Informacinių technologijų sprendimai įmonėms

Įmonėms siekiančioms tapti lyderėmis ne tik mažoje Lietuvos rinkoje, bet ir tarptautinėje, labai svarbu priimti savalaikius ir teisingus sprendimus. O tam atlikti reikalingi nuolatos kintančių duomenų tiksli analizė. Informacinių technologijų sprendimai įmonėms gali padėti surinkti ir analizuoti duomenis, kuriais remiantis galima priimti svarbius sprendimus įmonės plėtrai, naujų užsakymų pritraukimui ar kitus.

Informacinių technologijų sprendimai įmonėms gali būti pritaikomi įvairiose verslo veiklos srityse:

  • Gamyboje;
  • Prekių ar paslaugų tiekime;
  • Transporto ar logistikos srityje;
  • Projektų valdyme;
  • Personalo valdyme.

Tokius produktus kuria ir juos nuolatos tobulina TerraIT. Pagal poreikį gali būti pritaikomi įvairūs informacinių technologijų sprendimai įmonėms, naudojant debesų kompiuteriją, mobiliąsias aplikacijas, sąsajas.

Mobiliosios aplikacijos gali būti naudojamos, kai reikalingos kilnojamos darbo vietos. Darbuotojas nuvyksta į objektą, atlieka tam tikrus darbus, ir mobilių aplikacijų pagalba duomenis perduoda į centrinį programinės įrangos modulį. Kur šiais duomenimis jau gali naudotis ir atitinkamus sprendimus priiminėti kiti darbuotojai. Tokiu būdu vyksta nenutrūkstami darbai ir taupomas taip brangus laikas, kai norima klientui suteikti aukščiausios kokybės paslaugas.

Sąsajos taip pat svarbios informacinių technologijų sprendimai įmonėms. Tai, kai kelių skirtingų gamintojų informacinės technologijos gali būti sujungiamos į bendrą sistemą. Tuomet, naudojantis vienu sistemos moduliu, galima duomenis pamatyti naudojantis kitu moduliu. Tačiau tų pačių duomenų nereikia skirtingiems darbuotojams suvesti į skirtingus modulius. Pavyzdžiui tarpusavyje gali būti siejami buhalterijos, mokėjimų ir sandėlio valdymo moduliai, personalo ir gamybos moduliai ir daugybė kitų sąsajų pagal poreikį.

Kokie informacinių technologijų sprendimai įmonėms galėtų būti pritaikyti jūsų verslui tiksliai galit sužinoti kreipęsi į TerraIT konsultantui bei jų internetiniame puslapyje www.terrait.lt. Pagal poreikį galėsite rinktis iš jau sukurtų ir ilgą laiką tobulinamų verslo valdymo sistemų arba tartis dėl individualaus pritaikymo.