Nauji „Alienware“ nešiojamieji žaidimų monstrai – virtuali realybė ir akių sekimo technologija

„Alienware“ ir toliau gerina žaidimų entuziastų patirtį – sukurti pirmieji nešiojamieji kompiuteriai, palaikantys virtualią realybę. Vienas ryškiausių pakeitimų – neseniai NVIDIA pristatytos, į nešiojamuosius kompiuterius integruotos naujausios GeForce GTX 10 serijos vaizdo plokštės. Jų suteikiamas žaidimų našumas ir sparta praktiškai prilygsta stacionarių kompiuterių vaizdo plokštėms. „Alienware“ dizaino estetika nepasikeitė, tačiau naujieji įrenginiai – plonesni, su geresniu šilumos išskaidymu bei tvirtesni.

alienware-15_front

Sukurti žaidimų mėgėjams

Inovatyviai integruotos naujos medžiagos, tokios kaip anoduotas aliuminis, magnio lydinys, varis ir plienas, užtikrina naujųjų kompiuterių korpuso tvirtumą. Varis pagerino centrinio ir grafinio procesoriaus aušinimą. Pastarosios sistemos efektyvumas dar labiau padidėjo su nauja lankstų sistema, leidžiančia kompiuterio ventiliacijai pašalinti karštą orą per nugarinę kompiuterio dalį.

Visiškai nauja Alienware TactX  klaviatūra su patobulintomis šviesos diodų RGB LED apšvietimo zonomis ir plieniniu sustiprinimu turi išskirtinai žaidimams pritaikytus mygtukus, kurių eiga sudaro 2,2 mm. Nešiojamojo kompiuterio komponentuose panaudoti aliuminio ir magnio lydiniai leido dar labiau ištobulinti dizaino kokybę ir padidinti atsparumą. Be to, įrenginių paviršius padengtas nešvarumus atstumiančia danga.

Siekiant patobulinti garso sistemą, į naujuosius „Alienware“ žaidimų kompiuterius buvo įdiegti garsiakalbiai su „išmaniaisiais“ vidiniais stiprintuvais, stebinčiais garso virpesius ir leidžiančiais maksimaliai išnaudoti garsiakalbių galimybes.

Šie inovatyvūs sprendimai dar labiau padidino galingų pažangių komponentų spartą, tuo pat metu viską sutalpinant dar plonesniame nei anksčiau korpuse.

„Alienware 17“ – dar galingesnis žaidimų flagmanas

Pagrindiniame žaidimų kompiuteryje – naujajame „Alienware 17“ – didžiausias dėmesys skirtas ekrano dydžiui, žaidimų spartai ir viso žaidimo kokybei. Su naujais, spartesniais „Core i7“ k-serijos“ procesoriais ir 2667 MHz taktiniu dažniu dirbančia DDR4 operatyviąja atmintimi, šis žaidimų flagmanas įgyja dar daugiau galios.

Pasirinktinai įdiegiama „Tobii“ akių judesių sekimo technologija leidžia žaidžiant pasinaudoti papildomomis funkcijomis, priklausomai nuo to, kur link žaidėjas žiūri. Naudodamiesi „Overwolf“ aplikacija, žaidėjai gali tiksliai įvertinti savo įgūdžius, mat technologija gali atkartoti žvilgsnio modelį. Tokiu būdu žaidėjui suteikiama galimybė analizuoti, kur krypo jo žvilgsnis žaidimo metu, ir mokytis iš savo klaidų, tobulinant įgūdžius.

