Naujuosius „Samsung“ flagmanus „Galaxy S9“ ir „S9+“ jau galima įsigyti Lietuvos parduotuvėse


Naujuosius „Samsung“ flagmanus „Galaxy S9“ ir „S9+“ jau galima įsigyti Lietuvos parduotuvėse

Nuo šiandien Lietuvoje prasideda oficialūs išmaniųjų telefonų „Samsung Galaxy S9“ ir „Galaxy S9+“ pardavimai. Naujausi bendrovės flagmanai pasižymi itin pažangia kamera, kuri puikiai pritaikyta šiandieniniam bendravimo stiliui, kuomet vis dažniau bendraujame vaizdais, filmukais ir jaustukais. Flagmanuose integruotas dvigubas kameros diafragmos lęšis, galingas „AKG“ garsiakalbis, o erdvinį garsą palaiko „Dolby Atmos“. Šie išmanieji taip pat turi „Infinity Display“ ekraną – vieną pagrindinių „Samsung“ flagmanų dizaino elementų.

„Išankstinių užsakymų metu pastebėjome, kad šių telefonų Baltijos šalyse buvo užsisakyta kone ketvirtadaliu daugiau nei prieš metus išleisto pirmtako „Galaxy S8““, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje. – „Keičiantis bendravimo stiliui, stiprėjant saviraiškos poreikiui keičiasi ir tai, kaip mes naudojame savo kasdienį palydovą – telefoną. „Galaxy S9“ yra naujos kartos išmanusis, sukurtas mėgstantiems ne tik skambinti ar rašyti tekstines žinutes, tačiau bendrauti ir perteikti savo emocijas nuotraukomis, animacijomis ar originaliais video. Tai kad tokie įrenginiai vis labiau paklausūs įrodo puikūs išankstinių užsakymų rezultatai“.

8 pagrindinės „Galaxy S9“ ir „S9+savybės:

  • „Super Slow-mo“ funkcija. Telefonas turi sulėtinto filmavimo funkciją, kuri užfiksuoja 960 kadrų per sekundę. Taip pat vartotojas savo sukurtam video gali priskirti foninę muziką iš siūlomų 35 garso takelio variantų arba pridėti savo mėgstamą muzikinį kūrinį. 
  • Fotografavimas esant prastam apšvietimui. Naujajame telefone integruota dviguba diafragma[1] (F1.5 – F2.4) tamsioje aplinkoje automatiškai įsileidžia daugiau šviesos, o esant ryškiam apšvietimui – mažiau, tad bet kokio apšvietimo sąlygomis darytos nuotraukos yra ryškios ir aiškios.
  • AR (papildytos realybės) jaustukai. „Samsung“ suteikia galimybę vartotojams susikurti panašius į savę AR jaustukus – animuotus veikėjus. Telefono savininko veido bruožai panaudojami sukurti 3D modelį, atvaizduojantį jo išraiškas, pvz. mirktelėjimą ar galvos linktelėjimą. Sukurtais jaustukais vartotojai gali dalintis daugelyje žinučių rašymo platformų.    
  • Garsas. Aukščiausią garso kokybę naujausiame flagmane užtikrina integruoti „AKG“ gamintojo garsiakalbiai. Nesvarbu, ar vartotojas žiūri filmą, ar klausosi muzikos, garsas yra aiškus ir nepriekaištingos kokybės. „Galaxy S9“ ir „S9+“ taip pat palaiko erdvinio garso „Dolby Atmos“ sistemą, kurioje garsas juda visomis kryptimis.
  • Ekranas. Itin tikslų ir ryškų vaizdą atvaizduojantis „Super AMOLED“ ekranas pasižymi didelėmis ryškumo atsargomis ir yra neblizgus. Tad saulėtą dieną lauke be sunkumų bus galima ekrane matyti visą svarbią informaciją.
  • Apsauga nuo vandens ir dulkių. Naujasis įrenginys atitinka IP68[2] standartą, todėl telefonas yra atsparus vandeniui ir dulkėms.
  • Didelė talpa. „Galaxy S9“ ir „S9+“ pasižymi galimybe išplėsti talpą iki 400 GB, juose įdiegti naujausi aukščiausios klasės procesoriai, kurie užtikrina galingą įrenginių našumą ir aukštos kokybės vaizdų apdorojimą.
  • Saugumas. Vartotojo duomenų saugumą ir privatumą užtikrina naujausia operacinės sistemos saugumo sprendimo „Knox 3.1“ versija. Savo naujuosiuose flagmanuose „Samsung“ taip pat siūlo akių rainelės, piršto atspaudo skenerius bei veido atpažinimo funkciją, kurie yra paremti „Intelligent Scan“ sistema.

