Įmonės „ALSO“ Partneriams skirtą paslaugų platformą Lietuvoje papildė „WePrintSmarter“

Emenas, Šveicarija, 2017 m. liepos 5 d.
Įmonė „ALSO“ Lietuvos rinkai pristato naują virtualią eksploatacinių medžiagų prekyvietę „WePrintSmarter“, kurioje siūlomos pridėtinės vertės paslaugos, padėsiančios Partneriams išplėsti savo spausdinimo verslą. Pirmoji „WePrintSmarter“ siūloma paslauga yra visiškai automatizuota spausdinimo priemonių pakartotinio užsakymo paslauga „SmartSupplies“.
„Savo platformoje stengiamės patenkinti Partnerių poreikius. „ALSO“ sukurtoje pažangioje virtualioje spausdinimo paslaugų platformoje „WePrintSmarter“ teikiamos pridėtinės vertės paslaugos, padėsiančios Partneriams, prekiaujantiems eksploatacinėmis medžiagomis, stiprinti savo verslą. Sukūrusi šią iniciatyvą „ALSO“ toliau plečia didžiulę savo paslaugų įvairovę. Naujausios modulinės „WePrintSmarter“ paslaugos leidžia vis daugiau Partnerių ir pardavėjų optimizuoti savo klientų spausdinimo reikmenų valdymą“, – sako Evaldas Rėkus, UAB „ALSO Lietuva“ direktorius. Pirmoji „WePrintSmarter“ platformoje siūloma paslauga yra „SmartSupplies“ – galutiniams vartotojams skirta interneto paslauga, kuria visiškai automatizuojamas visų modelių spausdintuvų ir daugiafunkcių įrenginių tonerių bei rašalo kasečių užsakymas ir pristatymas. Tokiu būdu Partneriai nuolat gauna užsakymus iš savo klientų, o klientams nereikia rankiniu būdu užsakinėti eksploatacinių medžiagų ir nurodyti serijos numerių.
Prisiregistruoti „SmartSupplies“ ir naudotis šia paslauga galima nemokamai. Prisiregistravę vartotojai portale gali bet kuriuo paros metu matyti visus savo tinklo spausdintuvus. Konkrečiam spausdintuvui skirtame puslapyje rodomas spausdintuvo rašalo likutis ir kita išsami informacija apie jį. Partneriams suteikiama nauja verslo galimybė, nes jie gali matyti ir siūlyti klientams naujus sprendimus nusidėvėjusiai tinkle esančiai spausdinimo įrangai pakeisti.
„SmartSupplies“ pagrindinis privalumas – galimybė Partneriams ir jų klientams nustatyti spausdintuvus taip, kad būtų automatiškai pakartotinai užsakomos spausdinimo priemonės. Į sistemą įjungtų spausdintuvų toneriams ir rašalo kasetėms besibaigiant automatiškai sukuriamas užsakymas, kurį „ALSO“ tiesiogiai išsiunčia klientui Partnerio vardu. Nėra jokių pirkimo-pardavimo sutarčių, klientai atsiskaito už gautas prekes su Partneriu.
2017 m. pradžioje sėkmingai pristačiusi „WePrintSmarter“ platformą Danijoje, Norvegijoje, Suomijoje ir Švedijoje „ALSO“ siūlo šią paslaugą ir Lietuvos rinkai.
Daugiau informacijos ieškokite adresu www.weprintsmarter.com arba susisiekite su savo „ALSO“ vadybininku.
__________________________________________________________________________________________
Įmonė „ALSO Holding AG“ (Emenas, Šveicarija) sujungia informacinių ir ryšių technologijų (IRT) tiekėjus bei pirkėjus. Bendrovė siūlo visų IRT vertės grandinės lygių paslaugas vienoje vietoje. Europos B2B rinkoje „ALSO“ siūlo logistikos, finansų, tiekimo, sprendimų, skaitmenines ir informacinių technologijų paslaugas viename paslaugų pakete. Įmonės platformoje siūloma daugiau nei 188 tūkstančių prekių iš 500 pardavėjų ir tiekėjų. “ALSO” įmonių grupėje visoje Europoje darbuojasi apie 3 520 darbuotojų (tai 2016 metų vidurkis). Per 2016 finansinius metus (iki gruodžio 31 d.) įmonės grynieji pardavimai buvo 8 milijardai eurų. Pagrindinė bendrovės „ALSO Holding AG“ akcininkė yra įmonių grupė „Droege“ iš Diuseldorfo (Vokietija). Daugiau informacijos rasite adresu http://www.also.com
Įmonių grupė „Droege“ (Pagrindinė akcininkė)
1988 m. įkurta įmonių grupė „Droege“ – tai nepriklausoma vienos šeimos valdoma konsultavimo ir investicijų bendrovė. Ji specializuojasi pritaikytų restruktūrizavimo programų, kuriomis siekiama padidinti įmonių vertę, kūrime. „Droege Group“- tai  šeimos valdoma įmonė su nuosavo kapitalo koncentracija, kuri sudaro šeimos kapitalo verslo modelį. Grupė tiesiogiai investuoja į dukterines bendroves ir į ypatingose situacijose atsidūrusias vidutinio dydžio įmones. Vadovaudamasi šūkiu „Išpildymas – tai sugebėjimas laikytis taisyklių“ grupė tapo pirmąja praktiškai įgyvendinančia į išpildymą orientuotą įmonių plėtrą. „Droege Group“ kasdien įrodo savo meistriškumą. Verslininkams skirtos įmonės platformos atitinka pagrindines dabartines kryptis (žinios, ryšiai, prevencija, demografija, pirkimas 4.0 ir darbas ateityje). “Droege Group” veiklą apibūdina kokybės siekimas, inovacijos ir greitis. „Droege Group“ nesunkiai tapo sėkminga įmone vietinėje ir tarptautinėje rinkose bei veikia jau 30 šalių. Daugiau informacijos rasite adresu http://www.droege-group.com
Atsakomybės apribojimas
Šiame spaudos pranešime pateikiami į ateitį orientuoti pareiškimai paremti ALSO administracijos prielaidomis ir prognozėmis. Todėl šių pareiškimų ir tikrosios įmonės plėtros duomenys (veiklos rezultatai, finansinė padėtis ir visos įmonių grupės veiklos rodikliai) gali skirtis dėl žinomos ir nežinomos rizikos, neaiškumų bei kitų veiksnių. Grupė nėra atsakinga už į ateitį orientuotų pareiškimų atnaujinimą ir jų pritaikymą ateities įvykiams bei pokyčiams.

Pranešimą paskelbė: Daina Leščinskienė, UAB „Adres”