Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje


Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Vilnius, Lietuva. 2017 m. spalio 23 d. Naujausią sportinę „Samsung Gear Fit2 Pro“ išmaniąją apyrankę jau gali įsigyti ir Lietuvos gyventojai. Įrenginys atitinka 5 atmosferų (ATM)* atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. Išmanioji apyrankė atpažįsta įvairaus pobūdžio treniruotes ir fiksuoja su mityba bei miegu susijusią informaciją.

„Gear Fit2 Pro“ matuoja širdies ritmą, turi integruotą GPS sekimą bei automatiškai atpažįsta ir fiksuoją įvairią fizinę veiklą: nuo bėgiojimo iki plaukimo. 1,5 colio lenktame, lietimui jautriame „SuperAMOLED“ ekrane galima lengvai ir patogiai perskaityti esančią informaciją bei pranešimus. Saugi ir ergonomiška apyrankė yra lengva, todėl ja patogu naudotis, nesvarbu, kokio tipo fizine veikla beužsiimtumėte.

„Naujoji apyrankė gali tarnauti kiekvieną dieną, užsiimant įvairiausiu sportu – bėgiojimu, plaukimu, šokiais ar panašiai. Pristatydami šį prietaisą, tikimės pakeisti stereotipą, kad sportui reikalinga įranga yra nepatogi, sudėtinga bei skirta tik profesionalams. Nesvarbu, kokiu lygiu ir kaip intensyviai treniruojatės, ant riešo patogiai gulinti apyrankė padės siekti didesnių tikslų ir laikytis subalansuoto gyvenimo būdo.“ – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Svarbiausios „Gear Fit2 Pro“ savybės:

  • Atsparumas vandeniui bei plaukimo rezultatų sekimas. Įrenginys atitinka 5 ATM atsparumo vandeniui standartą, todėl tinkamas tiek treniruotėms, tiek linksmybėms vandenyje.
  • Tikslus pulso matavimas. Prietaisas turi patobulintą širdies ritmo fiksavimo technologiją. Tai leidžia sekti širdies darbą nuolat – ir pogulio metu, ir per intensyvią treniruotę.
  • „Spotify“, „Endomondo“ ir kitos programėlės. „Gear Fit2 Pro“ savininkai gali naudotis tokiomis sporto programėlėmis kaip „Speedo“ ar „UnderArmour“, įskaitant ir „UnderAmourRecord“, „MyFitnessPal“, „MapMyRun“ ar „Endomondo“, bei pasirinkti iš daugiau nei 3000 kitų programėlių. Naudojantis „Spotify“ galima klausytis muzikos arba perjungti nepatinkantį kūrinį, neištraukus telefono iš kišenės ar netgi neturint jo su savimi.
  • Automatinis veiklos atpažinimas. Ši funkcija seka apyrankės judesius ir automatiškai atpažįsta sportinę veiklą: ėjimą, bėgimą, važiavimą dviračiu bei tokius užsiėmimus, kaip šokiai ar krepšinis.
  • Asmeninis motyvatorius. Įrenginys gali parengti specialų sveikatos planą su iškeltais asmeniniais tikslais ir įspėjimais.

Vartotojai Lietuvoje gali rinktis iš dviejų „Gear Fit2 Pro“ spalvų: elegantiškos juodos ir sportiškos raudonos. Apyrankė suderinama su „Android“ ir „iOS“ išmaniaisiais telefonais.

Video apie naujausius „Samsung Gear“ įrenginius galima peržiūrėti čia: https://www.youtube.com/watch?v=onVzSjdVh3A.

* „Gear Fit2 Pro“ turi „ISO 22810: 2010“ sertifikatą, skirtą 5 ATM atsparumui vandeniui iki 50 metrų gylio, tam tikromis sąlygomis. Tai reiškia, kad įrenginius saugu dėvėti lietui lyjant ar prausiantis po dušu, jis taip pat gali būti naudojamas veikloms sekliame vandenyje, pavyzdžiui, plaukiojimui baseine ar jūroje. Kita vertus, nerekomenduojama prietaisu naudotis nardant ar užsiimant vandens slidžių sportu bei kita panašia veikla, esant stipriai vandens srovei ar dideliam gyliui.

 „Samsung Gear Fit2 Pro“ techninės specifikacijos:

„Gear Fit2 Pro“

Spalva

Juoda, raudona

Ekranas

1.5 colių lenktas „Super AMOLED“

216 x 432, 310 ppi

Corning® Gorilla® Glass 3

AP

DualCore 1.0 GHz

Operacinė sistema

„Tizen“

Išmatavimai

25,0(plotis) x 51,3(aukšis) mm

34g (L dydis), 33g(S dydis)

Dirželis

S dydis (riešo apimtis: 125~165mm)

L dydis (riešo apimtis: 158~205mm)

Atmintis

4GB vidinė atmintis, 512MB RAM

Bevielis ryšys

Bluetooth® v4.2, Wi-Fi b/g/n,GPS/GLONASS/Beidou

Jutikliai

Akselerometras, Giroskopas, Barometras, HRM

Baterija

200mAh

Įkrovimas

Pogo tipas

Atsparumas

5ATM atsparumas vandeniui

MIL STD 810G

Suderinamumas

„Samsung Galaxy“: „Android 4.3“ ar naujesnė

Kiti telefonai su „Android“: „Android 4.4“ ar naujesnė

„iPhone 7“, „7 Plus“, „6S“, „6s Plus“, „SE“, „5“ su „iOS 9.0“ ar naujesne

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ įkvepia žmones visame pasaulyje ir kuria ateitį, taikydama novatoriškas idėjas bei technologijas, kurias diegia televizoriuose, išmaniuosiuose telefonuose, dėvimuosiuose įrenginiuose, planšetiniuose kompiuteriuose, skaitmeniniuose įrenginiuose, tinklų sistemose, atminties renginiuose, puslaidininkiuose, LED sprendimuose. Bendrovė pirmauja kurdama daiktų interneto, išmaniųjų namų bei sveikatos apsaugos skaitmenines technologijas. Įmonėje dirba 307 000 darbuotojų 84 valstybėse. Daugiau informacijos: http://news.samsung.com.

1999 m. įkurta dukterinė kompanija „Samsung Electronics Baltics“ teikia paslaugas trijų šalių rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, ir Estijoje. Tai vienas pirmaujančių prekės ženklų šio regiono buitinės elektronikos rinkoje daugelyje produktų kategorijų. Baltijos šalių padalinys turi 150 darbuotojų trijose šalyse, o 2016 metais kompanijos pardavimai jose siekė 300 milijonų eurų. Daugiau informacijos: www.samsung.com

 

Pranešimą paskelbė : Eglė Tamelytė, UAB „Publicum”