„iPhone 13“ greitai išsikrauna – ką daryti

Yra daug priežasčių, kodėl „iPhone 13“ išsenka vos po poros valandų naudojimo. Įprastai taip neturėtų nutikti, tačiau žinant priežastis galima išspręsti šią problemą, prailginti baterijos veikimo laiką ir rečiau kreiptis pagalbos į įkroviklį.

Daug aktyvių programų

Kai „ iPhone 13“ vartotojas turi daug atidarytų fono programėlių, jo telefono baterija bus eikvojama daug kartų greičiau nei įprastu režimu. Galite patikrinti, kurios paslaugos šiuo metu yra aktyvios:

  • Naudojant namų mygtuką. Aktualu modeliams, turintiems šią konfigūraciją. Paspauskite „Pagrindinis“ 2 kartus, kad išmaniojo telefono ekrane būtų rodomas veikiančių programų sąrašas.
  • Braukite iš apačios į viršų. Tinka telefonams su Face ID .

Pasirodžius aktyvių programų sąrašui, reikia viską uždaryti braukiant aukštyn iš apačios arba nuėjus į paslaugą ir paspaudus „Išeiti”.

„Sunkių“ programų naudojimas

Reguliarus naudojimasis paslaugomis, kurios labai apkrauna bateriją, yra priežastis, kodėl iPhone 13 greitai išsikrauna. Juos galite nustatyti skiltyje „Nustatymai“. Eikite į „Baterija“ ir pasirinkite eilutę „Akumuliatorius programose“.

Sąraše bus rodomos visos paslaugos, kurių naudojimas turi įtakos telefono baterijai. Norėdami pailginti telefono naudojimo laiką, apribokite prieigą fone iki tų, kurie greičiausiai išsikrauna akumuliatorių. Uždarykite tokias programas iškart po naudojimo.

Nustatomi didžiausi parametrai

100 % ekrano ryškumas, pilnas garsas – šie režimai mažina akumuliatoriaus energiją. Ypač ryškus ekranas. Norėdami sumažinti telefono ryškumą, naudokite pagrindinio puslapio valdiklius. Braukite slankiklį žemyn, kad rastumėte geriausią ryškumo santykį.

Taip pat pažiūrėkite, kokiu režimu veikia baterija. Eikite į „Nustatymai“ ir pasirinkite to paties pavadinimo meniu. Norėdami taupyti akumuliatoriaus energiją ilgesnį laiką, naudokite energijos taupymo režimą. Suaktyvinkite jį skiltyje „Nustatymai-Baterija-Energijos taupymo režimas“.

Sumažėjusi akumuliatoriaus talpa

Kai akumuliatorius naudojamas keletą metų, aktyviai ir nuolat, akumuliatoriaus talpa gali sumažėti. Jį galite patikrinti skiltyje „Nustatymai-Baterija-Baterijos būsena“. Naujajame „iPhone 13“ tai nutinka retai, tačiau niekas nėra apsaugotas nuo santuokos.

Maksimalus našumas yra 100%. Jei jis yra nuo 75% iki 100%, tai yra gana dideli rodikliai, tačiau kai jis nukrenta iki 50% ir žemiau, įkrovos neužteks net parai įrenginio visiško poilsio režimu.

Reikalingas baterijos keitimas? Telefonu taisykla Vilniuje atlieka visų iPhone  modelių baterijos keitimą skubiai ir kokybiškai.

Tokiu atveju jūs negalėsite patys išspręsti problemos. Rekomenduojame susisiekti su Mobili Šalis servisu, kur jie padės pakeisti jūsų iPhone 13 bateriją ir pašalins kitas greito įkrovimo praradimo priežastis.