„Bankera“ pradeda siūlyti sąskaitas verslui

Lietuvių įkurtas finansinių technologijų (FinTech) startuolis „Bankera“ pradėjo teikti paslaugas verslui. Įmonės ir individualiai verslo paslaugas teikiantys asmenys „Bankera“ platformoje nuotoliniu būdu galės atsidaryti IBAN tipo verslo sąskaitas bei vykdyti ir priimti SEPA mokėjimus eurais. Tarp verslų, kurie naudosis „Bankera“ paslaugomis, pavedimai bus nemokami.

„Nebrangios ir greitos finansinės operacijos bei patogus jų valdymas nuotoliniu būdu šiuo nelengvu karantino laikotarpiu tampa vis aktualesnis daugeliui įmonių, o labiausiai – smulkiems ir vidutiniams verslams, ieškantiems būdų optimizuoti sąnaudas. Įmonėms svarbus greitas ir sklandus sąskaitų atidarymo procesas, gyvas ir 24 valandas per parą prieinamas kokybiškas klientų aptarnavimas. Visi šie „Bankera“ platformos privalumai orientuoti į klientus, kurie vertina saugų, patogų ir mažiau kainuojantį kasdienių finansinių operacijų valdymą skaitmeniniu būdu”, – sako „Bankera“ bendraįkūrėjas Vytautas Karalevičius.

Verslo klientams „Bankera“ siūlo rinktis iš trijų paslaugų paketų, kurių pigiausias kainuoja 5 eurus per mėnesį. Konkurencingas „Bankera“ paslaugų kainas pirmiausiai įvertins internetinėje erdvėje veikiantys verslai: elektroninės prekybos, svetainių talpinimo (angl. hosting) ir panašių skaitmeninių paslaugų teikėjai bei su kriptovaliutomis susijusią veiklą vykdančios bendrovės. Atsižvelgiant į poreikius, dalis „Bankera“ verslo klientų iškart turės galimybę naudotis SWIFT ir daugiavaliutiniais mokėjimais, o kitiems šias paslaugas planuojama pasiūlyti neužilgo.

Privatiems bei verslo klientams „Bankera“ artimiausiu metu pasiūlys ir mokėjimų korteles. Šiais metais „Bankeros“ klientai taip pat turės galimybę atsidaryti daugiavaliutę sąskaitą ir vykdyti valiutos keitimus itin palankiais kursais. Toliau plėtodama skaitmeninę platformą „Bankera“ yra numačiusi įdiegti papildomas funkcijas: mokėjimų inicijavimą, mokėjimus pagal gavėjo telefono numerį ar elektroninį paštą, automatizuotą pinigų atidėjimą taupymui. 

Kasdienių finansinių operacijų valdymą visi „Bankera“ klientai taip pat galės patogiai vykdyti per mobiliąją aplikaciją, kuri bus prieinama Android bei iOS platformose. 

Atsidaryti „Bankera“ verslo sąskaitą galima čia: https://bankera.com/open-business-account/ 

Privatiems klientams „Bankera“ jau pristatė pirmąją savo elektroninės piniginės versiją, kurioje atsidaryti IBAN sąskaitą ir vykdyti SEPA mokėjimus eurais fiziniai asmens gali visiškai nemokamai.

„Bankera“ – jau daugiau nei kelerius metus veikianti FinTech įmones vienijanti ekosistema, kurią įkūrė trys verslininkai iš Lietuvos: Vytautas Karalevičius, Mantas Mockevičius ir Justas Dobiliauskas. 

„Bankeros“ elektroninės piniginės ir kitas susijusias paslaugas teikia įmonė „Era Finance Ltd.“, kuri yra Lietuvos banko patvirtintas licencijuotos elektroninių pinigų įstaigos „Pervesk“ tarpininkas, veikiantis jos vardu. „Pervesk“ aptarnauja „Bankeros“ klientų sąskaitas, vykdo klientų tapatybės nustatymą, tikrinimą, atlieka klientų rizikos vertinimą bei kitas procedūras. Visų „Pervesk“ klientų lėšų saugumas užtikrinamas griežtai laikantis įstatymų.

Pranešimą paskelbė: Paulius Stonis, UAB BANKERA