Kompaktiškiausia LG garso sistema užpildo viso pasaulio filmų ir muzikos mylėtojų namus kokybišku garsu

„LG Electronics“ (LG) praneša, kad nuo šių metų rugsėjo mėnesio bus galima įsigyti kokybiško garso sistemą „LG Eclair“ (modelis QP5). Ši garso sistema, kuri 2021 m. buvo apdovanota CES inovacijų apdovanojimu, puikiai tinka šiuolaikiniam gyvenimo būdui dėl savo elegantiško, kompaktiško dizaino, kuris puikiai pritaikomas ribotose erdvėse, tuo pačiu užtikrinant įtraukiantį garsą.

„LG Eclair“ šiais metais taip pat pelnė „EISA“ apdovanojimus garso sistemų naujovių kategorijoje. Tai neabejotinai kompaktiškiausia LG garso sistema, ypač tinkanti mažesnėms erdvėms, nes jos aptakus ir suapvalintas dizainas, aptrauktas stilingu audiniu, puikiai įsilies į bet kokį interjerą. Nepaisant savo kompaktiško dydžio, „LG Eclair“ pasižymi įspūdinga kokybe su „Dolby Atmos ®“ ir „DTS: X“ palaikymu, o kartu netrukdo ir kaimynams dėl savo žemo lygio vibracijomis pasižyminčiu galingu žemųjų dažnių garsiakalbiu. Garso sistema, kurios išmatavimai – tik 296 x 59,9 x 126 mm, t.y. tik trečdalis ankstesnės mažiausios LG 3.1.2 kanalų „Atmos“ garso sistemos SP8YA, „LG Eclair“ pasižymi prašmatniu ovaliu dizainu ir klasikiniu juodos arba baltos spalvos audiniu, kuris puikiai dera su bet kokiu šiuolaikišku dekoru.

Pažangi „LG Eclair“ 3.1.2 kanalų sistema su belaidžiu žemų dažnių garsiakalbiu pasitelkia „Meridian Audio“ derinimą bei atitinkamas technologijas, siekiant suteikti išskirtinę kokybę ir erdvumo pojūtį. „Meridian“ technologija „Horizon“ sujungia dviejų kanalų stereofoninį turinį į įtraukiantį, daugiakanalį garsą, sukuriant platesnio garso pojūtį, kuris dar geriau išpildo įtraukiamo klausymosi patirtį, kol tuo pat metu yra išlaikomas ir originalaus įrašo tonų balanso autentiškumas.

„LG Eclair“ siūlo patogesnę žiūrėjimo patirtį dėl savo 4K pralaidumo palaikymo, kuris leidžia žiūrovams mėgautis nuostabiu 4K ir HDR turiniu, įskaitant „Dolby Vision“, mėgstamose internetinių transliacijų programose. Be to, prisitaikanti „LG AI Sound Pro“ sugeba analizuoti skambantį turinį ir automatiškai pritaiko geriausius garso nustatymus, priklausomai nuo to, kokio žanro turiniu naudojasi vartotojas, nepriklausomai nuo to, ar tai būtų naujienos, muzika ar kino filmas.

„LG Eclair“ ne tik pagyvina garsą, bet taip pat yra sukurtas atsižvelgiant į patogumą, nes šios garso sistemos naudojimui reikia mažiau laidų, tačiau nuo to garso kokybė tikrai nenukenčia. Tai yra įmanoma patobulinto garso grąžinimo kanalo (eARC) palaikymo dėka, kuris kompensuoja 5.1 kanalu, 7.1 kanalu perduodamo garso praradimus ir sukuria įtraukiantį garsą, pvz., „Dolby Atmos“ ir „DTS: X“ suderinamuose televizoriuose. 2021 m. LG televizorių savininkai taip pat gaus autentišką ir skaidrų garsą su TV garso režimo dalijimosi funkcija (TV Sound Mode Share), kuri sujungia naujausių LG α (Alfa) DI procesorių ir „AI Sound Pro“ apdorojimo galią, siekiant atskleisti įspūdingus garso šaltiniuose užfiksuotus niuansus.1

Be garso efektyvumo, LG sukūrė „Eclair“ ne tik tam, kad pagerintų žiūrėjimo namuose patirtį, bet ir sumažintų to poveikį aplinkai. Šių pastangų dėka Šveicarijos „SGS Société Générale de Surveillance SA“ pripažino „LG Eclair“ ekologiniu produktu. 2

Pranešimą paskelbė: Eglė Rudytė, UAB „Fabula ir partneriai”
Kompaktiškiausia LG garso sistema užpildo viso pasaulio filmų ir muzikos mylėtojų namus kokybišku garsu