Just5 CoinPhone – ateities telefonas, kuris pakeis situaciją išmaniųjų telefonų rinkoje

Ką tik įvykusioje tarptautinėje ryšių ir technologijų parodoje „Mobile World Congress 2018“ Barselonoje buvo pristatytas išmanusis telefonas Just5 COINPHONE, kuris yra pirmasis pasaulyje mobilusis telefonas su įrengta bitkoinų pinigine, saugia autentifikacijos aplinka ir mokėjimo kriptovaliutomis funkcija.

Telefonas susideda iš dviejų dalių – pačio išmaniojo telefono ir „šaltosios“ piniginės, kuri gali turėti kelis saugumo lygius. Jo kūrėjai yra telekomunikacijų kompanija Just5 ir kriptovaliutų platforma CoinPlace.

Telefonas sukurtas siekiant padaryti atsiskaitymus kriptovaliutomis prieinamus, patogius ir saugius, kad jie būtų tokie pat paprasti ir saugūs kaip mokėjimai banko kortelėmis.

„Paprastų išmaniųjų telefonų ir bankų era pasibaigė“, mano įmonės Just5 įkūrėjas Mihailas Nikolajevas. „Jau visai greitai mokėjimų kriptovaliutomis programinė įranga taps tokia pat įprasta telefonų funkcija, kaip šiandien yra MP3 grotuvai. Šiuo metu saugiausios sandėrių kriptovaliutomis priemonės yra „šaltieji“ seifai arba piniginės, kurie neveikia be nešiojamojo kompiuterio. CoinPhone išmanieji telefonai vartotojui padės atsikratyti nereikalingų prietaisų ir mokėjimus kriptovaliutomis padarys labai paprastus.“

CoinPlace plėtros direktorius Stanislavas Teo mano, kad artimiausiu metu pasaulyje labai išaugs atsiskaitymai kriptovaliutomis, kuriuos lemia tokios globalios tendencijos kaip  decentralizacija, tarpininkų atsisakymas ir visų paslaugų migracija į mobiliuosius įrenginius. Vis daugiau mokėjimų atliekama tiesiogiai, bet tam reikalingi įrenginiai. Bitkoinų esmė irgi yra nereikalingų tarpininkų atsisakymas.

Just5 ruošia išmaniųjų telefonų liniją – Coinphone Lite, Coinphone Pro, Coinphone Pro Note su diagonalu nuo 5.5 iki 6.2 colių ir apsaugos lygiu iki IP68 (įskaitant smūgį ir vandens pralaidumą). Telefonai bus aprūpinti pirštų antspaudų skeneriu, veido ID, NFC žyma bekontakčiams atsiskaitymams ir ypatinga apsaugine programine įranga, kuri neleis nusiųsti duomenų be vartotojo patvirtinimo. Sujungtas su nešiojamuoju arba stacionariu kompiuteriu, telefonas galės tarnauti kaip „šaltasis“ seifas.

CoinPhone išmaniesiems telefonams iš anksto bus įrengtos CoinPlace piniginės, kurios vartotojams leis saugiai laikyti įvairias populiariausias kriptovaliutas. Taip pat į juos bus integruota NFC sistema, kuri remiasi Google Pay ir CoinPlace platformomis.

CoinPhone pagrindinė versija kainuos 99 eurus, o aukščiausio lygio versijos kaina bus apie 499 eurus. Jos pasirodymas pasaulinėje rinkoje numatytas 2018 metų pabaigoje–2019 metų pradžioje.

Just5 yra daugiau nei devynių metų patirtį turintis telefonų gamintojas, įmonei priklauso patentai ir prekiniai ženklai, ji yra gavusi Effie, Reddot ir IF apdovanojimus. Just5 yra oficialus Google partneris. Telefonai gainami Mediatek ir Foxconn gamyklose.

CoinPlace yra pirmoji pasaulyje įvairių valiutų P2P platforma prekybai kriptovaliutomis ir ICO valiutomis. Iki 2018 metų pabaigos ji užtikrins darbą su daugiau nei 13 populiariausių valiutų (Bitcoin, Etherium, CPL Bitcoin Cash, Litecoin, Etherium Classic, Dash ir Tether), o taip pat virš 50 ICO virtualių žetonų projektų.

www.coinphone.io