Modernus vonios kambarys: koks jis?

Šiais laikais įrenginėdami vonios kambarį turime galimybę rinktis iš pačių įvairiausių, itin šiuolaikiškų ir įdomių sprendimų, kurie šioje patalpoje garantuoja dar didesnį patogumo jausmą. Jeigu ketinate puoselėti modernų stilių, neapsiribokite vien tik įmantresniu dizainu – vonios įranga ir baldai taip pat gali pateikti labai malonių staigmenų. Šį kartą aptarsime moderniausius pasirinkimus, kuriuos šiuo metu galima rasti prekyboje.

Veidrodžiai su LED apšvietimu

Tikriausiai sutiksite, kad be šio gaminio neapsieina nei vienas vonios kambarys, tačiau LED apšvietimą turintys modeliai vis dar yra savotiška naujiena. Tokie veidrodžiai tampa papildomu šviesos šaltiniu, kuris gali padėti patogiau atlikti visas vonios procedūras ir tuo pačiu apšviečia tamsesnes patalpos vietas. Jų stiliui modernumo tikrai netrūksta: tarp LED apšvietimą turinčių veidrodžių rasite daugybę įdomių formų, modelių bei papildomų funkcijų, kurios suteiks vonios kambariui išskirtinumo.

Nestandartinės dušo kabinos

Nutarę vonios kambaryje rinktis dušo kabiną, turėsite galimybę apžiūrėti daugybę šiuolaikiškų jų modelių. Vienas iš variantų yra nestandartiniai įrenginiai, kurie dušo erdvę leidžia sukurti bet kurioje patogioje vietoje, pavyzdžiui, nišoje, prie vonios ar vieną sienelę tvirtinant ant baldo krašto. Formų įvairovė į šią situaciją leis pažvelgti labai kūrybiškai. Moderniai atrodys ir berėmės dušo kabinos konstrukcijos, leisiančios sukurti vientisą, dar erdviau atrodančią kambario aplinką.

Laisvai pastatomos vonios

Tokių vonių patalpoje tiesiog neįmanoma nepastebėti – jos spinduliuoja elegancija ir gali tapti dėmesį prikaustančiu patalpos akcentu. Itin išskirtinai atrodo kambario centre pastatyti įrenginiai, tačiau lygiai taip pat tokias vonias galite montuoti ir kampe – tai dar labiau išplečia jų pritaikymo galimybes. Be to, tarp tokios įrangos rasite ir skirtingų spalvų bei formų modelius, kurie bendrai aplinkai suteiks dar daugiau modernumo.

Vonios įranga su masažinėmis funkcijomis

Šiais laikais SPA centrams prilygstančiomis procedūromis galima mėgautis ir savo namuose – tokias galimybes turėsite rinkdamiesi tiek vonias, tiek ir dušo kabinas. Pastarosios gali pasiūlyti skirtingus masažo purkštukus, kurie net ir per trumpą laiką leis atsipalaiduoti ir atgauti jėgas. Tuo tarpu mėgstantiems ilgas vonios procedūras, vertėtų atkreipti dėmesį į masažines sistemas: jos ne tik padės išvengti streso, bet ir turės teigiamos naudos mūsų sveikatai. Plačią tokios įrangos įvairovę rasite Arsan.lt parduotuvėje.

Klozetai su bidė funkcija                     

Tikriausiai sutiksite, jog net ir paprastos bidė įrengimas vonios kambaryje yra pakankamai šiuolaikiškas sprendimas – tokiai įrangai tikrai ne visuomet atrandame vietos. Visgi, jei norisi mėgautis papildomais privalumais, tačiau erdvės vonioje iš tiesų nėra daug, verta pagalvoti apie bendrą bidė ir klozeto komplektą. Toks išmanusis unitazo dangtis savo išvaizda neišsiskiria iš paprastų modelių, tačiau dažniausiai gali pasiūlyti dar daugiau privalumų nei pati bidė. Šildoma sėdynė, reguliuojama vandens srovė, nuotolinis valdymas – sunku nesutikti, jog toks sprendimas iš tiesų yra labai modernus.

Tai – keletas moderniausių vonios kambario sprendimų, kurie nustebins ir žavia išvaizda, ir papildomomis galimybėmis. Visgi, šį sąrašą dar tikrai būtų galima praplėsti – tuo labiau, jog vonios įrangos gamintojai nuolat stengiasi mus nustebinti vis šiuolaikiškesniais ir funkcionalesniais sprendimais. Jeigu sunku pasirinkti tinkamą sprendimą – ARSAN  profesionalų komanda visuomet pasiruošę pakonsultuoti!