„Tele2“ pristatė naujieną verslui – išmanių planų paslaugą „Power Pack“

„Tele2“ pristatė naujieną verslui – išmanių planų paslaugą „Power Pack“

Technologijų lyderė „Tele2“ pristato naujovę – išmanių planų verslui paslaugą „Power Pack“. Naujasis pasiūlymas bus skirtas smulkioms ir vidutinėms įmonėms nuo 1 iki 10 darbuotojų.

Nuo šiol operatoriaus verslo klientai, užsisakę naujuosius pokalbių mokėjimo planus kartu gaus papildomas „Tele2 Laisvo interneto“ biurui ir išmanaus skambučių valdymo paslaugas, o taip pat savo darbuotojams išskirtinėmis sąlygomis galės įgyti išmaniuosius įrenginius.

„Šiuolaikiniam verslui reikia tokių sprendimų, kurie lanksčiai prisitaikytų prie jų veiklos ir skatintų augimą. Verslui norime būti ne tik paslaugų teikėjas, bet ir partneris, todėl savo klientams sukūrėme išmanius, patrauklios kainos viskas viename mokėjimo planus, orientuotus į vertę“, – sakė Lukas Mulevičius, „Tele2“ marketingo vadovas verslui.

Anot jo, verslo klientams nebereikės rinktis iš skirtingų mokėjimo planų ir dar atskirai užsisakinėti papildomų interneto ar kitų paslaugų – tereikės nurodyti darbuotojų skaičių, jiems reikalingų mobiliųjų duomenų kiekį ir paslauga bus personalizuota. Tam specialiai buvo sukurta ir internetinė skaičiuoklė https://tele2.lt/verslui/power-pack, kurioje įmonės gali pasitikrinti savo vartojimo poreikį.

Bendroji plano kaina mėnesiui priklausys tik nuo įmonės darbuotojų skaičiaus ir pasirinkto mobilaus bei biuro interneto duomenų kiekio.

Tuo tarpu išmanaus skambučių valdymo paslauga į paketą bus įtraukta automatiškai ir kainos nekeis. Skambučių valdymo sprendimą verslui operatorius pirmą kartą Lietuvoje pristatė prieš du metus. Ši paslauga apjungia visas įprastas IP telefonijos funkcijas mobiliajame telefone be išlaidų infrastruktūrai: skambučių peradresavimą, sujungimą, perėmimą, pokalbių įrašymą, personalizuotą autoatsakiklį, pokalbių statistiką ir kt.

Naujasis išmanių planų verslui paketas „Power Pack“ ir jo kainodara antradienio vakarą buvo pristatyta Vilniuje įsikūrusioje bendradarbystės erdvėje „AltSpace by TELE2“.

Operatoriaus verslo klientų skaičius nuolat auga, paskutiniojo 2018 m. ketvirčio duomenys rodo, kad jis buvo net 9,7 proc. didesnis nei tuo pačiu laikotarpiu 2017 m.

Pranešimą paskelbė: Karolina Kalibataitė, UAB „Publicum”