„Digital Aero Technologies“ investuoja 1 milijoną eurų į aviacijos technologijų verslus Locatory.com ir Enginestands.com

Pasaulinės aviacijos paslaugų grupės „Avia Solutions Group“ įsteigtas aviacijos technologijų įmones vienijantis holdingas „Digital Aero Technologies“ (DAT) paskelbė, kad prie skaitmeninės šeimos prisijungia dar dvi įmonės – Locatory.com ir Enginestands.com.

Planuojama, kad neseniai įkurto holdingo „Digital Aero Technologies“ įmonės aprėps įvairias technologijų sritis – nuo naujienų ir įdarbinimo portalų iki išmaniųjų įrankių ir internetinių platformų. Holdingas aktyviai siekia suburti pirmaujančias įvairių aviacijos technologijų sektorių bendroves po vienu stogu. „Tikiu, kad į ateities perspektyvą žvelgiančių aktyvių verslų suvienijimas paskatins inovacijas ir dėmesio vertus projektus tarp įmonių“, – sako Julius Norkūnas, „Digital Aero Technologies“ generalinis direktorius.

„Digital Aero Technologies“ ketina investuoti į besivystančias įmones, siekiančias įnešti į naujovių aviacijos technologijų pramonę. „Matome tiek daug potencialo ir galimybių augti bei plėtoti aviacijos ateičiai svarbias idėjas. Mūsų komanda glaudžiai bendradarbiauja su įmonėmis, į kurias investuojame, siekdami užtikrinti, kad jos turėtų visas reikiamas priemones bei žinias plėtoti savo idėjas ir keisti aviacijos industriją“, – dalijasi Julius Norkūnas.

Dabar prie „Digital Aero Technologies“ holdingo jungiasi Locatory.com ir Enginestands.com, į kuriuos DAT investuos 1 mln. eurų.

Viena didžiausių globalių orlaivių dalių prekybos platformų prisijungia prie DAT

Locatory.com yra viena iš lėktuvų dalių prekybos rinkos lyderių, savo duomenų bazėje turinti daugiau nei 12,1 milijardo komercinės ir karinės aviacijos orlaivių dalių.

„Džiaugiamės galėdami prisijungti prie DAT ir tikime, kad ši investicija mums padės tolimesnėje plėtroje. Siekdami patenkinti augančios vartotojų bazės poreikius, ketiname sustiprinti savo pardavimų komandą, taip padidindami platformoje turimas dalių atsargas“, – aiškina Locatory.com pardavimų ir rinkodaros vadovė Toma Matutytė. „Taip pat planuojame ir toliau plėtoti savo klientų portfelį pritraukdami partnerius iš įvairių aviacijos rinkos segmentų ir geografinių vietovių. Be to, turime didelių planų atnaujinti savo prekybos platformą, atnaujindami jos dizainą ir funkcijas.“

Patikimas orlaivių variklių stovų ir įrankių nuomos paslaugų teikėjas Enginestands.com

Kitas anksčiau minėtas naujasis DAT narys yra Enginestands.com. Tai visame pasaulyje teikiama orlaivių variklių stovų ir įrankių nuomos paslauga, skirta oro linijoms, MRO, variklių remonto dirbtuvėms, lizingo bendrovėms ir kitiems klientams. ISO sertifikuota įmonė siūlo kokybiškos įrangos nuomą kliento pasirinktam laikotarpiui, leidžiančią produktyviai atlikti techninės priežiūros darbus sau patogiu metu be didesnių bereikalingų išlaidų.

Gavusi investiciją iš „Digital Aero Technologies“, Enginestands.com ketina dar daugiau dėmesio skirti reikalingų stovų modelių ir potencialių naujų rinkų analizei, kuri leistų toliau plėtoti įmonę. „Investicija padės įgyvendinti Enginestands.com planus plėsti mūsų geografinį pasiekiamumą ir turimą stovų tipų portfelį. Be to, ieškosime būdų, kaip automatizuoti ir optimizuoti procesus, kad klientams pasiūlytume daugiau lankstumo“, – dalijosi Toma Matutytė.

Pranešimą paskelbė: Vilma Vaitiekunaite, Avia Solutions Group
„Digital Aero Technologies“ investuoja 1 milijoną eurų į aviacijos technologijų verslus Locatory.com ir Enginestands.com