Ar žinote, kurio prietaiso naudojimas karantino metu augo kone 70 proc.?

Televizorius jau senai praaugo savo pradines panaudojimo galimybes ir nebėra vien tik prietaisas, kuriame galima sužinoti pagrindines dienos naujienas. „Samsung“ atlikta apklausa atskleidė, kad karantino metu naudojimasis televizoriumi augo net 69 proc. – labiausiai iš visų įrenginių. Dabar, kai įprasti užsiėmimai yra apriboti, o lauke leisti laiką ne taip malonu, laisvalaikis ir hobiai persikėlė į namus. Kaip išnaudoti visas išmanaus televizoriaus galimybes pramogoms namuose?

Tapkite vaizdo žaidimų herojumi

Apribojus kitas pramogas ir daugiau laiko leidžiant namuose smagu prisiminti konsolinius žaidimus, o neatsiejamas jų atributas yra televizorius. Jei ilgus rudens vakarus norite praleisti užkariaujant naujus miestus, įveikiant įvairiausias misijas ir bent virtualiu būdu nusikeliant į atokiausius pasaulio kampelius, pasirūpinkite ir tinkama įranga, kuri leis pasinerti į neįtikėtus nuotykius.

Nėra nieko blogiau, kuomet kovos įkarštyje vaizdas ima ir užstringa, todėl technologijų gamintojai kurdami naujus televizorių modelius, į tai kreipia didelį dėmesį. Tarkime, „Samsung QLED“ televizoriuose esanti „Free Sync Premium“ technologija pasirūpins, kad žaidimu mėgautis galėsite be jokio atidėjimo. Tyrinėjant tamsius žaidimo požemius, pamatyti besislepiantį priešą gali būti sudėtinga, todėl patobulintas juodų zonų matomumas ir optimizuota vaizdo kokybė leis pastebėti kiekvieną detalę, o tai tikrai pagerins žaidimo rezultatus.

Keliaukite po pasaulį filmuose

Jei anksčiau žmonės turėjo prisitaikyti ir galėjo žiūrėti tik tokį turinį, kurį rodo televizijos programos, tai dabar išmanieji televizoriai suteikia galimybę vartotojams patiems rinktis ką ir kada jie nori žiūrėti. Įvairios turinio platformos, tokios, kaip „Netflix“ ar „Amazon Prime Video“ suteikia žiūrovams prieigą prie naujausių serialų bei kino filmų.

Spontaniškas kino vakaras kartu su šeima? Jokių problemų – viskas ko reikės, tai sukviesti šeimos narius prie televizoriaus ekrano, pasirūpinti spragėsiais ir susitarti, kokiu filmu mėgausitės šį vakarą. Nors kino teatre apsilankyti artimiausiu metu greičiausiai neteks, tačiau filmas 8K raiškos televizoriaus ekrane leis pasijausti taip, lyg būtumėte kino salėje. Puikus filmas užpildys jūsų vakarą geromis emocijomis, o laikas praleistas kartu su šeima visuomet būna ypatingas.

Karantino metu nepamirškite sporto

Karantinas daugeliui žmonių pakoregavo ir jų įprastą sportinę veiklą. Nors sporto klubuose lankytis negalima, o treniruotės lauke purškiant rudeniniam lietui ne tokios malonios, sporto atsisakyti tikrai nebūtina. Atsigręžkite į išmanųjį televizorių – dabar šį įrenginį galima susieti su kitais išmaniaisiais prietaisais, pavyzdžiui telefonais ar laikrodžiais.

Dideliame televizoriaus ekrane bus galima patogiai stebėti treniruočių įrašus, o susiejus dar ir išmanųjį laikrodį – sekti savo sveikatos rodiklius bei sudegintas kalorijas. Išmanus ir patogus būdas sportuoti padės išlaikyti motyvaciją, o treniruotės padės palaikyti gerą nuotaiką ir bendrą kūno tonusą sumažėjus įprastai fizinei veiklai.

Pranešimą paskelbė: Rūta Pauliukonytė, UAB „Publicum”
Ar žinote, kurio prietaiso naudojimas karantino metu augo kone 70 proc.?