Kiek užtrunka įmonės pertvarkymas?

Pirmiausia aptarkime, kam gi reikalingas įmonės pertvarkymas. Dažniausiai įmonės atnaujinimas yra daromas, kai įmonė auga. Pateikiame tokį pavyzdį: individualios įmonės pertvarkymas į UAB yra atliekamas, kad įmonės vadovas nusprendžia plėsti savo veiklą ir nori pritraukti investicijų.

Taigi, įmonės atnaujinimas yra reikalinga paslauga, kuri atliekama visoje Lietuvoje. Kiek kainuoja įmonės pertvarkymas? Viskas priklauso nuo to, kur atliksite šiuos veiksmus. Jeigu norite, kad viskas būtų atlikta tinkamai, reikės ieškoti šios srities specialistų. Tokias paslaugas dažniausiai teikia teisininkai, bei buhalterinių paslaugų kompanijos. Toks įmonės pertvarkymas gali kainuoti nuo kelių šimtų eurų iki kelių tūkstančių eurų. Kaip jau minėjome, viskas priklausys nuo to, ką konkrečiai darysite. Kiek laiko užtrunka įmonės reorganizavimas? Kaip jau ne kartą esame minėję viskas priklauso nuo konkrečios situacijos, bet dažniausiai tokia procedūra užtrunka nuo penkiolikos iki trisdešimties dienų.

Kiek kainuoja tokia paslauga?

Kaip jau minėjome, tokios paslaugos kaina priklauso nuo daugelio aspektų. Tačiau dažniausiai paslaugos kaina prasideda nuo kelių šimtų eurų ir gali siekti du, tris tūkstančius eurų. Prieš atliekant tokią paslauga, reikės surinkti visus reikiamus dokumentus. Šį darbą dažniausiai atlieka paslaugos tiekėjai. Ar kada pagalvojote, kam reikalingas įmonės reorganizavimas? Vienas pagrindinių aspektų, tai, kad UAB yra lengviau parduoti įmonės dalį. Kitaip sakant, norint plėstis, ieškoma investicijų, o turint UAB bus kur kas paprasčiau parduoti įmonės akcijas. Šiuo atveju individualioje įmonėje arba mažojoje bendrijoje nėra akcijų, todėl sunkesnis įmonės pardavimas.

Dar vienas svarbus aspektas yra tai, jog tokios paslaugos turi būti atliktos tinkamai. Prieš pirkdami įmonės perdarymo, pertvarkymo paslaugas išsiaiškinkite ar paslaugos tiekėjas turi daug patirties. Tokiems veiksmams atlikti reikalinga patirtis. Būtina gerai išmanyti įstatymus. Kaip susirasti paslaugos tiekėja? Tokios paslaugos nenusipirksite prekybos centre, jums bus reikalinga specializuota įmonė. Kaip jau minėjome, tai gali būti teisinių paslaugų kompanija arba buhalterinių paslaugų įmonė. Norint susirasti tinkamą įmonė geriausia naudotis internetu. Čia visuomet rasite daug paslaugų tiekėjų ir galėsite išsirinkti geriausią kompaniją. Pats paprasčiausias būdas, tai paieškos sistemoje įvesti “įmonės reorganizavimas” ir per kelias miliseukundes jums bus pateikta daug internetinių svetainių, kuriuose teikiamos tokios paslaugos.