Naujiena vairuotojams: „Tele2“ pradėjo siūlyti privalomojo draudimo paslaugą

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ savo klientams suteiks galimybę įsigyti privalomojo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo paslaugą. Nuo šiol operatoriaus klientai už draudimą atsiskaityti galės paprasčiau ir greičiau, o taikomas mokestis visiems bus vienodas.

„Visuomet siekiame palengvinti savo klientų kasdienybę ir suteikti kuo daugiau bei įvairesnių paslaugų. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo šiol privalomojo draudimo paslauga jie naudotis galės patogiau, o dažnu atveju – ir pigiau“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Vairuotojų civilinės atsakomybės draudimą „Tele2“ klientai jau dabar gali užsisakyti tiesiogiai iš operatoriaus visuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje, o tam kreditinės kortelės nereikės – paslaugos mokestis bus pridedamas prie „Tele2“ mėnesio sąskaitos.

Privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas „Tele2“ klientams kainuos 9,90 Eur/mėn. Vienodas mokesčio dydis bus taikomas nepriklausomai nuo vairuotojo vairavimo stažo ar automobilio markės, modelio ir galingumo.

Paslaugą, kurią „Tele2“ teikia kartu su draudimo bendrove „Gjensidige“, užsisakyti galės tik pagal sutartį mokantys operatoriaus klientai. Ją įsigyti galės visi 25 metų ir vyresni automobilio savininkai, kurie per pastaruosius 2 metus dėl savo kaltės nebus sukėlę eismo įvykio. Tos pačios sąlygos keliamos ir kitiems vairuotojams, kurie naudosis apdrausta transporto priemone.

Beje, apdrausti operatoriaus klientai galės ne tik savo, bet ir šeimos narių ar kitų artimųjų automobilius. Tiesa, draudimas negalios pavežėjimo ar kitas komercines paslaugas automobiliu teikiantiems asmenims.

„Draudimo paslaugas įsigyti tampa vis paprasčiau, esame šalia savo klientų ir siūlome jiems draudimo apsaugą tokiu būdu, koks šiandien yra patogiausias. Technologiniai sprendimai vairuotojams leidžia papildomai nebesirūpinti draudimo procesais“, – sakė „Gjensidige“ generalinis direktorius Marius Jundulas.

„Tele2“ yra pirmasis operatorius, savo klientams pasiūlęs nekintančio mokesčio dydžio ir nuo vairavimo stažo nepriklausančią privalomojo civilinio automobilio draudimo paslaugą.

Pranešimą paskelbė: Karolina Kalibataitė, UAB „Publicum”