Norintiems internetu skolinti pigiau – teks atitikti sąlygas

Esant didžiuliam pinigų stygiui finansų patarėjai įspėja nesivadovauti principu “skolinsiuosi ten kur duos greičiau”, nes tai gali sukelti labai skausmingas pasekmes. Nuotoliniu būdu pasiskolinti pinigų galima daugelyje vietų, tačiau ne visi žmonės visur laukiami vienodai. Pavyzdžiui, įsiskolinusiems asmenims atsiranda žymiai daugiau kliūčių.

Kur internete skolintis geriausia?

Pirmiausia reikėtų pradėti į situaciją žiūrėti nuo savęs. Jeigu esate sąžiningas žmogus, kuris ilgą laiką be jokių pertraukų dirbate pagal darbo sutartį ir gaunate vidutinį atlyginimą, tuomet laukiamas būsite praktiškai visur. Žinoma, jeigu turite skolų, tuomet viskas kardinaliai keičiasi. Tačiau, jeigu jokių įsipareigojimų neturite ir tik dabar pirmą kartą prireikė paskolos, tuomet pasirinkimas priklausys nuo jūsų situacijos.

Tiems, kam reikia paskolos, reikia suprasti, kad finansavimą internetu gali pasiūlyti keli skirtingi kredito teikėjai. Tiksliau kalbant, jų yra šimtai. Bankai, sutelktinio finansavimo platformos, greitųjų paskolų įmonės bei kiti paskolų teikėjai siūlo skirtingas skolinimosi sąlygas. Jeigu skolinatės su konkrečiu tikslu, tuomet ir paskolos sutarties sąlygos gali keistis.

Ne paslaptis, kad vartojimo paskolų palūkanos skirtingose vietose gali būti kartais didesnės ar mažesnės. Pavyzdžiui, bankuose paskolos palūkanos gali siekti vos kelis procentus, kai tuo tarpu greitųjų paskolų įmonėse jos gali siekti net kelias dešimtis procentų.

Ar paskola bus išduota jūsų pasirinktoje vietoje, priklausys ne tik nuo to kokias pajamas jūs gaunate per mėnesį. Yra žymiai daugiau kriterijų, į kuriuos bus atsižvelgiama.

Kas gali skolintis palankiausiomis sąlygomis?

Dažnai vartotojai stebisi, kad vienose vietose jie apskritai yra nepageidaujami. Tačiau, reikia žiūrėti realybei į akis. Įprastai nepageidaujamais klientais kreditoriai įvardija asmenis, kurių kredito istorijose jau matomi įrašai apie pradelstus mokėjimus kitiems paslaugų teikėjams.

Jeigu kalbėtume apie nepriekaištingą reputaciją, tai ji laikoma tokia, kuomet kredito istorijos ataskaitoje nėra jokių neigiamų įrašų. Jūsų kredito reitingas taip pat turi būti gana aukštas, jeigu norite sulaukti geriausių sąlygų.

Asmenys, kurie labiausiai laukiami bankuose, yra tie, kurie ilgą laiką dirba pagal darbo sutartį. Taip pat jie gaunama gana nemažas pajamas. Tiesa, tokie žmonės neturėtų būti apsikrovę didžiuliais įsipareigojimais kitoms finansų įstaigoms. Pabrėžiama, kad tokių žmonių skolinimosi galimybėms įtaką daro ir šeimos narių skaičius bei jų gaunamos pajamos. Pavyzdžiui, jeigu dirbantis asmuo turi porą vaikų ir gyvena santuokoje, tačiau antroji pusė niekur nedirba, tuomet į pajamas bus žiūrima labai atsargiai.

Kreditų teikėjai primena, kad nesvarbu kokios didelės būtų gaunamos pajamos, vis tiek ne mažesnė svarba teikiama analizuojant pragyvenimo išlaidas bei turimus įsipareigojimus. Jeigu jūsų gaunamas nemažas atlyginimas labai greitai sunyksta, nes tenka dengti nemažas išlaidas, vadinasi skolinimosi galimybės nebus jau tokios geros.

Skolintis geriausiomis sąlygomis gali tie, kurių ekonominė padėtis akivaizdžiai yra teigiama. Tad, nepamirškite įvertinti visų galimų žalingų faktorių, kurie gali pakišti koją ieškant finansinės pagalbos.