jau tikriausiai būtų sudėtinga rasti manikiūro meistrą, kuris nedirbtų su elektrine dilde arba kitaip – nagų freza. Šis prietaisas yra vienas iš pagrindinių, kuris padeda sutaupyti laiko, tačiau jo naudojimas reikalauja specialių žinių.

Tiesa, dar vienas labai svarbus dalykas yra ne tik gebėjimas šiuo prietaisu naudotis, tačiau ir tinkamas nagų frezos pasirinkimas darbui. Tai yra taip pat viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų, daromų kartais iš nežinojimo, o kartais siekiant sutaupyti.

Kaip išsirinkti elektrinę dildę – nagų frezą, atsakymų geriausia kreiptis į šiomis elektrinėmis dildėmis prekiaujančius pardavėjus. O jeigu nusprendėte įsigyti savarankiškai arba internetu, pateiksime kelis kriterijus, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį.

Labai dažnai tenka girdėti, kad „pradžiai“ ieškoma nebrangi freza, kartais įvardijama, jog nesvarbu kokia firma. Tačiau svarbu suprasti, kad įsigijus nekokybišką prietaisą tiesiog negalėsite kokybiškai atlikti savo darbo. Ir visai nesvarbu, ar esate šios srities profesionalas, ar tik pradedate savo kelią šioje profesijoje. Kokybė labai svarbu bet kuriuo atveju.

Taigi, svarbu atkreipti dėmesį į bene du pagrindinius kriterijus – tai prietaiso galingumas ir apsukų skaičius. Tiesa, pastarosios nėra tokios svarbios, jeigu galingumas yra pakankamas, o jis rekomenduojamas ne mažesnis kaip 45 W.Kartais tai gali būti išreikšta kitu matavimo vienetu – voltais (V) ir jų turėtų būti ne mažiau kaip 30 V.

Kalbant apie apsisukimų skaičių, net ir mažesnio galingumo freza gali pasiekti 35 tūkst. apsisukimų per minutę. Tačiau darbo metu, esant sąlyčiui su medžiaga (nagu), tokia dildė greičiau sustoja, todėl ilgiau trunka darbas. Taigi, norint sutaupyti kuo daugiau laiko, rekomenduojama rinktis galingesnį prietaisą, nepriklausomai esate naujokas ar patyręs šioje srityje. Juk prietaiso greitį visada galite sumažinti.