5 geriausi išmanieji telefonai žaidimams

Mobilūs telefonai jau seniai yra kur kas daugiau nei patogi susisiekimo priemonė – juos galime naudoti darbo reikmėms, puikios kokybės fotografijoms, vaizdo įrašams ir žinoma, pramogoms. Kiekvienai šiai veiklai reikalingos skirtingos išmaniųjų telefonų specifikacijos – jei mėgstate pasinerti į žaidimų pasaulį ir ieškote tam tinkamiausio prietaiso, jį surasite šiame sąraše.

  1. Samsung Galaxy S8

Didelis ekranas, aukšta skiriamoji geba ir spartus procesorius – atrodytų, jog tiek specifikacijų turėtų užtekti puikiai žaidimų patirčiai, tačiau Samsung kūrėjai mano kitaip. Pasirinkus šį modelį, Jūsų laukia maksimaliai įsitraukti leidžiančios žaidimų funkcijos – įjungę viso ekrano žaidimą, nematysite jokių pranešimų ir negalėsite netyčia spustelti „namų“ mygtuko, tad niekas nesutrukdys pasiekti puikių rezultatų. Nusprendusiems paįvairinti žaidimo patirtį, svarbu žinoti ir tai, jog šie mobilūs telefonai taip pat palaiko virtualios realybės funkciją. Tikėtina, jog artimiausiu metu didžiausiu šio modelio konkurentu taps to paties gamintojo Galaxy S9 telefonai, tačiau bent jau kol kas būtent šis išmanusis telefonas yra tituluojamas pačiu geriausiu pasirinkimu žaidėjams.

  1. OnePlus 5T

Šie išmanieji telefonai yra vienas geriausių pasirinkimų tiems, kurie nori mėgautis puikiu žaidimu, tačiau nėra pasiryžę tam skirti didelių investicijų. Žaidimų rėžimas, blokuojantis bet kokius pranešimus iš „išorinio“ pasaulio padės susikoncentruoti į žaidimą, o kur kas ilgiau nei Samsung Galaxy S8 tarnaujanti baterija leis šia veikla mėgautis nors ir visą dieną. Šį ir kitus išmaniuosius telefonus gera kaina galite įsigyti Pigu.lt el. parduotuvėje.

  1. Motorola Moto Z2 Play

Dėl baterijos veikimo trukmės drąsiai su OnePlus 5T galintis konkuruoti išmanusis telefonas taip pat puikiai tiks žaidimams. Po plonu ir lengvu korpusus slepiasi pakankamai galingos specifikacijos, kurių tikrai užteks Jūsų mėgstamai veiklai, o jeigu galimybių visgi pritrūktų, jas galėsite išplėsti panaudodami specialiai šiam telefonui pritaikytus priedus. Norėdami juo naudotis maždaug 8 valandas, kraudami užtruksite 15 minučių – tokia pertraukėlė neturėtų sutrikdyti Jūsų žaidimų seanso.

  1. iPhone 8 Plus

Pasirinkimą žaidimams turės ir Apple mėgėjai – nors šis išmanusis telefonas daugeliu aspektų šiek tiek atsilieka nuo Android operacinę sistemą turinčių įrenginių, privalumų šiam prietaisui tikrai nestinga. Greitas procesorius, daug vidinės atminties Jūsų žaidimų kolekcijai ir dvigubas garsiakalbis nenaudojantiems ausinių – tai labiausiai žaidėjams patinkančios iPhone 8 Plus savybės, tačiau laikui bėgant jų pastebėsite ir kur kas daugiau.

  1. Alcatel IDOL5

Geriausias ieškantiems pigiausio – taip trumpai būtų galima apibūdinti šį išmanųjį telefoną, tad jeigu ieškote nebrangaus, tačiau kokybiško varianto, šis prietaisas puikiai tiks Jums. Net sunku patikėti, kad už tokią kainą galima mėgautis stebėtinai puikiu ekrano vaizdu, kokybišku garsu, greito įkrovimo baterija ir pakankamai galingu procesoriumi, kuris neabejotinai prisidės ir prie įstabios Jūsų žaidimų patirties.

Visgi, jei šiame sąraše neradote sau tinkamo prietaiso, rinkoje tikrai atrasite ne vieną Jūsų norus ir galimybes atitinkantį variantą. Svarbiausia, jog rinkdamiesi atkreiptumėte dėmesį į procesoriaus galimybes, patogų ir ryškų ekraną bei Jus dominančias papildomas funkcijas – tuomet naujasis išmanusis telefonas tikrai pateisins visus lūkesčius ir padovanos nepakartojamą žaidimų patirtį.