Automobilių pervežimas iš Vokietijos į Lietuvą – užsakykite transportą PRILO.COM platformoje

Nesuklysime sakydami, jog didelė dalis naudotų automobilių į Lietuvą patenka iš Vokietijos. Tam yra daugybė priežasčių, kurias ir aptarsime.

O kaip pirkėjams geriausiai parsigabenti tuos automobilius ir pateikti Lietuvos rinkai? Atsakymas – naudotis šiuolaikinėmis technologijomis ir tokiais portalais kaip https://prilo.com/lt

Kodėl dažniausiai pasirenkamas automobilių pervežimas iš Vokietijos?

Vokietija yra dažniausiai pasirenkama šalis pirkti naudotus automobilius. Tam yra ne viena priežastis.

  • Platus automobilių pasirinkimas. Vokietija yra viena iš didžiausių automobilių gamybos šalių pasaulyje. Čia veikia dešimtys automobilių gamybos įmonių, o Vokietijos rinka yra didelė. Be to, tai geografiškai netolima šalis, tad Lietuvos automobilių rinkoje gali būti didesnis naudotų automobilių pasirinkimas iš Vokietijos.
  • Gera techninė būklė. Vokietijos automobiliai garsėja aukštu kokybės lygiu ir technine būkle. Vokietijoje griežtos transporto priemonių techninės priežiūros ir eksploatacijos taisyklės, todėl dauguma naudotų automobilių priežiūros požiūriu yra gerai išlaikyti. Taip pat vokiečiai linkę dažniau keisti automobilius, tad į Lietuvą patenka geros būklės vos kelių metų senumo automobiliai.
  • Patraukli kaina. Kai kuriais atvejais Vokietijoje naudoti automobiliai gali būti pigesni nei kituose Europos regionuose. Dėl didesnio pasirinkimo ir konkurencijos galima sudaryti geresnius ir kainos atžvilgiu pigesnius sandorius.
  • Patogumas ir logistika. Geografiškai Vokietija yra pakankamai arti Lietuvos, todėl transportuoti automobilius iš Vokietijos yra patogu ir logistiškai efektyvu.
  • Patikimumo garantas. Vokietijos automobilių gamintojai, tokie kaip Volkswagen, BMW, Audi, Mercedes-Benz ir kt., pasaulyje žinomi dėl savo patikimų ir kokybiškų automobilių. Šis faktas gali lemti sprendimą pirkėjams, kurie nori įsigyti automobilį žinomą dėl ilgaamžiškumo ir kokybės.

Kaip parsigabenti automobilį iš Vokietijos?

Automobilių pervežimas iš Vokietijos į Lietuvą yra būtinas ir kasdieninė duona daugeliui pardavėjų ir vežėjų. Tačiau kaip atrodo šis procesas? Tradicinis arba jau galima vadinti senovinis metodas yra skambinti arba rašyti el.laiškus potencialiems vežėjams, laukti jų pasiūlymų, aiškintis kas jus dominančiu laiku bus vietoje ir galės parvežti krovinį. Tai trunka ilgai, derinimas gali atimti negales laiko, reikia pažinčių ir plataus kontaktų tinklo.

Šiuolaikinis metodas daug paprastesnis. Tiesiog galite užsakyti transportą PRILO platformoje.

Kas yra PRILO? Prilo yra unikalus automobilių transportavimo valdymo sprendimas, speciali platforma, kuri leidžia sujungti vežėjus su įmonėmis, norinčiomis pervežti automobilius. Pavyzdžiui, parsigabenti automobilį ar automobilius iš Vokietijos į Lietuvą. Visas procesas nuo A iki Z vyksta PRILO platformoje. Čia pateikiate užsakymą, gaunate pasiūlymus ir iš jų išsirenkate bei stebite transportavimą iki saugaus iškrovimo. Visas automatizuotas ir skaitmeninis procesas sutaupo laiko ir, svarbiausia, nervų.

Su PRILO jums suteikiama visa proceso kontrolė, pradedant patraukliausio transportavimo pasiūlymo pasirinkimu, nuolatiniu jūsų ir vežėjo kontaktu, baigiant gabenimo vietos sekimu ir visais reikalingais dokumentais.

Visas PRILO procesas susiveda į tris žingsnius: užsakymo paskelbimas, sandorio sudarymas ir įgyvendinimo stebėjimas. Paprasta, ar ne?