Kaip išsirinkti tinkamą interneto tiekėją ir planą?

Lietuvoje mėgstama pasigirti, ypač, kuomet kalbama su investuotojais, jog pas mus internetas vienas greičiausių pasaulyje, o interneto tinklas labiausiai išplėtotas. Išties, galime didžiuotis tuo, kad maža valstybė sparčiais žingsniais veržiasi į skaitmeninį pasaulį ir ko ne kiekvienas namų ūkis turi po televizorių, kelis kompiuterius ir dar daugiau išmaniųjų telefonų, kurie visi jungiasi prie belaidžio interneto. Tačiau girtis ir didžiuotis yra viena, o štai išsirinkti interneto ir televizijos tiekėją ir planą savo namams ar biurui – visai kas kita. Juk įmonių, teikiančių interneto paslaugas yra begalė (gal dėl to ir turime geriausią internetą pasaulyje). Laimei projektas Degudegu.lt padeda išsirinkti geriausius pasiūlymus.

Interneto tiekėjai – kuris jums skirtas?

Lietuvoje veikia per 70 įmonių teikiančių interneto paslaugas. Tačiau ne visos 70 veikia ten, kur jūs gyvenate. Vienos veikia visoje Lietuvoje, kitos susikoncentravusios į mažesnius regionus. Ir negalima sakyti, jog didelės kompanijos yra geresnės ar blogesnės už mažesnes, aptarnaujančias kelis šimtus klientų. Tiesiog tai skirtingi verslo modeliai, turintys savo privalumų. Pirmas žingsnis sprendžiant kieno teikiamu internetu naudotis – rasti kas teikia paslaugą jūsų gyvenamoje vietoje. Lengviausias būdas, pasinaudoti interneto ir televizijos palyginimo sistema Degudegu.lt  – portale esančioje paieškoje įvedus savo gyvenamąją vietą, rasti kompanijas, kurios gali teikti jums internetą ir gauti pasiūlymus.

Kokį internetą reikėtų užsisakyti?

Sprendžiant, koks interneto ir televizijos planas jums tinkamiausias, reikia gerai apsvarstyti kiek dažnai naudojatės internetu, kokiomis programomis ir aplikacijomis naudojatės nuolat ir kiek įrenginių jungiasi į jūsų namų interneto tinklą. Juk vienam gyvenančiam žmogui, kuris internetu naudojasi tik po darbo pasitikrinti paštą ir paskaityti naujienas, reikia daug paprastesnio sprendimo nei keturių asmenų šeimai, iš kurių du vaikai nuolat prisijungę prie belaidžio interneto ar žiūri tiesiogines transliacijas. Jei sunku patiems apsispręsti kokio interneto greičio reikia, galite išspręsti Degudegu.lt pateiktą testą.

Štai toks portalo testas nurodo į kokius interneto planus reikėtų orientuotis renkantis paslaugas.

Kreipkitės nemokamos konsultacijos

Tačiau kartais ir testas nepadeda apsispręsti, juk dar reikia vertinti ir tai kokia yra įmonės teikiančios interneto ryšį bei televizijos kompetencija, kokie atsiliepimai, ar teikiami planai atitinka poreikius ir pan. Natūralūs klausimai ir paprastas sprendimas – nešališka konsultacija su visko mačiusiais ir patyrusiais DeguDegu.lt konsultantais, telekomunikacijų rinkos specialistais. Nemokama konsultacija – tai profesionali pagalba išsirenkant paslaugas. Reaguojama į poreikius, į pageidavimus ir sukauptą patirtį apie įmones, iš kurių galite rinktis. Konsultacija patogi ir tuo, kad pokalbio metu galima ir užsisakyti paslaugas.

Renkantis interneto tiekėją ir siūlomą interneto planą, niekada neskubėkite, apsvarstykite, pasikonsultuokite, apsispręskite ko jums išties reikia ir tik tuomet užsakykite. Taip geras sprendimas ir internetas džiugins kiekvieną dieną.

Save

Save