Vyriausybinėje Ekonominės diplomatijos tarybos darbo grupėje – ir „Fintech Hub LT“ asociacija

Užsienio reikalų ministro įsakymu sudarytoje LR Vyriausybės komisijos – Ekonominės diplomatijos tarybos darbo grupėje dirbs ir „Fintech Hub LT“ asociacijos vadovė Vaiva Amulė. Darbo grupėje – 5 ministerijų ir 13 įvairių  sričių verslo asociacijų atstovai.

Birželio 3 d. 10 val. vyks darbo grupės posėdis, kuriame bus svarstoma kaip padidinti Lietuvos inovacijų ir mokslo politikos tarptautiškumą bei aptariama 2021- 2025 m.  Lietuvos eksporto skatinimo strategija ir prioritetai.

Pasak „Fintech Hub LT“ asociacijos vadovės Vaivos Amulės, Lietuva pastaraisiais metais tapo finansinių technologijų (Fintech) centru ir jau sėkmingai eksportuoja finansines paslaugas į kitas pasaulio šalis. Šiuo metu mūsų šalyje veikia daugiau nei 230 finansinių įmonių. Pernai Lietuva tapo IT ir finansinių paslaugų eksporto lydere Baltijos šalyse aplenkusi Latviją ir Estiją. Daugiausiai IT ir finansinių paslaugų eksportuojama į JAV, JK, Airiją, Švediją ir Vokietiją. Globaliame Fintech indekse Lietuva užima 1-ą vietą Europoje ir 4-ą pasaulyje.

Pranešimą paskelbė: Daiva Ulbinaitė, UAB Headline agency