„IT Business & Trade Summit” – proga megzti kontaktus ir plėsti verslą į užsienio šalis


„IT Business & Trade Summit” – proga megzti kontaktus ir plėsti verslą į užsienio šalis

Jau tradicine tampanti tarptautinė konferencija „IT Business & Trade Summit” spalio 6 dieną įmonių vadovus bei informacinių technologijų (IT) specialistus pakvies į „Vilnius Tech Park“. Šių metų konferencijos akcentas – ryšių kūrimas tarp šalių  (angl. building bridges between countries).

„Verslo kontaktai yra vienas svarbiausių aspektų plečiant verslą užsienio šalyse. Neabejoju, jog be ryšių plėtojimo, Nyderlandai nebūtų išvystę vienos pažangiausių IT infrastruktūrų bei duomenų centrų ekosistemų pasaulyje. Mūsų tikslas – skatinti Lietuvos ryšius su Nyderlandais ir kartu bendradarbiauti kuriant inovatyviausius IT sprendimus“, – sakė konferencijos garbės svečias Nyderlandų karalystės ambasadorius Lietuvoje Bertas van der Lingenas.

Renginį organizuojančios IT paslaugų bendrovės „BTT Group“ vadovo Donato Zavecko teigimu, šiemet smarkiai šoktelėjęs konferencijos dalyvių skaičius rodo, kad tokių renginių poreikis Lietuvoje yra išaugęs.

„Lietuvos duomenų centrų verslas vis dar yra embriono stadijoje. Deja, bet daug metų lauktas proveržis taip ir neįvyko. Mūsų šalies įmonės turi tiek potencialo, tiek ir užsidegimo šio verslo vystymui, todėl tikiu, kad „BTT Group“ iniciatyva bent truputį padės išjudinti šį sektorių. Labai norime į Lietuvą atvesti užsienio kompanijų, skatinti įmonių tarpusavio bendradarbiavimą. Kadangi kone trečdalis visų Europos duomenų centrų yra susitelkę aplink Amsterdamą, ieškodami įkvėpimo pirmiausia žvelgiame į Nyderlandus“,  – sako „BTT Group“ vadovas D. Zaveckas.

Renginio dalyvių sąraše  – įmonių vadovai, entrepreneriai, IT vadovai bei ekspertai iš Lietuvos, Nyderlandų, Skandinavijos šalių bei Baltarusijos. „IT Business & Trade Summit” konferencijos metu svečiai susipažins su debesų kompiuterijos, duomenų valdymo ir IT verslo naujienomis bei turės galimybę užmegzti vertingų pažinčių, padėsiančių plėsti verslą į užsienį.

Šalia kitų pranešimų, įžvalgomis apie pasaulines duomenų prieglobos tendencijas dalinsis Vokietijoje vykstančio debesų kompiuterijos ir skaitmeninių inovacijų festivalio „WorldHostingDays“ vadovas Bertil Brendeke. Olimpinių žaidynių vicečempionas Jevgenijus Šuklinas pristatys duomenų centro Visagino atominėje elektrinėje idėją, o IT produktų pardavimo ir rinkodaros guru iš Nyderlandų Mark Karsch kalbės apie IT saugumo sprendimų pardavimo gudrybes.

Antrąją konferencijos dieną dalyviai vyks į Minską (Baltarusija), kur susipažins su „Imaguru Startup Hub“ startuolių atstovais ir jų vystomais projektais, žais draugiškas futbolo rungtynes, o vakare vyks į Borisovo areną stebėti Pasaulio futbolo čempionato atrankos varžybų tarp Nyderlandų ir Baltarusijos.

Daugiau apie „IT Business & Trade Summit”: www.internationalevent.eu.

Dalyvavimas konferencijoje NEMOKAMAS. Būtina išankstinė registracija: http://bit.ly/2xQRDfC.

Apie „BTT Group“

Veiklą pradėjusi 2007 m., šiuo metu „BTT Group“ yra viena sparčiausiai augančių informacinių technologijų kompanijų Lietuvoje.  Įmonės paslaugų sąraše: pažangūs debesų kompiuterijos sprendimai, IT konsultacijos verslui, IT auditas, IT ūkio priežiūra ir saugumo sprendimai,  įvairūs IT spendimai inžinerinei pramonei. Įmonė turi biurus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje bei atstovybes Nyderlanduose ir Norvegijoje. „BTT Group“ dirba 45 darbuotojai.

Per savo veiklos dešimtmetį „BTT Group“ įgyvendino daugiau nei 1000 sudėtingų IT infrastruktūros projektų. Įmonės teikiamų paslaugų kokybė yra įvertinta ISO 9001:2008 sertifikatu. IT priežiūra vykdoma pagal tarptautinius ITIL standartus, o duomenys saugomi viename efektyviausių duomenų centrų Rytų Europoje „Data Inn“, kuris pirmasis Lietuvoje įgijo „Tier III“ patikimumo sertifikatą.

Pranešimą paskelbė : Rūta Trainytė, UAB „Publicum”