„Tele2“ klientams Kalėdos jau prasidėjo: gavo dovanų po 10 GB dviems mėnesiams

Technologijų lyderė „Tele2“ su artėjančiomis Kalėdomis jau pradėjo sveikinti savo pagal sąskaitą mokančius klientus. Operatorius jiems padovanojo po 10 GB nemokamų duomenų šiam ir gruodžio mėnesiui.

Įprastai įsigyjant 10 papildomų GB „Tele2“ savitarnos svetainėje, jie kainuoja 27,6 Eur/mėn. Tačiau Kalėdų proga šiuos duomenis operatoriaus klientai gavo be jokių papildomų sąlygų.

„Esame dėkingi savo klientams už buvimą kartu visus šiuos metus. Statistika rodo, kad jie išnaudoja vis daugiau mobiliųjų duomenų, todėl džiaugiamės galėdami juos padovanoti“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Pagal sąskaitą mokančių „Tele2“ klientų dalis sudaro 800 tūkst. vartotojų. Apie kalėdinę dovaną jie jau yra informuojami SMS žinutėmis. Vos jos sulaukę, šie klientai gali pradėti naudotis nemokamais mobiliaisiais duomenimis. Jų operatorius tiek lapkričio, tiek gruodžio mėnesį dovanos po 10 GB ir jie galios visoje Lietuvos teritorijoje.

Remiantis antrojo 2018 m. ketvirčio Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybosataskaita, lyginant su kitais šalies operatoriais, išsiųstų ir priimtų mobiliųjų duomenų kiekis daugiausiai augo „Tele2“ vartotojų tarpe.

Skaičiuojama, kad per mėnesį kiekvienas operatoriaus klientas vidutiniškai išnaršė net 8,38 GB. Tai yra 14,4 proc. daugiau nei pirmąjį šių metų ketvirtį ir 28 proc. daugiau nei išnaršo vienas artimiausio operatoriaus konkurento vartotojas.

Iš viso „Tele2“ paslaugomis šiuo metu naudojasi 1,9 mln. vartotojų. Lyginant su tuo pačiu laikotarpiu 2017-aisiais, bendras klientų skaičius padidėjo daugiau nei 4 proc.

Pranešimą paskelbė: Karolina Kalibataitė, UAB „Publicum”