Naujiena Lietuvoje – „Tele2“ klientai už „App Store“ paslaugas atsiskaitys paprasčiau

Lietuvos mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ siūlo naujovę savo klientams – galimybę atsiskaityti už programėles, „Apple Music“, „iTunes“ ir „iBooks“ paslaugas sumą įtraukiant į mėnesio sąskaitą.

Šia paslauga galės naudotis visi „Tele2“ klientai, turintys abonentinius ir išankstinio mokėjimo paslaugų planus. Toks apmokėjimo būdas – naujas operatoriaus žingsnis finansinės ir klientų aptarnavimo paslaugų plėtros link.

Paslauga naudotis yra itin paprasta ir viskas, ko reikia – „Apple ID“ ir bet kuris „Apple“ išmanusis įrenginys.

Prisijungus prie „App Store“, „Apple Music“, „iTunes“ ir „iBooks“ (kitas operacines sistemas naudojantys klientai prisijungti gali per „iTunes“) paskyrų telefone, nustatymuose reikia pasirinkti „Carrier Billing“ (liet. apmokėti per operatorių) apmokėjimo būdą. Mokėjimas už paslaugas bus nustatytas automatiškai — klientai galės pirkti paslaugas ir programėles vienu mygtuko paspaudimu. Tai atlikti bus galima ir naudojantis „Apple TV“ bei išmaniaisiais „Apple“ laikrodžiais.

Norėdami daugiau sužinoti apie naują „Tele2“ siūlomą paslaugų įtraukimą į sąskaitą apsilankykite čia: https://tele2.lt/privatiems/ismaniosios-paslaugos/atsiskaitykite-app-store

Pranešimą paskelbė : Justina Dirsė, UAB „Publicum”