UAB „Virtustream LT“ debesų kompiuterijos valdymo platformos tyrimai ir vystymas

„Virtustream“ yra pirmaujanti programinės įrangos ir paslaugų tiekėja, teikianti debesų kompiuterijos (programinės įrangos bei IaaS) paslaugas verslui. „Virtustream“ paslaugos supaprastina sudėtingų IT sistemų perkėlimą į debesų kompiuteriją, tiek privačioms, tiek institucinėms organizacijoms, užtikrinant visapusišką ekonominę ir verslo naudą.

UAB „Virtustream LT“ yra vienas iš Virtustream įmonių grupės padalinių, kuris kuria ir vysto unikalios integruotos debesų kompiuterijos (angl. Cloud computing) valdymo platformos xStream bei kitų debesų kompiuterijos informacinių technologijų sprendimų programinę įrangą.

UAB „Virtustream LT“ įgyvendina iš ES stuktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą pavadinimu „UAB „Virtustream LT“debesų kompiuterijos valdymo platformos tyrimai ir vystymas“. Projekto kodas Nr. 01.2.1-LVPA-K-856-01-0073

Projekto metu numatoma iš esmės patobulinti pagrindinį įmonės produktą – xStream.

Bendra projekto vertė yra 1 572 414,16 EUR, iš kurių 393 103,56 EUR skirta iš Europos regioninės plėtros fondo. Planuojama projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga – 2022 m. birželio 30d.

Pranešimą paskelbė: Rasa Gadišauskienė, Desanta, UAB