„Tele2“ pašalino sutrikimus: keliaujantys klientai vėl gali naudotis tarptinkliniu ryšiu

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ praneša, kad užsienyje esantiems jų klientams paslaugos ir vėl yra teikiamos. Tarptinklinis ryšys sutriko rugpjūčio 3 d. vakarą,  po to, kai operatoriui šią paslaugą teikianti Šveicarijos įmonė „Comfone“ atliko techninį sistemos atnaujinimą. 

„Atnaujinimas neigiamai paveikė ne tik „Tele2“ grupę, bet ir kai kurių kitų Europos operatorių klientus. Lietuvos atveju buvo paveikti visi „Tele2“ klientai, buvę užsienyje. Tikslaus kiekio dar nežinome, nes klientai negalėjo prisijungti prie tinklo. Praeities duomenys rodo, kad tokių žmonių galėjo būti per 30 tūkstančių, bet šiuos skaičius dar tiksliname“, – sakė Andrius Baranauskas, „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius.

„Tele2“ taip pat praneša šiuo metu sprendžiantys dėl kompensacijų skyrimo tvarkos ir būdų – jas operatorius žada visiems nepatogumus patyrusiems klientams.

„Labai apgailestaujame dėl šiuo laikotarpiu klientams kilusių nepatogumų. Sieksime visais būdais užtikrinti, kad ateityje tokie sutrikimai nepasikartotų”, – sakė Andrius Baranauskas, „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius.

Ryšio sutrikimus patyrė tik užsienyje buvę vartotojai, Lietuvoje „Tele2“ klientai nebuvo paveikti sistemos gedimo.

Daugiau informacijos: https://bit.ly/2AGLNDL

Pranešimą paskelbė: Karolina Kalibataitė, UAB „Publicum”