„Tele2“ priima „iPhone Xs“ ir „iPhone Xs Max“ užsakymus: laukia šimtai norinčiųjų

Technologijų lyderė „Tele2“ skelbia, kad nuo šiandien priima naujausių „Apple“ flagmanų „iPhone Xs“ ir „iPhone Xs Max“ užsakymus. Laukiančiųjų sąrašą operatorius pradėjo sudarinėti jau praėjusią savaitę.

„Patirtis rodo, kad naujausi šio gamintojo išmanieji mūsų klientų tarpe yra ypač laukiami. Šįkart norinčius juos įsigyti pirmiesiems registruoti pradėjome iš anksto ir jau pirmomis dienomis sulaukėme šimtų užklausų“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Ketinantys įsigyti naujuosius flagmanus, savo užsakymą nuo šiandien gali pateikti interneto parduotuvėje www.tele2.lt. Telefonus įsigyti bus galima jau nuo rugsėjo 28 d., tačiau pasiūla prekybos pradžioje būna ribota, todėl juos rekomenduojama užsisakyti iš anksto.

Nuo savo pirmtako „iPhone X“ naujieji flagmanai skiriasi atsparesniu aukso spalvos korpusu, didesne vidine atmintimi (ji sieks net iki 512 GB) ir padidėjusia sparta dėl atnaujintų „A12 Bionic“ procesorių. Be to, „iPhone XS Max“ yra ir didžiausias kada nors „Apple“ pagamintas telefonas – jo įstrižainė siekia net 6,5 colių.

Rugsėjo viduryje buvo pristatytas ir trečiasis „Apple“ išmanusis – „iPhone Xr“. Nuo kitų dviejų flagmanų jis skiriasi paprastesnės technologijos LCD ekranu. Jo įstrižainė sudaro 6,1 colio, o išmaniojo korpusas yra pagamintas ne iš plieno, bet iš aliuminio lydinio. Tiesa, šio telefono spalvų gama – gerokai platesnė nei kitų naujųjų modelių. „iPhone Xr“ prekybą operatorius pradės nuo spalio 26 d.

„Tele2“ – oficialus „Apple“ atstovas Baltijos šalyse. Operatorius pagal gamintojo rekomendacijas specialiai jų įrenginiams pritaikė ir savo tinklą.

„iPhone“ – vienas populiariausių telefonų visame pasaulyje. Vien per trečiąjį 2018 metų ketvirtį visame pasaulyje buvo parduota daugiau nei 41 mln. „Apple“ išmaniųjų telefonų.

Pranešimą paskelbė: Karolina Kalibataitė, UAB „Publicum”