Išmanusis iki 300 Eur: 3 modelių apžvalga

Išmanusis iki 300 Eur: 3 modelių apžvalga

Populiariųjų flagmanų kainos, kartais siekiančios 1000 eurų, jau nebestebina, tačiau naujausiomis technologijomis galima naudotis ir pigiau. Technologijų lyderė „Tele2“ pastebi, kad labiausiai pasiteisinusios inovacijos netrukus yra įdiegiamos ir naujuose vidutinės klasės telefonuose, kainuojančiuose kelis kartus mažiau.

Jūsų dėmesiui – „Tele2 Inovacijų biuras“ pateikia 3 šiais metais pristatytų ir iki 300 eurų kainuojančių išmaniųjų apžvalgas.

1. „Galaxy J6“ – vidutinės klasės „Samsung“ išmanusis

Vos prieš keletą mėnesių pristatytas ekonominės klasės „Samsung Galaxy J6“ niekuo nenusileidžia gamintojo flagmanams. Naujasis modelis turi 5,6 colių įstrižainės super AMOLED plono rėmo ekraną ir pirštų atspaudų skaitytuvą telefono nugarėlėje, o dėl aptakaus dizaino – įrenginį patogu laikyti rankose.

Sklandų išmaniojo veikimą užtikrina 3000 mAh talpos baterija bei 3 GB operatyviosios (RAM) ir 32 GB pastoviosios atminties. Be to, telefone įmontuotos 13 MP galinė ir 8 MP priekinė kameros, o jomis padarytas nuotraukas galima suasmeninti naudojant įvairius papildytos realybės jaustukus.

2. „Nokia 6“ – norintiems patvarumo ir tvarkos

Šiais metais pristatyta „Nokia 6“ – puikus pasirinkimas mėgstantiems tvarką. Tapusi „Google“ partnere, „Nokia“ šiame išmaniajame įdiegė „Android One“ programą, todėl jame nėra nereikalingų programėlių ir fone nevyksta bateriją sekinantys vartotojo sąsajos pakeitimai. Išmanusis turi 5,5 colių ekraną, o jo korpusas yra pagamintas iš kieto 6000 serijos aliuminio.

„Nokia 6“ turi 3 GB operatyviosios atminties ir 32 GB pastoviosios atminties, tačiau į išmanųjį galima įsidėti net 128 GB talpos microSD kortelę. Be to, savo kategorijoje šis telefonas išsiskiria itin geros raiškos 16 MP galine kamera.

 3. „Xiaomi Redmi Note 5“ – ilgai veikianti baterija

Kinų „Apple“ pramintas gamintojas „Xiaomi“ tokią reputaciją patvirtino ir šiemet – nors ir be „Wide Angle“ (liet. plataus kampo) funkcijos, naujojo „Redmi Note 5“ dviguba galinė 12 MP kamera beveik nesiskiria nuo įmontuotos „Apple X“ telefone. Be to, priekinėje dalyje gamintojas įmontavo net 13 MP raiškos vaizdo jutiklį, skirtą asmenukėms.

Be to, šis modelis išsiskiria ir baterijos talpa, siekiančia net 4000 mAh. Sklandų veikimą užtikrina ir įmontuotas „Qualcomm Snapdragon 636“ procesorius su 3 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės atminties. Tiesa, už kiek didesnę kainą galima įsigyti ir modelį su atitinkamai 4 GB ir 64 GB atminties.

Pranešimą paskelbė: Karolina Kalibataitė, UAB „Publicum”