Z kartai sukurtą „Galaxy A80“ su besisukančia kamera jau galima įsigyti Lietuvoje

Z kartai sukurtą „Galaxy A80“ su besisukančia kamera jau galima įsigyti Lietuvoje

Vilnius, Lietuva, liepos 8 d. Nuo šiandien pirmąjį „Samsung“ išmanųjį su besisukančia kamera jau galima įsigyti ir Lietuvoje. Z kartai sukurtas „Galaxy A80“ pasižymi dar ilgiau veikiančia baterija, nauju „Infinity“ ekranu be jokių rėmelių, o išskirtiniausias šio išmaniojo bruožas – besisukanti kamera, kurios iki šiol dar neturėjo nei vienas „Samsung“ telefonas. Pirmą kartą kompanijos pristatyta inovacija sukurta atsižvelgiant į augančią naują vartotojų kartą ir jos lūkesčius.

„Vidutinės klasės „Galaxy A“ serija tiek kainomis, tiek funkcijų gausa yra orientuota į jaunąją kartą, kuri didelę laiko dalį praleidžia skaitmeninėje erdvėje – fiksuoja ir iš karto dalinasi nuotraukomis ir vaizdo filmukais. Tad atsižvelgdami į augančios Z kartos vartotojų poreikius bei tai, kad ši grupė nuolat ieško naujovių, sukūrėme pirmąjį išmanųjį su besisukančia kamera  – „Galaxy A80“. Vartotojų norai mums yra pagrindinis rodiklis, tad pasitelkdami pažangiausias technologijas siekiame kaskart nustebinti ir pristatyti inovatyvius produktus“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Jau nuo šiandien vartotojai galės rinktis iš juodos, sidabrinės ir auksinės spalvos „Galaxy A80“ išmaniųjų ir įsigyti juos Lietuvos mobiliųjų operatorių, elektronikos prekių, firminėse „Samsung“ bei elektroninėse parduotuvėse.

Pagrindinės „Galaxy A80“ savybės:

  • Inovatyvi besisukanti kamera. Norint fotografuoti galine kamera, speciali plokštelė su trimis objektyvais automatiškai iškyla telefono nugarėlėje, o fiksuojant asmenukę su priekine kamera, objektyvai patys automatiškai atsisuka į išmaniojo savininką. Naujoviškas kameros mechanizmas suteikia aukštą trijų objektyvų kokybę su 48 MP raiška, fotografuojant ir galine, ir priekine kamera.
  • 3D gylio kamera. Naujoviškoje kameroje integruotas 3D gylio pojūtį suteikiantis objektyvas leidžia užfiksuoti aukščiausios kokybės vaizdus – kamera kartu su „Live Focus“ funkcija aptikdama nuotraukos gylį, automatiškai nustato, kiek reikia sulieti foną, kad išryškėtų kadro centre esantys objektai. Be to, išmaniajame integruotas plataus kampo objektyvas fiksuoja vaizdus taip, kaip mato žmogaus akis.
  • Sklandūs vaizdo įrašai. Besisukanti kamera taip pat turi „Super steady“ režimą, kuris padeda nufilmuoti sklandžius vaizdo įrašus, net ir smarkiai judinant telefoną, o kameroje integruotas vaizdo optimizatorius gali aptikti kadro trūkumus dar prieš fotografuojant ir juos ištaisyti automatiškai.
  • Ekranas. „Galaxy A80“ turi pirmąjį „Samsung“ kompanijos „Infinity“ 6,7 colių „FHD + Super AMOLED“ ekraną, kuris išryškina net smulkiausias detales ir taip leidžia mėgautis dar ryškesniu žaidimų, nuotraukų ir vaizdo filmukų vaizdu.
  • Nepriekaištingas garsas. Išmaniajame integruota „Dolby Atmos“ garso sistema, kuri naudojant ausines ar „Bluetooth“ ryšiu veikiančią kolonėlę, sukuria jausmą, lyg garsas aplink vartotoją sklinda 360 laipsnių kampu.
  • Baterija. „Galaxy A80“ pasižymi 3700 mAh baterija ir greito įkrovimo funkcija, kuri gali suteikti 25W galią. Taip pat telefonui veikti ilgiau leidžia jame integruotas baterijos energiją taupantis „Adaptive Power Saving“ režimas.
  • Dirbtinis intelektas. „Intelligent Performance Enhancer“ funkcija įsimena vartotojo naudojimosi mobiliuoju telefonu įpročius ir optimizuoja baterijos veikimo laiką bei išjungia rečiau naudojamas programėles, taip priversdamas telefoną dirbti efektyviau.
  • Išmanusis asistentas. Išmaniojo asistento funkcija „Bixby Routines“ seka ir analizuoja vartotojo kasdienes užduotis naudojantis telefonu, jas įsimena ir pagal tai prisitaiko prie šeimininko rutinos, pavyzdžiui, einant miegoti išjungia pranešimų gavimo funkciją, kad būtų galima netrukdomam ilsėtis.
  • Duomenų saugumas. Kaip ir kiti „Samsung“ modeliai, „Galaxy A80“ turi „Knox“ saugumo platformą suteikiančią maksimalią apsaugą. Taip pat išmaniajame yra įdiegta „Samsung Pass“ prieiga, leidžianti prie įvairių programų ir interneto svetainių jungtis naudojant tik vieną slaptažodį, vietoj daugybės skirtingų kiekvienai paskyrai.

Daugiau informacijos: http://www.samsungmobilepress.com, news.samsung.com/galaxy ir www.samsung.com/galaxy.

Galaxy A80“ produkto specifikacijos*

 

„Galaxy A80“

Ekranas**

6.7 colių FHD+ (1080×2400) „Super AMOLED“,

„New Infinity“ ekranas

Besisukanti kamera***

(Priekinė/Galinė)

Pagrindinė: 48MP, F2.0

Platus kampas: 8MP, F2.2 (123°)

3D gylis

Korpusas

165.2 x 76.5 x 9.3 mm

Procesorius

Octa Core (2.2GHz Dual + 1.8GHz Hexa)

Atmintis

8 GB RAM

128 GB vidinės atminties

Baterija****

3,700mAh (tipinė)

25W Greitas įkrovimas

Operacinė sistema

Android 9.0 (Pie)

Biometrinis autentifikavimas

Piršto atspaudo skaitytuvas

Spalvos

Juoda, auksinė, sidabrinė

 

* Prieinamumas, spalvos ir kaina gali skirtis priklausomai nuo rinkos. Visos šiame dokumente pateiktos funkcijos, savybės, specifikacijos ir kita produkto informacija, įskaitant, bet neapsiribojant, produkto nauda,, dizainu, kaina, komponentais, našumu, prieinamumu ir galimybėmis, gali būti keičiami be išankstinio įspėjimo.

**Ekranas matuojamas įstrižai kaip pilnas stačiakampis, neatsižvelgiant į apvalius kampus.

***Platus kampas sumažintas, fotografuojant „asmenukių“  režimu.  

**** Tipinė vertė, patikrinta pagal trečiosios šalies laboratorines sąlygas. Nominali (mažiausia) talpa yra mažesnė.

Pranešimą paskelbė: Mingailė Gulbinauskaitė, UAB „Publicum”