LG pelnė daug garbingų CES 2021 inovacijų apdovanojimų

Vartotojų technologijų asociacija (CTA®) už dideles technologijos ir dizaino inovacijas paskyrė „LG Electronics“ (LG) ne vieną 2021 metų CES® inovacijų apdovanojimą. LG šįkart gavo daugiausia CES inovacijų apdovanojimų per visą įmonės istoriją. Juos vainikavo du geriausios inovacijos („Best of Innovation“) apdovanojimai, kuriuos pelnė LG OLED televizoriaus ir „InstaView®“ „Door-in-Door®“ šaldytuvo technologija.

CES 2021 parodoje LG OLED televizoriai, garso sistemos, buitiniai prietaisai, aukščiausios klasės išmanieji telefonai ir kiti gaminiai jau aštuntus metus iš eilės gauna CES inovacijų apdovanojimus. Taip šie gaminiai pripažįstami kaip novatoriškiausi iš visų, pristatomų pasaulinėje CES inovacijų scenoje.

CES geriausia inovacija. CES 2021 parodoje LG OLED televizoriaus technologija vėl gavo CES geriausios inovacijos („Best of Innovation“) apdovanojimą – šį kartą žaidimų kategorijoje. LG – neabejotina pasaulinė OLED televizorių lyderė – sukūrė neprilygstamą namų pramogų patirtį, atkurdama giliausią juodą spalvą, natūraliausius atspalvius ir begalinį kontrastą. Pirmą kartą LG buitiniai prietaisai pelnė CES geriausios inovacijos apdovanojimą už LG sukurtą visiškai naują „InstaView“ „Door-in-Door“ šaldytuvo technologiją – naudotojai gali pamatyti, kas yra viduje, ir maistas išlieka šviežias. Ši technologija – tai tobula pusiausvyra tarp formos ir funkcionalumo. Šaldytuve taip pat veikia įmonės sukurta novatoriška balso atpažinimo technologija, todėl dabar atidaryti šaldytuvo duris, kai rankos užimtos maisto produktais, labai paprasta – tereikia duoti balso komandą.

LG namų pramogos. 2021 m. ypač verti dėmesio naujausi LG pramoginiai produktai, tarp kurių – LG OLED, LG „NanoCell“, NEXTGEN televizoriai ir „TONE Free“ ausinės. Daugiau informacijos apie konkrečius LG pramoginius namų produktus, kurie pelnė apdovanojimus, bus paskelbta CES 2021 parodoje sausio mėnesį.

LG buitiniai prietaisai. CES 2021 inovacijų apdovanojimus gavo nauji LG buitiniai prietaisai, iš kurių svarbiausi – keli LG „InstaView“ „Door-in-Door“ šaldytuvai, skalbyklė „WashTower™“, užimanti dvigubai mažiau grindų ploto ir išskalbianti itin daug skalbinių, LG dulkių siurblys „CordZeroThinQ“ ir kiti skalbimo bei oro priežiūros prietaisai, įskaitant nešiojamąjį oro valytuvą „PuriCare“, kuris bus pristatytas CES parodoje.

LG mobilieji telefonai. Visų LG gautų CES inovacijų apdovanojimų už mobiliuosius įrenginius priekyje atsidūrė perversmą keliantis LG WING – pirmasis pasaulyje 5G išmanusis telefonas su pasukamuoju ekranu. Šis išmanusis LG „Explorer Project“ telefonas su 6,8 colio įstrižainės P-OLED „FullVision“ berėmiu ekranu, kurį pasukus 90 laipsnių kampu pagal laikrodžio rodyklę atsidengia antras 3,9 colio OLED ekranas, užtikrina įdomią naujovišką dviejų ekranų patirtį naujuose 5G tinkluose. CES 2021 inovacijų apdovanojimą gavo ir LG VELVET su 6,8 colio įstrižainės OLED „Cinematic FullVision“ ekranu, universaliomis kameromis ir įspūdingu 5G greičiu – viskas už priimtiną kainą.

LG verslo sprendimai. CES 2021 pastebėtos ir LG IT verslo sprendimų inovacijos – produktai, tinkami ir darbui, ir žaidimams. CES 2021 apdovanojimus pelnė populiarieji monitoriai „UltraGear“ (žaidimų) ir „UltraWide“, taip pat nešiojamasis kompiuteris „LG gram 17“ ir lazerinis 4K projektorius „CineBeam“.

CES inovacijų apdovanojimai. CES inovacijų apdovanojimų programa – tai kasmet CTA rengiamas konkursas, kuriame pagerbiami išskirtinio dizaino ir inžinerinių sprendimų plataus naudojimo technologijų produktai, suskirstyti į 28 kategorijas. Kiekvienoje iš šių kategorijų programa išskiria labiausiai nusipelniusius produktus, o aukščiausiai įvertinti yra apdovanojami. Elitinė savo srities ekspertų komisija, tarp kurių – žiniasklaidos atstovai, dizaineriai, inžinieriai ir kt., išnagrinėjo pateiktų produktų inžinerines ypatybes, estetinę išvaizdą, dizainą, funkcionalumą, taip pat patrauklumą naudotojams.

Visas LG gautų CES 2021 inovacijų apdovanojimų sąrašas bus paskelbtas per LG CES spaudos konferenciją 2021 m. sausio 11 d. 8 val. (EST)CES interneto svetainėje. 2021 m. sausio 11–14 d. virtualiai susirinks pramonės lyderiai ir naujai kylančios žvaigždės, norintys savo rankomis kurti nuolat besivystančios technologijų pramonės ateitį. Pirmojoje skaitmeninėje CES 2021 parodoje bus saugiai pristatomi įvairūs produktai, bendraujama su pasaulinių prekių ženklų gamintojais, dalijamasi idėjomis ir nustatoma technologijų pramonės ateities kryptis.

###

Apie LG Electronics, Inc.

Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos rasite www.LG.com

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”