Išmaniųjų aksesuarų gamintoja „Fitbit“ ir „adidas“ pristato bendrą darbą


Išmaniųjų aksesuarų gamintoja „Fitbit“ ir „adidas“ pristato bendrą darbą

Viena didžiausių fizinio aktyvumo apyrankių gamintojų pasaulyje – „Fitbit“ pristatė bendrą savo ir „adidas“ kūrinį – išmanųjį laikrodį „Fitbit Ionic: adidas edition™“, skirtą įvairaus pasirengimo atletams, siekiantiems efektyvesnių treniruočių.

Išmanusis laikrodis „Fitbit Ionic: adidas edition“ su „adidas“ dizaino ciferblatu ir vandeniui atsparia laikrodžio apyranke pasižymi išskirtiniais „Fitbit Ionic“ privalumais: tiksliu širdies ritmo ir fizinio aktyvumo matavimu, penkių dienų baterijos gyvavimo trukme, pažangia GPS sistema, bei „adidas Train“ programėle, leidžiančia patobulinti treniruotes.

„Fitbit Ionic: adidas edition“ pasirodymas vainikavo prieš metus prasidėjusią partnerystę tarp „Fitbit“ ir „adidas“. Naujojo laikrodžio originalus „Fitbit Ionic“ dizainas praturtintais firminiais „adidas“ akcentais: orui praleidžia dvispalve apyranke ir stilingais keturių spalvų ciferblatais, kurių dizainą įkvėpė maratonų bėgikų numeriai.

Išankstinė prekyba „Fitbit Ionic: adidas edition“ prasideda šiandien „Fitbit.com“ svetainėje, o nuo kovo 19 d. prekyba naujuoju laikrodžiu prasidės visame pasaulyje, parduotuvėse, prekiaujančiose „Fitbit“ produkcija.

 „Fitbit Ionic: adidas edition“ programėlė „adidas Train“ siūlo 6 treniruotes, skirtas bėgikams. Šios treniruotės puikiai papildo bet kurį fizinio aktyvumo režimą ir leidžia patobulinti pratimus, skirtus širdies darbui, jėgai ir lankstumui. Kiekviena iš treniruočių buvo sukurta „adidas“ fizinio aktyvumo ekspertų, turinčių didelę patirtį kuriant judėsiu grįstas mankštas ir gilinantis į esminius judesius, padedančius bėgikams ir atletams pasiekti geriausių rezultatų.

Programėlė „adidas Train“, sukurta specialiai išmaniajam laikrodžiui „Fitbit Ionic: adidas edition“, leidžia naudotis išsamiomis instrukcijomis atliekant įvairias judesių grupes ir įsitikinti, ar kiekvienas judesys atliekamas taisyklingai.

„adidas Train“ programėlė išmaniajame laikrodyje „Fitbit Ionic: adidas edition“ leidžia treniruotis bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje.

 Su „adidas Train“ programėle galima išbandyti šias treniruotes:

  • Dynamic Warm Up – apšilimo pratimai, padedantys padidinti kūno temperatūrą ir parengti raumenis treniruotei (5 min.).
  • Power Pace – pratimai, skirti didinti kūno lankstumui, ištvermingumui ir efektyvumui (10 min.).
  • Metabolic – pratimai, skirti pagerinti ir pagreitinti metabolizmą (15 min.).
  • Run Activation – pratimai, skirti klubų, liemens ir pečių stabilumui (5 min.).
  • Strong Strides – pratimai, skirti didinti ištvermei bėgant (10 min.).
  • Post Run Stretch – tempimo pratimai, skirti greitam atsipalaidavimui po treniruotės (5 min.).

„Kaip pirmaujantis išmaniųjų aksesuarų gamintojas, kuris daugeliui jau tapo sinonimu žodžiams „sveikata“ ir „fizinis aktyvumas“, džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su sporto industrijos lyderiais, tokiais kaip „adidas“. Drauge sukūrėme ekskliuzyvinę savo pirmojo išmaniojo laikrodžio versiją, skirtą visiems atletams. Per unikalią treniruočių patirtį suteikiame jiems galimybę pasiekti geriausių rezultatų“, – sako Tim Rosa, „Fitbit“ Marketingo vadovė. – Tikime, kad „Fitbit Ionic“ privalumai – penkių dienų baterijos gyvavimo laikas, rinkoje pirmaujanti GPS sistema ir pažangios sveikatai bei fiziniam aktyvumui skirtos funkcijos – drauge su judesius tobulinančių pratimų metodologija, sukurta „adidas“ ekspertų – sukūrė pažangų įrankį, padėsiantį jo naudotojams pasiekti savo tikslų.“

