KTU informatikai kviečia moksleivius į nemokamas ir nuotolines programavimo pamokėles


KTU informatikai kviečia moksleivius į nemokamas ir nuotolines programavimo pamokėles

Kauno technologijos universiteto Informatikos fakultetas (KTU IF) skelbia registraciją į 2017-2018 m. m. mokymų ciklą „Programavimo pamokėlės“, kuri tęsis iki spalio 30 dienos. Nemokamos ir nuotolinės pamokėlės bus skirtos visiems moksleiviams, norintiems išmokti programuoti C++ programavimo kalba. Šiais metais pamokėlės bus labiau individualizuotos – visi moksleiviai turės savo asmeninį konsultantą.

KTU organizuojamos C++ programavimo kalbos pamokėlės moksleiviams – pirmoji nemokama ir nuotolinė iniciatyva Lietuvoje, kuri tęsiasi jau septynis metus. Iš viso mokymų ciklo internetinėje svetainėje yra užregistravę beveik 3 tūkst. vartotojų. Mokymų ciklą kasmet baigia apie 25 proc. dalyvavusiųjų. 2016-17 m. mokymuose organizatoriai sulaukė didelio dalyvių skaičiaus – 550 moksleivių iš įvairių Lietuvos miestų.

Didelio populiarumo sulaukęs KTU IF dėstytojų ir studentų organizuojamas mokymų ciklas prasidės lapkričio mėnesį ir truks pusę metų. Lygio nustatymo testas vyks nuo spalio 23 d. iki spalio 30 d. Pirmoji pamokėlė bus paskelbta lapkričio 1 d.

Šįkart bus vystomas dar aktyvesnis moksleivio ir konsultanto tarpusavio bendradarbiavimas, įdiegiant naujoves į programavimo pamokėlių tinklapį. Siekiama aiškaus rezultato – tiesioginė pagalba moksleiviui, atsakant į visus jam rūpimus klausimus iš konkretaus asmens, t. y., KTU programuotojo.

Kiekvieną mėnesį Konkursų svetainėje bus įkeltos trijų skirtingų lygių pamokėlės, kurias sudarys atitinkamas uždavinių skaičius. Išspręstus uždavinius moksleiviai turės įkelti į tinklalapį, kuriame ne tik gaus atsakymą, bet ir galės konsultuotis bei aiškintis iškilusias problemas su KTU programuotoju.

Atsiradus poreikiui gauti greitą konsultaciją, moksleivis galės rašyti klausimus į Bendrosios pagalbos skiltį arba klausti Pamokėlių konsultacijose. Nuotolinės konsultacijos su realiu dėstytoju ar studentu iš KTU bus aktyviai vykdomos.

Birželio mėnesio pabaigoje vyks baigiamasis renginys moksleiviams, kurio metu bus įteikti sertifikatai aktyviausiems pamokėlių dalyviams.

2013, 2014 ir 2015 metų programavimo pamokėles galite pamatyti čia.

Daugiau informacijos apie programavimo pamokėles

Pranešimą paskelbė : Mantas Lapinskas, Kauno technologijos universitetas