„Super Slow-mo“ sulėtinto filmavimo režimą, AR jaustukus ir kitas „Galaxy S9“ ir „S9+“ kameros galimybes visi norintys galės išbandyti specialioje „Samsung“ zonoje PC „Panorama“. Interaktyvią „Galaxy studiją“ bus galima aplankyti nuo kovo 16 d. iki balandžio 16 d.

Naujuosius flagmanus jau nuo šiandien galima įsigyti „Samsung“ ir kitų išmaniųjų telefonų platintojų prekybos vietose. Naujieji „Galaxy S9“ flagmanai kainuoja apie 859 Eur, o „Galaxy S9+“ apie 959 Eur. Vartotojai gali pasirinkti iš kelių įrenginio spalvų – vidurnakčio juodos, koralų mėlynos ir naujo atspalvio – alyvų violetinės.

Taip pat šių išmaniųjų savininkai Lietuvoje gali pasinaudoti „Samsung“ draudimo paslauga „Galaxy Care“. Nuo kovo 12 d. pasikeitus draudimo sąlygoms, dabar vartotojui įsigijus naują mobilųjį telefoną tereikia per 14 d. parsisiųsti ir aktyvuoti šią programėlę. Įsigyti 12 mėnesių draudimą vartotojai galės už 9 mėnesių kainą. Atsisiuntus programėlę įrenginys bus apdraustas nuo ekrano dūžių bei vandens žalos. Daugiau informacijos apie „Galaxy Care“ draudimą ir jo sąlygas galima rasti interneto sveiatinėje www.GalaxyCare.lt 

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ įkvepia žmones visame pasaulyje ir kuria ateitį, taikydama novatoriškas idėjas bei technologijas, kurias diegia televizoriuose, išmaniuosiuose telefonuose, dėvimuosiuose įrenginiuose, planšetiniuose kompiuteriuose, skaitmeniniuose įrenginiuose, tinklų sistemose, atminties renginiuose, puslaidininkiuose, LED sprendimuose. Bendrovė pirmauja kurdama daiktų interneto, išmaniųjų namų bei sveikatos apsaugos skaitmenines technologijas. Įmonėje dirba 307 000 darbuotojų 84 valstybėse. Daugiau informacijos: http://news.samsung.com.

1999 m. įkurta dukterinė kompanija „Samsung Electronics Baltics“ teikia paslaugas trijų šalių rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, ir Estijoje. Tai vienas pirmaujančių prekės ženklų šio regiono buitinės elektronikos rinkoje daugelyje produktų kategorijų. Baltijos šalių padalinys turi 150 darbuotojų trijose šalyse, o 2016 metais kompanijos pardavimai jose siekė 300 milijonų eurų. Daugiau informacijos: www.samsung.com

 

[1] Dviguba diafragma palaiko F1.5 ir F2.4 režimus. Dviguba diafragma integruota į galinę kamerą („Galaxy S9“ telephone) ir į galinę plačiąją kamerą („Galaxy S9+“)

[2] Telefonas 1,5 gylyje vandens poveikį atlaiko 30 min.

Pranešimą paskelbė : Rūta Pauliukonytė, UAB „Publicum”