„Tobii“, bendradarbiaudama su „Alienware“, sukūrė ir kitų išskirtinių funkcijų, įskaitant pažangią vietos nustatymo sistemą, susietą su kelių zonų RGB apšvietimu „AlienFX“. Sistema susieta su šviesos diodais, šviečiančiais būtent į tą vietą, kur krypsta vartotojo žvilgsnis –. pavyzdžiui, vos vienu žvilgsniu galima „pažadinti kompiuterį iš miego“. „Tobii“ technologija taip pat susieta su kompiuteryje integruota kamera, kuri aptinka vartotojo žvilgsnį, leidžia jį įrašyti, o gautus duomenis galima panaudoti tobulinant veiksmų strategijas virtualiose žaidimų erdvėse. Ši galimybė šiandien prieinama tik „Alienware“ nešiojamųjų kompiuterių savininkams.

alienware-17_front

Naujoji technologija taip pat gali „pajusti“ šalia esantį vartotoją ar jo skiriamą dėmesį įvairiems įrenginio elementams, arba „užrakinti“ prieigą prie paskyros, kai vartotojas pasitraukia nuo savo kompiuterio. Tai leidžia ne tik padidinti sistemos saugumą, bet ir sumažinti energijos suvartojimą.

„Alienware 15“ – mobilumas ir galia viename

Naujasis vidutinio dydžio nešiojamasis kompiuteris „Alienware 15“ sukurtas vartotojams, norintiems ir didelės žaidimo spartos, ir mobilaus įrenginio. Didesnės galios, plonesnio korpuso įrenginys prieinamas su puikiomis grafikos galimybėmis nuo AMD iki NVIDIA vaizdo plokščių, įskaitant nepakartojamą NVIDIA GeForce GTX 1060, palaikančia virtualią realybę.

Standartiškai šis vidutinio dydžio žaidimų monstras komplektuojamas su 15,6 colių įstrižainės „Full HD“ neblizgiu ekranu su IPS matrica ir 300 nitų ryškumo vaizdu. Priklausomai nuo konfigūracijos, „Alienware 15“ gali būti komplektuojamas su Full HD ekranu 120 Hz atnaujinimo dažniu ir „NVIDIA G-Sync“ kadrų sinchronizavimo technologijos palaikymu, užtikrinančiu ryškesnį ir sklandesnį vaizdo atkūrimą. Taip pat galima pasinaudoti papildoma modifikacija su „Ultra HD“ raiškos IGZO ekranu.

Ličio jonų akumuliatoriaus talpa siekia 68 Wh. Papildomai siūloma 99 Wh talpos baterija, kuri ypač pravers žaidėjams, dažnai būnantiems toli nuo elektros lizdų.

alienware-15_top

Papildomos žaidimų galimybės

Papildomas grafikos stiprintuvas „Alienware Graphics Amplifier“, prijungtas prie „Alienware“ notebook‘ų, leidžia nešiojamajam kompiuteriui pasiekti dar didesnę spartą. Stiprintuvas yra pakankamai mažas, kad tilptų į krepšį, tačiau pakankamai galingas, jog neatpažįstamai pakeistų žaidimo procesą ir leistų mėgautis 4K ar net didesne ekrano raiška.

Dar ryškesnį vaizdą užtikrina specialiai žaidimams pritaikytas monitorius Dell 24 Gaming Monitor (S2417DG)  su „Quad HD“ raiška. Naudojama matrica su vos vienos milisekundės reakcijos laiku spėja atvaizduoti net pačių greičiausių žaidėjų veiksmus. Prijungus Dell UltraSharp 34 Curved (U3417W) monitorių, dėl lenktos formos ekrano, aktyvuojančio žaidėjo periferinį matymą. galima dar labiau įsijausti į žaidimo procesą. Be to, šiame modelyje integruoti 18W galingumo garsiakalbiai.

alienware-17_rear

„Dell“ žaidimų entuziastams taip pat ruošia naujos kartos nešiojamuosius kompiuterius „Inspiron 15“. Šie, įspūdingu dizainu pasižymintys įrenginiai, žaidėjams pasiūlys dar didesnę ekrano raišką, galingesnes vaizdo plokštes, daugiau atminties ir kokybiškesnę garso sistemą.

Apie „Dell“:

Dell Inc. atsižvelgia į savo klientus ir suteikia jiems inovatyvias technologijas bei paslaugas, leidžiančias jiems pasiekti daugiau. Plačiau skaitykite www.dell.com.