„Fitbit Ionic: adidas edition“ turi visas „Fitbit Ionic“ funkcijas, tokias kaip penkių dienų baterijos gyvavimo laikas, pažangi GPS sistema, PurePulse® širdies rimto matavimas, pažangias funkcijas bėgimui „Run Detect“, „Auto-Pause“, „Auto-Lap“ ir kardio pratimams.

 Išmanusis laikrodis taip pat yra atsparus vandeniui (gylyje iki 50 metrų), leidžia klausytis muzikos su „Deezer“ grojaraščiais, atlikti bekontakčius mokėjimus su „Fitbit Pay™“ ir sekti savo miego kokybę bei fizinio aktyvumo intensyvumą.  Be to, su „Fitbit Ionic: adidas edition“ galima naudotis daugiau nei 400 programėlių bei „Fitbit App Gallery“.

„Krepšinis – kur kas daugiau nei matome aikštelėje. Treniruotės pareikalauja daug sunkaus darbo: daugybės treniruočių, ilgų valandų sporto klube, teisingos mitybos ir daug kokybiško miego. Šiuo metu jaučiu, kad „Fitbit Ionic“ padeda man tobulėti, tačiau nekantrauju išbandyti „Fitbit Ionic: adidas edition“ ir pagerinti savo ištvermę bei rezultatus“, – sako Andrew Wiggins, komandos „Minnesota Timberwolves“ lengvasis krašto puolėjas ir „Fitbit“ ambasadorius.

Išankstinė prekyba „Fitbit Ionic: adidas edition“ prasideda šiandien „Fitbit.com“ svetainėje, o nuo kovo 19 d. prekyba šiuo laikrodžiu prasidės visame pasaulyje, parduotuvėse, prekiaujančiose „Fitbit“ produkcija.

Apie „Fitbit“

„Fitbit“ produktai, suteikdami siekiantiems sveikiau ir aktyviau gyventi duomenis ir patarimus, padeda rūpintis savo sveikata. „Fitbit“ – viena iš lyderiaujančių fizinio aktyvumo apyrankių gamintojų, kuriančių produktus, kurie suteikia motyvacijos gyventi aktyvesnį gyvenimą kasdien. Tarp inovatyviausių ir populiariausių „Fitbit“ prekių – fizinio aktyvumo apyrankės Fitbit Surge®Fitbit Blaze®Fitbit Charge 2®Alta HR™Alta®Fitbit Flex 2®Fitbit One®,  Fitbit Zip® , išmanusis laikrodis Fitbit Ionic™ , bevielės ausinės  Fitbit Flyer™,  Fitbit Aria® ir bevielės svarstyklės Fitbit Aria 2™. „Fitbit“ prekes galima įsigyti 45 tūkst. parduotuvių 86-ose pasaulio valstybėse.

„Fitbit“ taip pat sukūrė vieną didžiausių virtualių sveikatingumo bendruomenių pasaulyje ir vysto sveikatingumo platformą, galinčią kiekvienam vartotojui pasiūlyti unikalias įžvalgas ir pagalbą per operacinę išmaniojo laikrodžio sistemą „Fitbit OS“, programėles „Fitbit“ ir „Fitbit Coach“ bei programą „Guided Health Programs“. „Fitbit“ programos „Fitbit Health Solutions“ metu taip pat vystomi sveikatingumo sprendimai, padedantys skatinti aktyvų gyvenimo būdą ir tobulinti sveikatos sistemas.

Apie „adidas“

„adidas“ – globali sporto prekių lyderė, prekiaujanti „adidas“ ir „Reebok“ prekės ženklais. „adidas“ būstinė įsikūrusi Hercongerauch mieste Vokietijoje. „adidas“ dirba per 60,000 žmonių visame pasaulyje, jų bendra atlyginimo suma 2016 m. siekė 19 mlrd. eurų.

Pranešimą paskelbė : Kristina Kalinskienė, UAB „Gravitas Partners”