Kodėl naudinga pasirinkti infraraudonųjų spindulių šildymą savo namams

Infraraudonuju spinduliu sildymas
Infraraudonuju spinduliu sildymas

Ar norite atsisakyti savo namuose naudojamo dabartinio šildymo sprendimo? Ieškote sprendimų, kurie būtų mažiau kenksmingi aplinkai, taupesni ir patogesni? Infraraudonųjų spindulių šildymas gali būti puikus sprendimas (tai gali būti tiek elektrinis grindinis šildymas, tiek ir šildymas iš bet kurių kitų būsto vietų, pvz., sienų ar lubų). Tačiau prieš užsisakydami naujus radiatorius, pirmiausia turėtumėte pasidomėti infraraudonųjų spindulių šildymo sistemomis, kurios šiomis dienomis tampa labai populiariu vartotojų pasirinkimu.

Nors infraraudonųjų spindulių šildymas atrodo novatoriškas, jis plačiai paplitęs daugelyje pasaulio šalių. Jų sutiksite, pavyzdžiui, pirtyse ir medicinos kabinetuose, kur naudojamas teigiamas šios rūšies spinduliuotės poveikis sveikatai. Infraraudonųjų spindulių skleidžiama šiluma kaitina skaudamus raumenis ir sąnarius, spartindama jų regeneraciją. Saulės šviesą taip pat iš dalies sudaro trumposios ir ilgosios šio tipo bangos.

Infraraudonųjų spindulių šildymas – kodėl verta jį rinktis?

Ar infraraudonųjų spindulių šildymas gali būti toks ekologiškesnis sprendimas? Specialistų nuomonė vienareikšmė: prie elektros prijungtas šildytuvas, skleidžiantis infraraudonuosius spindulius, sumažina kenksmingų medžiagų išmetimą į aplinką – palyginti su anglių katilais. Jam įrengti nereikia katilinės, specialių jungčių ar didelės erdvės. Infraraudonųjų spindulių šildytuvams tereikia laisvos vietos ant sienos, kur būtų galima pritvirtinti plokštę.

Kokie jų privalumai?

Estetiškai pagaminti šiuolaikiniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai gali tapti jūsų namų puošmena. Be to, infraraudonųjų spindulių šildytuvai turi daug privalumų, tarp jų:

  • Juos lengva surinkti ir išardyti. Jie montuojami ant plieninių profilių, prisukamų tiesiogiai prie sienos. Be to, jie gali būti montuojami ir ant lubų ant grindyse.
  • Jie gali būti interjero elementas. Infraraudonųjų spindulių šildymo plokštės būna įvairių dizainų, todėl gali būti puikiai priderinamos bet kokiame būsto vidaus interjere.
  • Jie tolygiai šildo visą patalpą, didindami sienų ir daiktų temperatūrą. Tradicinis radiatorius veikia konvekcijos būdu, šildydamas orą, kuris dėl jo judėjimo juda į viršų – dėl to temperatūra prie lubų yra aukštesnė nei prie grindų.
  • Sumažina kenksmingą su oru skleidžiamų dulkių, kurios kyla dėl standartinio konvekcinio šildymo, poveikį – dėl to jie populiarūs tarp alergiškų žmonių.
  • Turi įmontuotą termostatą su energijos taupymo funkcija. Be to, termostatu galima reguliuoti komfortišką temperatūrą kambaryje ir pačios infraraudonųjų spindulių šildymo plokštės temperatūrą.
  • Mažos investicijų sąnaudos, palyginti su tradiciniais šildymo įrenginiais.
  • Juos saugu naudoti, jie turi užraktus, apsaugai nuo vaikų, ir galimybę reguliuoti paties radiatoriaus temperatūrą, apsaugant nuo atsitiktinių nudegimų.
  • Programuodami nusprendžiate, kada įjungti ir išjungti šildymo plokštę.

Taigi, koks yra vienas svarbiausių infraraudonųjų spindulių šildymo privalumų? Tai neabejotinai yra kur kas mažesnės išlaidos! Suprantama, kad jums svarbūs ekonominiai klausimai. Šiluma yra vienas svarbiausių aspektų, darančių įtaką žmogaus gerovei. Tačiau ji neturi kainuoti per daug, todėl jei pasirinksite infraraudonųjų spindulių šildymą, galėsite lengviau pasiekti norimą tikslą.