IPhone 6s remontas – brangus, bet reikalingas

Išmaniųjų telefonų remontas reikalingas tik tiems, kas turi brangius telefonus, kainuojančius ne mažiau, nei 300 eurų. Jei telefonas pigesnis, gali nutikti taip, kad jie rekomenduos įsigyti naują. Ne paslaptis, kad kinų gamintojai gali pasiūlyti kokybiškų ir gerų modelių. Bet šiandien mes ne apie tai. Ką daryti, jei sugedo ar „sužeistas“ jūsų iPhone 6s telefonas? Ar iPhone 6s remontas – geriausia išeitis?

Atsakymas aiškus – TAIP, jūsų iPhone 6s telefonas yra pakankamai kokybiškas ir geras, tad neskubėkite mokėti 800 eurų už iPhone 7 modelį. Jį būtina suremontuoti ir jis tarnaus dar ne vieną mėnesį, jei tik tinkamai prižiūrėsite. iPhone remontas visada apsimoka, jei telefonas nėra visiškai sumaitotas.

Dažniausiai iPhone 6s savininkai skundžiasi 3 bėdomis:

  1. Sudaužytas ar suskilęs ekranas;
  2. Sugedęs krovimosi lizdas;
  3. Apdaužyta kamera priekyje arba gale.

Tai esminės problemos, nuo kurių kenčia iPhone ir visi kiti išmanieji telefonai. Kiek kainuoja juos sutaisyti? Ekrano keitimas – 115 eurų. Tai brangiausia dalis, nes kokybiškas Retina ekranas yra gana brangus. Krovimo jungties remontas atsieis apie 50 eurų. Tai nėra daug, tačiau po šio remonto pradėsite atsargiau kišti krovimo laidą ir jį pašalinsite kur kas atsargiau, nei iki šiol. Priekinė arba galinė kamera kainuoja 44 eurus. Dažniausiai sudaužomas stikliukas, tačiau jo apsaugoti nelabai eina.

Dar vienas gana dažnas iPhone trūkumas – baterijos. Jos yra įmontuotos, tad patys nepasikeisite. Kiekviena baterija turi savo krovimų ciklą. Su laiku nuo trumpų krovimų baterija praranda savo gebėjimą kaupti energiją ir jos nebeduoda pakankamai, kad aparatas išlaikytų visą dieną. Vienintelis šios problemos sprendimo būdas – keisti bateriją.

Korpuso keitimas – nedažnas, tačiau brangus „malo9numas“. Jis kainuoja per 100 eurų. Kadangi jis metalinis, sulankstyti jį gali būti sunkoka. Dėl to korpusus meistrai dažniausiai remontuoja po didesnių „avarijų“.

Jei iPhone 6s naudojamas statybose, nenustebkite, kad vieną dieną mikrofonas arba garsiakalbis gali nustoti veikti. Tai ertmės, į kurias patekusios dulkės gali sukelti labai skaudžių pasekmių. Dėl to statybininkams visada rekomenduojama įsigyti sutvirtintus (rugged) dėkliukus ar rėmelius. Jie apsaugo ne tik nuo dulkių, bet ir nuo smūgių.

42 eurus teks pakloti, jei suges įjungimo/išjungimo mygtukas. Be jo tiesiog savo telefono neįjungsite. Kodėl taip brangu? Juk čia iPhone originalios detalės ir kvalifikuotų meistrų darbas. Normaliai iPhone 6s remontas kainuoja apie 100-150 eurų, tačiau po to galima laisviau bent metus juo naudotis be nusiskundimų.

Panašiai kainuos ir kita smulkmena – garsinimo mygtukų sutvarkymas. Be jų labai sunku valdyti telefoną, tad susiremontuoti juos būtina iš karti.

Svarbu, kad iPhone telefonai būtų remontuojami tik pas meistrus, turinčius atitinkamą išsilavinimą ir žinių bagažą. Kokybė reikalauja tik kokybiško darbo.