„Tele2“ jau priima „Galaxy Note 9“ užsakymus, atnešusiems seną telefoną – nuolaidos

Po Niujorke ką tik pasibaigusio oficialaus „Samsung“ flagmano „Galaxy Note 9“ pristatymo, technologijų lyderė „Tele2“ skelbia išankstinių užsakymų registraciją. Klientai, norintys pirmieji įsigyti šiuos išmaniuosius ir pasinaudoti 100 arba 200 Eur nuolaida, jau nuo dabar gali registruotis operatoriaus internetinėje parduotuvėje.

„Savo klientams visuomet stengiamės pristatyti pačius naujausius įrenginius. Džiaugiamės jiems galėdami pasiūlyti ne tik įsigyti naująjį flagmaną pirmiesiems, bet ir sutaupyti“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Flagmaną „Galaxy Note 9“ su nuolaida įsigyti galės tik tie klientai, kurie svetainėje www.tele2.lt užregistruos išankstinį užsakymą ir, dar prieš atsiimdami šį išmanųjį, į operatoriaus saloną atneš atiduoti savo senąjį telefoną. Tokia akcija buvo paskelbta gamintojo „Samsung“ iniciatyva.

Visos nuolaidos dydį sudarys 100 Eur arba 200 Eur išskaita ir atnešto telefono vertės suma. Už bet kurio modelio atneštą išmanųjį, išankstiniam pirkėjui bus suteikiama 100 Eur, o už „Galaxy Note“ serijos telefoną – 200 Eur išskaita. Už senąjį įrenginį siūloma kaina, kuri bus pridėta prie atitinkamos išskaitos, priklausys nuo telefono modelio ir būklės bei bus pateikta po įrenginio įvertinimo.

Šios nuolaidos taikomos tik išankstinės rezervacijos metu. Startavus oficialiai prekybai, nuolaida nebegalios. Išankstinių užsakymų registracija vyks iki rugpjūčio 23 dienos.

Naujasis „Samsung“ flagmanas nuo ankstesnės kartos „Galaxy Note 8“ skiriasi dvigubai išplėsta, net 128 GB vidine atmintimi, taip pat didžiausia serijoje baterijos talpa, siekiančia 4 tūkst. mAh.

Kūrybinių profesijų atstovams itin svarbus elektroninis rašiklis „S Pen“ taip pat buvo patobulintas, svarbiausias pakeitimas – tai įdiegta „Bluetooth“ funkcija. Rašikliu bus galima ne tik piešti, rašyti ar braižyti ekrane, bet ir valdyti telefoną iš 10 metrų atstumo, pavyzdžiui, daryti nuotraukas ar rodyti prezentaciją.

Operatoriaus klientai galės rinktis iš 2 spalvų: vidurnakčio juodos arba vandenyno mėlynos spalvos išmaniojo su geltonu rašikliu.

Pranešimą paskelbė: Karolina Kalibataitė, UAB „Publicum”