Lietuvoje pasirodė naujos spalvos „Samsung Galaxy S8“ išmanieji


Lietuvoje pasirodė naujos spalvos „Samsung Galaxy S8“ išmanieji

Vilnius, Lietuva, 2017 m. liepos 4 d. Jau nuo šiandien Lietuvos gyventojai gali rinktis iš didesnės flagmanų „Galaxy S8“ ir „Galaxy S8+“ spalvų įvairovės – anksčiau Lietuvoje pristatytus vidurnakčio juodos bei orchidėjų pilkos spalvos telefonus, papildė arkties sidabrinės, o išskirtinai „Telia“ salonuose – koralų mėlynumo spalvos modeliai.
„Nors paskutinius porą metų beveik pusė mūsų vartotojų rinkosi klasikines „Galaxy“ serijos telefonų spalvas, vis dėlto kitai daliai priimtinesni atrodė kiek neįprasti, originalesni tonai, tokie, kaip orchidėjų pilka ar auksinė. Siekdami, kad kiekvienas turėtų galimybę išsirinkti telefono spalvą pagal savo skonį, praplėtėme spalvų paletę, tad dar nespėję įsigyti naujųjų flagmanų, dabar galės rinktis iš keturių variantų,“ – sakė Simonas Skupas, „Samsung Electroncs Baltics“ padalinio Lietuvoje vadovas.
Rinktis galima ir iš dviejų flagmanų dydžių: 5.8 colių „Galaxy S8“ ir 6.2 colių „Galaxy S8+“. Unikalus „Infinity“ ekranas tęsiasi nuo vieno telefono krašto iki kito, todėl jo paviršius tolygus ir neturi jokių iškilimų. Dėl tokio ekrano bei aliuminio korpuso dizainas atrodo aptakus ir rafinuotas.
Naujausi „Samsung“ flagmanai aprūpinti biometrine autentifikavimo sistema – akies rainelės skaitytuvu, leidžiančiu atrakinti įrenginį vos tik į jį pažvelgus. Taip pat telefone pritaikytas ir IP68 atsparumo vandeniui bei dulkėms standartas, o korpuso priekyje ir gale naudojamas atsparus „Corning® Gorilla® Glass 5“ stiklas. Be to, naujoji „Galaxy S8“ serija pasižymi pažangia 8 MP priekine bei 12 MP galine kameromis su išmaniu autofokusu.
Šiuo metu, rinkdamiesi bet kurį originalų „Galaxy S8“ priedą, dovanų vartotojai gaus ir virtualios realybės įrenginį „Gear VR“ bei specialų valdymo pultelį,* leidžiantį lengvai pasiekti ir valdyti virtualios realybės turinį, prieinamą „Oculus“ platformoje.
„Galaxy S8“ seriją, įskaitant ir naujų spalvų – arkties sidabrinės bei koralų mėlynumo – modelius, galima įsigyti mobiliųjų operatorių salonuose, didžiuosiuose elektronikos prekių centruose, firminėse „Samsung“ parduotuvėse, o taip pat adresu www.SamsungShop.lt.

* Pasiūlymas galioja nuo liepos 3 d. iki liepos 24 d. Daugiau informacijos adresu www.samsunggift.lt.

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“
„Samsung Electronics Co., Ltd.“ įkvepia žmones visame pasaulyje ir kuria ateitį novatoriškomis idėjomis bei technologijomis, kurias diegia televizoriuose, išmaniuosiuose telefonuose, dėvimuose įrenginiuose, planšetiniuose kompiuteriuose, kamerose, skaitmeniniuose įrenginiuose, spausdintuvuose, medicinos įrangoje, tinklų sistemose bei puslaidininkiuose. Bendrovė pirmauja kurdama daiktų interneto, išmaniųjų namų bei sveikatos apsaugos skaitmenines technologijas. Įmonėje dirba 307 000 darbuotojų 84 valstybėse. Daugiau informacijos: www.samsung.com bei oficialiame tinklaraštyje global.samsungtomorrow.com.
1999 m. įkurta dukterinė kompanija „Samsung Electronics Baltics“ teikia paslaugas trijų šalių rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, ir Estijoje. Tai vienas pirmaujančių prekės ženklų šio regiono buitinės elektronikos rinkoje daugelyje produktų kategorijų. Baltijos šalių padalinys turi 150 darbuotojų trijose šalyse, o 2016 metais kompanijos pardavimai jose siekė 300 milijonų eurų. Daugiau informacijos: www.samsung.com

Pranešimą paskelbė: Eglė Tamelytė, UAB „Publicum”