Į Lietuvą atvyksta „blockchain“ technologijos žvaigždė Jeffas McDonaldas


Į Lietuvą atvyksta „blockchain“ technologijos žvaigždė Jeffas McDonaldas

Rugsėjo 19-ąją Lietuvoje apsilankys decentralizuotos finansinių transakcijų technologijos „blockchain“ žvaigždė, Japonijos bendrovės „The NEM.io Foundation“ viceprezidentas Jeffas McDonaldas. Kaune vyksiančiame moderniųjų technologijų bei verslumo renginyje #SWITCH! lyderiaujančiai „blockchain“ ir skaitmeninės valiutos technologijų bendrovei vadovaujantis amerikietis paaiškins, kodėl „blockchain“ sistemos yra vadinamos „pasauline finansų revoliucija“.

„The NEM.io Foundation“ yra šešta pagal dydį „blockchain“ ir skaitmeninės valiutos technologijų bendrovė, kuri vertinama 1,7 mlrd. eurų. Bendrovė ne tik vysto ir plėtoja NEM pavadintą „blockchain“ technologiją, bet ir skaitmeninę valiutą XEM.

Dalis lietuvių apie bendrovę „The NEM.io Foundation“ jau yra girdėję – šįmet ši kompanija tapo generaliniu sostinės krepšinio klubo „Lietuvos rytas“ rėmėju.

Amerikietis J. McDonaldas šiai kampanijai vadovauja nuo pat jos įkūrimo – jau trejus metus.

Supažindins su „blockchain“ sistema

Moderniųjų technologijų bei verslumo renginyje #SWITCH! J. McDonaldas skaitys pranešimą tema „Blockchain“ – naujas revoliucingas protokolas“.

„Neabejoju, kad didžioji dalis žmonių nė nenutuokia, kas yra „blockchain“. Savo pranešimo metu klausytojus supažindinsiu su trumpa šios technologijos istorija, taip pat palyginsiu keturias šiandien populiariausias „blockchain“ sistemas – „ethereum“, bitkoinus, „ripple“ ir NEM. Ketinu paaiškinti kiekvienos iš šių sistemų privalumus bei kai kurių turimus trūkumus. Galiausiai, nuodugniai išaiškinsiu, kas yra NEM“, – trumpai savo pranešimą anonsuoja viceprezidentas.

Saugiausia sistema pasaulyje

Pasakodamas apie NEM technologiją J. McDonaldas sako, kad šiuo metu ji – pati pažangiausia, saugiausia ir inovatyviausia rinkoje esanti „blockchain“ sistema.

„Ši technologija orientuota į pinigų perlaidų bendroves, mobiliųjų mokėjimų kompanijas. Ji padeda bendrovėms taupyti – mes siūlome pigiausią būdą pinigams pervesti, taip pat jiems apsaugoti. Teoriškai naudojimasis „blockchain“ technologija gali padėti sutaupyti 50-90 proc. daugiau pinigų, nei kad verslas sutaupo be šios technologijos, – sako viceprezidentas. – Esame vienintelė išmanioji „blockchain“ sistema, kuri niekad nebuvo „nulaužta“ programišių. Be to, NEM technologiją ypač lengva įdiegti. Taigi pasauliui drąsiai prisistatome kaip saugiausios ir paprasčiausios sistemos kūrėjai.“

Šešti pasaulyje

NEM svarbą įrodo ir tai, kad vos prieš trejus metus įkurta bendrovė šiandien jau yra šešta pagal dydį visame pasaulyje.

„Mūsų kompanija auga stebėtinu greičiu. Dar visai neseniai džiaugdavausi, jei per savaitę pavykdavo surengti vos vieną susitikimą su kokiu svarbiu asmeniu. Šiandien galiu pasakyti, kad pirmuose keturiuose dienos susitikimuose sudalyvauju dar iki pietų. „Blockchain“ technologija dabar tiesiog „ant bangos“, žmonės ja smarkiai susidomėję. Verslininkai domisi, kaip galėtų integruoti šią technologiją į savo kompanijas, nes supranta, kaip tai atsiperka“, – sako J. McDonaldas.

Inovacijomis besidominčius lietuvius jis kviečia nepraleisti progos rugsėjo 19-ąją susitikti Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiame renginyje #SWITCH!. Šio J. McDonaldas tikina laukiantis nekantriai: „Apžvelgęs visų pranešėjų sąrašą galiu pasakyti, kad diena bus intensyvi: jau nekantrauju išgirsti daugelį pranešėjų. Laiko nešvaistysiu ir užkulisiuose – tikiuosi, kad pavyks užmegzti ne vieną vertingą kontaktą.“

Apie didžiausią Baltijos šalyse moderniųjų technologijų ir verslumo renginį #SWITCH!

Rugsėjo 19 d. įvyks trečiasis ir Baltijos šalyse didžiausias nemokamas moderniųjų technologijų bei verslumo renginys #SWITCH! Šiemet jis iš Vilniaus persikelia į Kauną – „Žalgirio“ arenoje susitiks visi neabejingi pažangai, talentingas jaunimas, vizionieriai bei visuomenės lyderiai. Renginys nemokamas, tačiau reikalinga registracija www.switchit.lt

Pranešimą paskelbė : – -, UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai”