„iPhone 12“ Lietuvoje – jau netrukus

Antradienio vakarą „Apple“ pristačius keturis naujus „iPhone 12“ modelius, kurie visi palaiko 5G ryšį, „Telia“ skelbia jau netrukus pradėsianti išankstinius jų užsakymus.

„Tokio plataus naujų „iPhone“ išmaniųjų pasirinkimo dar niekada nebuvo – nuo mažiausiojo „iPhone 12 mini“ su 4,7 colio ekranu iki planšetofoną primenančio „iPhone 12 Pro Max“, kurio ekrano įstrižainė siekia įspūdingus 6,7 colio. Naujienų apstu ir pačiuose telefonuose: visi jie palaiko 5G ryšį, o naujos kartos „A14 Bionic“ procesoriai užtikrina sklandų ir spartų veikimą bet kokiomis sąlygomis“, – sako „Telia“ telefonų kategorijos vadovė Rimantė Marcišauskienė.

„Telia“ savo klientams siūlys visus keturis naujus išmaniųjų modelius. Naujuosius „iPhone 12“ ir „iPhone 12 Pro“ iš anksto užsisakyti pas „Telia“ bus galima nuo spalio 23 dienos vidurnakčio. Šie telefonai prekyboje pasirodys spalio 30 dieną.

„iPhone 12 mini“ ir „iPhone 12 Pro Max“ išmaniuosius žmonės galės užsisakyti nuo lapkričio 6 dienos, o salonų lentynose jie atsiras lapkričio 13 dieną.

Tikslios įrenginių kainos Lietuvoje bus paskelbtos artimiausiu metu. Kaip buvo minėta „Apple“ renginio metu, 12-tos kartos „Pro“ modelių kaina Amerikoje išlieka ta pati, kaip ir pernai. Primename, kad „iPhone 11 Pro“ įsigyjant iš „Telia“ kainavo nuo 1179 eurų, o „iPhone 11 Pro Max“ kainos prasidėjo nuo 1279 eurų.

Pranešimą paskelbė: Kristina Kukarevičiūtė, UAB „Fabula ir partneriai”